NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Stalowa Wola w dzień dobry TVN,
Posty: 245
Dołączył: 30 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2009r. 10:40  
Cytuj
W piątek, 18 września 2009 r. w porannym programie stacji telewizyjnej TVN będzie można zobaczyć Stalowa Wolę. - Chodzi o pokazanie naszego miasta od sympatycznej strony. Mimo wszystko, że nie mamy zbyt wiele do pokazania, zaoferowania póki co. Lecz warto o Stalową Wolę zahaczyć - powiedział nam Andrzej Szlęzak, prezydent miasta.Jak zapowiada ekipa TVN, 18 września połączy się na żywo najprawdopodobniej spod Muzeum Regionalnego, bądź Miejskiego Domu Kultury. Jednak dokładne miejsce nie jest jeszcze znane.Andrzej Szlęzak zdradził powiedział, iż miasto przeznaczyło na ten cel ok. 40 tys. zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2009r. 10:40  
Cytuj

 
 
 
 
~~ehh
ff
Wysłany: 12 Wrz 2009r. 10:55  
Cytuj
Zosiu czy ty jesteś ślepa?
Przecież ta informacja jest już na głównej.

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2009r. 10:58  
Cytuj
Ona nie jest ślepa, ona jest tępa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2009r. 12:14  
Cytuj
To po slynnym golasie chca o nas powiedziec i sie dowiedziec czegos wiecej umiech
Wydarzenie stulecia - walterowka przyjezdza mlotekmlotek

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Krak
ff
Wysłany: 12 Wrz 2009r. 12:31  
Cytuj
Przeznaczyć 40 tyś na bieg golasów w Stalowej Woliumiech Miasto bedzie pokazywane we wszystkich znanych stacjach, być może nawet w zagranicznych.ok

 
 
 
 
~~zapiecek
ff
Wysłany: 17 Wrz 2009r. 20:37  
Cytuj
panowie z TVN proponuje pokazac ulice bezpraia tj ul. Okuluckiego ale przypuszczam ze jutro moze krawezniki beda przepedzac nieprawidlowo pakujacych kierowcow. Jakby tak bylo to wracamy do PRL u moznaby jeszcze asfalt na J Pala II pomalowac i nowy sznur przewiesic na ramieniu komedanta policji i jego rzecznika

 
 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 20 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2009r. 20:57  
Cytuj
Asfaltu może nie trzeba malować ale trawę na zielono może warto

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 08:14  
Cytuj
Wam się nic nie podoba!!! Co kolwiek by sie nie dzialo i tak jest zle.


1. Być może Szlęzak zaprosił TVN do Stalowej, dlatego, że kończy sie mu kadencja. I co z tego? Zawsze miasto nabierze troche rozgłosu.

2. Czytałam opinie ze TVN bardziej interesuje się mama Macka Zakościelnego niz HSW. Sorry, co ludzi w Polsce o 8.30 rano interesują losy HSW. Na miłość boską to jest program śniadaniowy, ma być miło lekko i przyjemnie. A zresztą powinniśmy byc dumni z osób które urodziły się w naszym mieście i odniosły sukces.

3. Od losów HSW i jej pracowników są programy interwencyjne. Myśle, że jeżeli, ktoś z zainteresowanych zadzwoni, przedstawi sytuację redakcji, przyjadą napewno. Czy to Uwaga, Superwizjer, Express Reporterów, Prosto z Polski czy coś innego...

Ja uważam, że to bardzo fajna inicjatywa, która pozwoli zaistnieć Stalowej Woli w mediach. Swoją droga Pan Prezydent musi miec dobrego PRowca, bo sam tego chyba nie wysmyslił. Proponuje znaleźć dobre strony tego wydarzenia

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 358
Dołączył: 11 Lip 2009r.
Skąd: sTALOWA wOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 08:35  
Cytuj
Wlasnie ogladam
rowery i rowery tak jak kazdy spodziewal sie ...

a na drugim wejsciu ROWERY cool girl

Jesli wiesz wszystko to znaczy ,ze zostales zle poinformowany
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 08:45  
Cytuj
Początek zenujący oni nawet niewiedzieli co maja powiedzieć.... jak tak dalej pojdzie to bedzie to klapa...

Ludzie pod MDK bo tam pustki!!!

Od nas tez zalezy jak ten program wyjdzie!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~PIR
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 08:51  
Cytuj
no i rozmowa o rowerach, 12 osób pod wrzosem. jest dobrze ;) haha beka

 
 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 28 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 09:11  
Cytuj
Słyszeliście jak Jagielski wtopił na antenie?
- Mówiąc o dziewczynach z zespołu użył określenia "Laskowianki" - good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 25 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 09:15  
Cytuj
porazka patrze i smiech mnie ogarniasciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 25 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 09:16  
Cytuj
brakuje przebiegajacego :golasa:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 09:22  
Cytuj
Ale nie powiecie material przygotowany o mieście był fajny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 1 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 10:10  
Cytuj
A ja codziennie jeżdżę do pracy rowerem i średnio raz dziennie jakiś kierowca zajeżdża mi drogę. Wygadują brednie w tym programie. I zaznaczam, że tam gdzie są ścieżki rowerowe to ich używam. Ale tam gdzie ich nie ma niestety muszę korzystać z drogi.
Tak poza tym Stalowa Wola nie powstała w 1945 (tak jak to powiedziała p. Agnieszka). Kiepskie informację mają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~m87
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 10:12  
Cytuj
CYTAT
A ja codziennie jeżdżę do pracy rowerem i średnio raz dziennie jakiś kierowca zajeżdża mi drogę. Wygadują brednie w tym programie. I zaznaczam, że tam gdzie są ścieżki rowerowe to ich używam. Ale tam gdzie ich nie ma niestety muszę korzystać z drogi.
Tak poza tym Stalowa Wola nie powstała w 1945 (tak jak to powiedziała p. Agnieszka). Kiepskie informację mają.

ogolnie dziennikarze sa slabo przygotowani ale nie to nie nowosc. Stalowa otrzymala prawa miejskie w 1945. Rowerzyscie to najwieksze zakaly miasta. Uwazaja sie za swiete krowy i doprowadzaja do kilkunastu kolizji dziennie

 
 
 
 
~~Olgutka
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 10:24  
Cytuj
Ludzie,popatrzcie na to z innej strony,a nie jak zwykle potraficie wszystko krytykować.Co kto napisze,powie - zaraz ktoś inny zrówna z ziemią... To jest żałosne zdegustowany Dobrze,że Stalowa Wola jest pokazywana Polsce,niech inni wiedzą,że jest takie miasto,które może być ciekawe,a którego nie znali.
Powinniśmy się tym cieszyć i być z tego faktu dumni good

 
 
 
 
Posty: 152
Dołączył: 5 Lip 2007r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 10:26  
Cytuj
Co by nie mowili to przynajmniej jest jakas promocja mistaumiech

StaloweMiasto.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 10:30  
Cytuj
Nieważne jak mówią, grunt żeby mówili....


Ludzie zmieńcie swoją mentalność!!! Dlaczego tyle w Was, goryczy, zawiści i złośliwości

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~rychu
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 10:38  
Cytuj
byłeś pod MDK - to się przejdż , TRAGEDIA !!!! A karabela pilnuje tego bajzlu jakby co najmniej Obama przyleciałmlotek. Najlepszy jest tem zomek w binklach - chyba szef zespołu

 
 
 
 
Posty: 152
Dołączył: 5 Lip 2007r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 10:46  
Cytuj
CYTAT
byłeś pod MDK - to się przejdż , TRAGEDIA !!!! A karabela pilnuje tego bajzlu jakby co najmniej Obama przyleciałmlotek. Najlepszy jest tem zomek w binklach - chyba szef zespołu


ja tam zadnej tragedii nie widzialem... a z tego co widzialem to karabela stoi z boku i w sumie nic ich nie obchodzi ;] robia za statystow ;]

StaloweMiasto.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 1 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 11:23  
Cytuj
Olgutka i FoxyLady może Was nie oburza, że podają nieprawdziwe informacje. Ja uważam, że takie rzeczy jak rok powstania miasta i uzyskania przez miasto praw miejskich można sprawdzić bez większego problemu. To nie są początkujący dziennikarze.

Jestem kierowcą samochodu i jestem rowerzystką i jako rowerzystka nie uważam, żebym zachowywała się jak święta krowa. Korzystam z jezdni tylko tam gdzie muszę, bo jeszcze nie ma ścieżki rowerowej. A jak ktoś zajeżdża mi drogę wtedy jak ja mam pierwszeństwo tylko dlatego, że jestem rowerzystką i niby dlatego można mnie olać jako uczestnika ruchu, to świadczy o tym kierowcy. Do tej pory tylko jeden z tych, którzy zajechali mi drogę przeprosił mnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~gosc
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 11:39  
Cytuj
zenada.shrek z własnej kieszeni powinien za tą szopke zapłacic.

 
 
 
 
~~1234
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 11:41  
Cytuj
Kto oglada TVN w dzien roboczy rano?
Bezrobotni, emeryci? Tez chyba nie, bo jeszcze spia.
Kolejne gowno za pieniadze podatnikow, po balonach, oratoriach itd.

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »