NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
pro evolution soccer,
Posty: 34
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2009r. 13:03  
Cytuj
Witam
Chciałbym nawiązać kontakt z osobą posiadającą grę pro evolution soccer 9 lub wyżej na ps3. cool girl nie mam złych zamiarów i nie chodzi mi o kopiowanie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2009r. 13:03  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2009r. 15:19  
Cytuj
podtrzymuje temat.good czy jest ktos taki??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2009r. 16:48  
Cytuj
W stalowej ogolnie nie wiele osob ma ps3 a jak juz ma to raczej tu nie zagladaja. Ja mam, lecz niestety peesa nie posiadam, tak samo znajomi :/ przykro mi.
Gdzies tu na forum jest zakopany temat o posiadaczach ps3 i niestety za wiele osob sie tam nie wpisalo :/ a szkoda ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 289
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2009r. 09:07  
Cytuj
Witam ja PS3 nie posiadam ale moze w przeciagu roku sie to zmieni umiech i wtedy napewno wszelakie pilkarskie conieco bede miec poniewaz jestem wielkim fanem umiech, ale za to w tej chwili posiadam PSP to juz drugie w moim zyciu poniewaz pierwsze mialem ponad 2 lata temu i sprzedalem bo kasa byla mi potrzebna ale zalowalem strasznie :( a teraz mam PSP i juz nie sprzedam umiech i mam na PSP i fife i pesa ale w pazdzierniku wychodzi fifa 10 wiec zapowiada sie ciekawie umiech a i jesli ma ktos psp zapraszam do dyskusji na jaki kolwiek temat poczawszy od samej konsoli do przerobek wszelakiego typu.
POZDRAWIAM

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pir
pir
Posty: 238
Dołączył: 15 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2009r. 10:15  
Cytuj
mam PS3 i pes 09. ogólnie planujemy zorganizować turniej, na pewno o tym napisze na forum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »