NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Kocham Arabow,
~~podroznik
ff
Wysłany: 16 Wrz 2009r. 15:05  
Cytuj
Mialem okazje przebywac w jednym z krajow arabskich i musze powiedziec, ze wbrew temu, co probuja nam wmowic jankesko-syjonisyczne media i rzady, narod arabski nalezy do pogodnych, pomocnych, wesolych i zyczliwych ludzi. Zarowno kobiety jak i mezczyzni tamtejsi nie wykazuja najmniejszych przejawow wrogosci, a wrecz przeciwnie. i nie chodzi tutaj o wyciaganie kasy z turystow, bo akurat niejednokrotnie dalem do zrozumienia, ze ja kasy nie posiadam wogole, zeby robic jakies zakupy itp.
W mediach probuje sie Arabow przedstawiac jako potworow. A wystarczy tylko pojechac i na wlasne oczy sie przekonac, jak sluzalcze media i rzady jankesko-syjonistyczne klamia i manipuluja ludzmi.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2009r. 15:05  
Cytuj

 
 
 
 
~~belfer
ff
Wysłany: 16 Wrz 2009r. 15:12  
Cytuj
CYTAT
Mialem okazje przebywac w jednym z krajow arabskich i musze powiedziec, ze wbrew temu, co probuja nam wmowic jankesko-syjonisyczne media i rzady, narod arabski nalezy do pogodnych, pomocnych, wesolych i zyczliwych ludzi.

To po co wracałeś?
Trzeba było zostać w tym raju...

 
 
 
 
~~podroznik
ff
Wysłany: 16 Wrz 2009r. 15:20  
Cytuj
CYTAT
To po co wracałeś?
Trzeba było zostać w tym raju...


Jakie to proste. Wybrac kraj i pozostac. A o wizach i innych przepisach slyszal czy nie slyszal?
Do Polski tez kazdy moze sobie przyjechac i zostac?
W porownaniu z USA, gdzie tez bylem, zdecydowanie wole panstwa arabskie.
Im mniej syjonizmu w powietrzu, tym dziwnie przyjemniej sie zyje i czlowiek pogodniejszy. Jak to jest?

 
 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2009r. 16:16  
Cytuj
a ile czasu spedziles szanowny kolego w tym kraju arabskim ?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~podroznik
ff
Wysłany: 16 Wrz 2009r. 16:30  
Cytuj
CYTAT
a ile czasu spedziles szanowny kolego w tym kraju arabskim ?umiech


Miesiac

 
 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 24 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2009r. 16:36  
Cytuj
strasznie długo jak na reklamowanie w taki sposób, pomieszkaj sobie dłużej za granicą a może wtedy zobaczysz cały splendor z wewnątrz a nie pobieżnie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~podroznik
ff
Wysłany: 16 Wrz 2009r. 16:43  
Cytuj
CYTAT
strasznie długo jak na reklamowanie w taki sposób, pomieszkaj sobie dłużej za granicą a może wtedy zobaczysz cały splendor z wewnątrz a nie pobieżnie umiech


Kolego, 1 dzien wystraczy, by zapalac do kogos sympatia lub antypatia. To sa pozawerbale sposoby komunikowania sie i poznawania, tzw. nadawanie na tych samych falach.
A moze po prostu system zachodni (jankesko-syjonistyczny) mi prywatnie nie lezy? Nie wiem, dziele sie tym, co odczulem i zaobserwowalem.

 
 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 24 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2009r. 16:47  
Cytuj
jak już to koleżanko ;p łokej może i takie miałeś odczucieumiech ale nie za szybko? nie zawsze to co widzimy jest prawdąumiech sama się nie raz przekonałam o tym za zagramanicą umiech łatwo się zauroczyć czymś nowym umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~podroznik
ff
Wysłany: 16 Wrz 2009r. 16:51  
Cytuj
CYTAT
jak już to koleżanko ;p łokej może i takie miałeś odczucieumiech ale nie za szybko? nie zawsze to co widzimy jest prawdąumiech sama się nie raz przekonałam o tym za zagramanicą umiech łatwo się zauroczyć czymś nowym umiech


Kolezanko, mimo ze te kraje nie naleza do bogatych i ludzie musza ciezko pracowac na zycie, nie widac tego podlego wyscigu szczurow, jaki jest np. u nas czy w USA. Moze to wplyw cieplego klimatu? Bieda wcale nie musi isc w parze ze smutkiem i na odwrot. Mi np. pieniadze juz dawno przestaly sprawiac przyjemnosc i stad moze szukanie nowych idealow, wartosci, sposobow na zycie, niz te "zachodnie" - monotonne i oklepane jak stempel pocztowy.

 
 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 24 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2009r. 16:56  
Cytuj
hmmm czy widziałeś gdzieś wyżej słowo "bieda" bo ja nie ;p mnie też kasa do życia nie potrzebna, można się dobrze i czuć bez niej umiech i też trafiałam na ludzi mniej zamożnych ale mocno szanujących drugą osobę. heh jakbyś się tam znalazł w bogatszym rejonie na pewno zauważyłbyś "wyścig szczurów".umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~m87
ff
Wysłany: 16 Wrz 2009r. 16:58  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
strasznie długo jak na reklamowanie w taki sposób, pomieszkaj sobie dłużej za granicą a może wtedy zobaczysz cały splendor z wewnątrz a nie pobieżnie umiech


Kolego, 1 dzien wystraczy, by zapalac do kogos sympatia lub antypatia. To sa pozawerbale sposoby komunikowania sie i poznawania, tzw. nadawanie na tych samych falach.
A moze po prostu system zachodni (jankesko-syjonistyczny) mi prywatnie nie lezy? Nie wiem, dziele sie tym, co odczulem i zaobserwowalem.

krotko kolego byles. Swiat Zachodu to nie tylko USA, nie wiesz o tym ? Tak sie sklada ,ze spedzilem w kraju arabskim rok czasu. Bylem tam, gdyz skorzystalem z programu Erasmus. Ludzie jacy sa ? Usmiechaja sie do ciebie, a gdy sie odwrocisz , mozesz dostac serie z kalasza. Nauczylem sie troche tureckiego , dzieki czemu mieszkancy mniejszych miejscowosci patrzyli na mnie przychylniej . Ogolnie rzecz biorac swiat pokazywany w tv nie jest taki w rzeczywistosci (w 100%) ale az tak bardzo sie rozni. Wole mieszkac w kraju anglosaskim, bedacym bardziej usposobionym mentalnie po Europejsku. Nie mam na mysli USA itp ale dalej, o wiele dalsze regiony swiata umiech

 
 
 
 
~~podroznik
ff
Wysłany: 16 Wrz 2009r. 16:59  
Cytuj
Czyli wynika z tego jednoznacznie, ze pogon za dobrami materialnymi i pieniedzmi sa zlem. Niszczy ona relacje rodzinne, kolezenskie, ogolnie miedzyludzkie.
Nie bez kozery mowiono, ze u nas za PRLu moze bylo skromniej, ale ludzie mieli wiecej czasu dla siebie i zycie bylo jakies takie inne, weselsze.

 
 
 
 
~~podroznik
ff
Wysłany: 16 Wrz 2009r. 17:00  
Cytuj
m87, nie wie czy Turcja to taki kraj arabski genetycznie, jak te afrykanskie. Owszem, jest tam islam, ale chyba ludzie nieco inni.

 
 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 24 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2009r. 17:01  
Cytuj
święta racja ;p

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~niunia
ff
Wysłany: 16 Wrz 2009r. 17:05  
Cytuj
jak tak kochacie arabów to poczytajcie trochę wiadomośi jak ostatnio zmarła arabska 12 letnia dziewczynka przy porodzie a sa i młodsze "zony", religia tych poj...ów legalizuje pedofilię, niedawno tez jedno dziecko ukamieniowali bo zostało zgwałcone!!! brak słow1 kochajcie ich dalej!!

 
 
 
 
~~m87
ff
Wysłany: 16 Wrz 2009r. 17:08  
Cytuj
CYTAT
m87, nie wie czy Turcja to taki kraj arabski genetycznie, jak te afrykanskie. Owszem, jest tam islam, ale chyba ludzie nieco inni.

Islam przyszedl do Afryki poprzez Turcje ;) . Z opowiadan wiem ,ze w krajach w ktorych mamy do czynienia z ludnoscia chrzescijanska i arabska to strona agresywna jest ta 2. Nie patrza czy jest to kobieta czy dzieko. Islam nie rozni sie zbytnio od Biblii. Caly problem polega na interpretacji tych pism. Odbywaja sie zajecia z Koranu i tam "medrzec" niejednokrotnie narzuca swoja wizje. Stad sie bierze nienawisc do drugiej religii.

 
 
 
 
~~m87
ff
Wysłany: 16 Wrz 2009r. 17:09  
Cytuj
CYTAT
jak tak kochacie arabów to poczytajcie trochę wiadomośi jak ostatnio zmarła arabska 12 letnia dziewczynka przy porodzie a sa i młodsze \"zony\", religia tych poj...ów legalizuje pedofilię, niedawno tez jedno dziecko ukamieniowali bo zostało zgwałcone!!! brak słow1 kochajcie ich dalej!!

w Brazylii, ultrakatolickiej, potepiono dziewczynke chyba 14 letnia ktora zostala zgwalcona przez wujka i poddala sie aborcji. To jest dopiero idiotyzm i poje***nstwo

 
 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd: Wyspa z duszą.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2009r. 17:40  
Cytuj
Jestem w szoku po przeczytaniu tych bzdurneutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~mad_Dog
ff
Wysłany: 16 Wrz 2009r. 17:42  
Cytuj
proponuję zmienić tytuł na "kocham kozojebców"

 
 
 
 
Posty: 170
Dołączył: 6 Sty 2009r.
Skąd: S T W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2009r. 17:47  
Cytuj
moja koleżanka pracowała u turka w kebabie to ja obmacywał i co chwile mówił Dont talk facking polsih .... ogólnie zero poszanowania pracownika koleżanka odeszła z tamtad po miesiącu ...bylem we włoszech tam tez zyje mnostwo arabow oni tam sa bardzo zamknieci w swoich klanach i raczej nie pałaja miłoscia do innych nacji ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd: Wyspa z duszą.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2009r. 17:50  
Cytuj
CYTAT
proponuję zmienić tytuł na \"kocham kozojebców\"


Swiat arabski jest swiatem ludzi biednych z małymi wyjatkamineutralny
Niestety biednemu arabowi,pozostaje taka mozliwoscok
Proponuje wyjazd do Libii na 2-a latka,wtedy podzielimy sie wrazeniamineutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~podroznik
ff
Wysłany: 16 Wrz 2009r. 17:53  
Cytuj
Ponury Zniwiarz, juz wiekszych bzdur, jakie sam czesto piszesz, nie czytalem, ale kazdy ma prawo do swoich pogladow.
Caly czas piszecie o Turkach. Turcja juz dawno przesiakla zachodem, chociazby dlatego jest w NATO, a pomieszanie islamu z wyscigiem szczurow moze rzeczywiscie byc wybuchowe.
Ja opisuje odczucia po spotkaniu z ludzmi nie skazonymi zachodem; zyjacymi wg swoich zasad.

 
 
 
 
~~denis
ff
Wysłany: 16 Wrz 2009r. 18:00  
Cytuj
CYTAT
proponuję zmienić tytuł na \"kocham kozojebców\"


i ot jest najwłasciwszy komentarzcool girl

 
 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd: Wyspa z duszą.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2009r. 18:12  
Cytuj
CYTAT
Ponury Zniwiarz,juz wiekszych bzdur,jakie sam czesto piszesz,nie czytalem, ale kazdy ma prawo do swoich pogladow.
Caly czas piszecie o Turkach.Ja opisuje odczucia po spotkaniu z ludzmi nie skazonymi zachodem; zyjacymi wg swoich zasad.


A tak poważnie,czy ja kogoś zmuszam do czytaniawykrzyknik
Masz racje mam swoje poglady i odczucia,wyrazam je nie pisze o zadnych turkach.
Takie małe sprostowanie nie czuje sie skazony zachodem i zyje wg swoich zasadok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~VR6
ff
Wysłany: 16 Wrz 2009r. 18:59  
Cytuj
@podroznik Tobie w mozgu nie popier...... sie???????

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »