NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Lekarstwo na raka , , czyli , jak przedłużyć emeryturę.
Posty: 326
Dołączył: 18 Marz 2009r.
Skąd: St. W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2010r. 14:58  
Cytuj
Więcej na www.lekarstwonaraka.com.pl , szczególnie forum jest "bojowe"-zaglądnij, poczytaj i zapłać ...za prąd od kompa. To tyle kosztuje , aż tyle.
Ja również nie nazwałbym tego lekarstwem , a jeśli już to w cudzysłowie.
Fakt , że metoda NIA działa , mnie nie trzeba przekonywać. Niech przekonaja się inni. Jeśli chcą , a jesli nie, to nie. Mnie nic do tego.
Podałem to , co WIEM!

OPTYMALNE CENTRUM ŻYWIENIOWE - STALOWA WOLA AL. J. PAWŁA II 19A/www.jedzoptymalnie.pl/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2010r. 14:58  
Cytuj

OPTYMALNE CENTRUM ŻYWIENIOWE - STALOWA WOLA AL. J. PAWŁA II 19A/www.jedzoptymalnie.pl/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 286
Dołączył: 24 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2010r. 15:25  
Cytuj
czy O.C.Ż
to skrót od
Ośrodkowe Ciśnienie Żylne ?

CYTAT
szczególnie forum jest "bojowe"


nie pozwala sobie i innym wciskać kitu

CYTAT
Ja również nie nazwałbym tego lekarstwem , a jeśli już to w cudzysłowie.


na całe szczęście
ale nie powinieneś powielać błędu

CYTAT
Podałem to , co WIEM!


podałeś więcej niż wiesz
lub powieliłeś to co przeczytałeś
nie złość się,że zwróciłam na to uwagę
ale wiem,że ludzie chorzy na taką poważną chorobę
chcą za wszelką cenę się wyleczyć
bo tonący brzytwy się chwyta
i niestety nie zawsze to się udaje
ale wciskanie kitu w stylu
To na pewno Cię uleczy
nie jest fair wobec chorych ludzi
tym bardziej,że nie ma udowodnionych przypadków,
że ludzie chorzy się wyleczyli tylko tą metodą
pozdrawiam

Homo sum, Humani nihil a me alienum puto. [Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce.]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 155
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Sty 2010r. 19:48  
Cytuj
uśmiech - tylko tyle , pozdrawiam gb74

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 326
Dołączył: 18 Marz 2009r.
Skąd: St. W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2010r. 21:00  
Cytuj
Fakty TVN , o doktorze ASHKARZE i jego metodzie leczenia http://www.tvn24.pl/fakty.html

- to dopiero reklama...

OPTYMALNE CENTRUM ŻYWIENIOWE - STALOWA WOLA AL. J. PAWŁA II 19A/www.jedzoptymalnie.pl/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 326
Dołączył: 18 Marz 2009r.
Skąd: St. W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2010r. 21:09  
Cytuj
Nie wiem co jest grane - link nie wchodzi - spróbuje tak:
http://www.tvn24.pl/fakty.html
Jeśli wyjdzie równiez "lipa", ide na kurs komputerowy.

OPTYMALNE CENTRUM ŻYWIENIOWE - STALOWA WOLA AL. J. PAWŁA II 19A/www.jedzoptymalnie.pl/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 155
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Lut 2010r. 08:27  
Cytuj
Jak lekarze promują metodę dr Ashkara - ten link winien wejść:
http://www.tvn24(...)osc.html

Moi , są również zadowoleni z terapi NIA.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 326
Dołączył: 18 Marz 2009r.
Skąd: St. W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2010r. 10:55  
Cytuj
W ogłoszeniach podałem informację , o ponownych odwiedzinach Polski , przez twórcę/NIA/, metody leczenia raka -innych - DRA G.ASHKARA.
Mam zapewnienie , że może równiez zagościć w naszych stalowowolskich progach.
Aby nieco przygotować sie do takiego spotkania/np.zamówienie sali/ muszę wiedzieć jak wielkie będzie zapotrzebowanie.
Chetnych proszę o kontakt , jak w ogłoszeniach.

OPTYMALNE CENTRUM ŻYWIENIOWE - STALOWA WOLA AL. J. PAWŁA II 19A/www.jedzoptymalnie.pl/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 426
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2010r. 08:03  
Cytuj
picie i palenie, głównym powodem powsatawania raka...więc nie pij i nie pal...good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 551
Dołączył: 4 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2010r. 16:47  
Cytuj
No nie wiem o czym mówi p.Ashkara, ale dzisiaj znalazłem fajny artykuł o witaminie B17, a że temat tyczy raka to daję - artykuł jest przekonywujący:

CYTAT
„Każdy powinien wiedzieć, że większość oficjalnych badań przeciw rakowi to wielkie oszustwa" – dr Linus Pauling (1901-1994), dwukrotny laureat Nagrody Nobla

Partick Swayze - aktor i tancerz, gwiazdor filmów "Dirty Dancing" i "Duch" był chory na raka trzustki .
Mimo stosowanych nowoczesnych terapi zmarł.
Róża ma 23 lata i do niedawna nie różniła się niczym od swoich rówieśniczek. Studiowała, miała prace i wiele marzeń.
Ma raka trzustki i walczy o życie.
Diagnozy polskich lekarzy nie pozostawiają złudzeń. Nadzieję dał szpital w Tijuanie w Meksyku.
Metoda jest jednak nowatorska i bardzo droga.
Jest to leczenie letrilem, witaminą B17.
Jej historia zmobilizowała cały Mińsk Mazowiecki. Ciężko chora 23-letnia Róża już jutro pojedzie do Meksyku.
Udało się zebrać pieniądze na kosztowne leczenie, anonimowy sponsor zapłacił za bilet lotniczy.

Co to jest ta witamina B17?...


więcej jak zwykle na stronie niepoprawni/Cudowna B17

I w ciekawych czasach żyć nam przyszło - niestety, konserwatystą jest ten kto woli kobiety. Pozdrawiam myślących.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 326
Dołączył: 18 Marz 2009r.
Skąd: St. W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2010r. 11:09  
Cytuj
CYTAT
W ogłoszeniach podałem informację , o ponownych odwiedzinach Polski , przez twórcę/NIA/, metody leczenia raka -innych - DRA G.ASHKARA.
Mam zapewnienie , że może równiez zagościć w naszych stalowowolskich progach.
Aby nieco przygotować sie do takiego spotkania/np.zamówienie sali/ muszę wiedzieć jak wielkie będzie zapotrzebowanie.
Chetnych proszę o kontakt , jak w ogłoszeniach.

OPTYMALNE CENTRUM ŻYWIENIOWE - STALOWA WOLA AL. J. PAWŁA II 19A/www.jedzoptymalnie.pl/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 326
Dołączył: 18 Marz 2009r.
Skąd: St. W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2010r. 11:10  
Cytuj
Zgłoszenie dot. spotkania j.w. MUSI wpłynąć do organizatora do końca kwietnia br. Zapraszam.

OPTYMALNE CENTRUM ŻYWIENIOWE - STALOWA WOLA AL. J. PAWŁA II 19A/www.jedzoptymalnie.pl/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 326
Dołączył: 18 Marz 2009r.
Skąd: St. W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2010r. 18:25  
Cytuj
Zakończona w dniu dzisiejszym wizyta dra Ashkara w Polsce zaowocowała ogromnym zainteresowaniem jego metody leczenia chorób cywilizacyjnych. Szczególnie na Śląsku.
W bezpośrednim spotkaniu oraz sympozjum brała udział liczna rzesza zainteresowanych.
Udział brała równiez telewizja , TVN , oraz Polsat , który wyemituje program na ten temat w dniu 2.04 2010 o godz 17.15 i 19.15.
Nie wiem w jakim kontekście program zostanie wyemitowany , ale dla mnie nie ma to znaczenia. Ja zakończyłem cieciorkowanie i to z powodzeniem.
Niezmiernie cieszę się , że przed chwilą miałem przyjemność gościć, całkiem niespodziewanie , twórcę NIA oraz kolegę Olka. Byli przejazdem. To kolejne miłe moje doświadczenie.
Zapraszam chętnych na majowe spotkanie w Stalowej Woli - prosze o kontakt. Mam nadzieję , że do niego dojdzie.

OPTYMALNE CENTRUM ŻYWIENIOWE - STALOWA WOLA AL. J. PAWŁA II 19A/www.jedzoptymalnie.pl/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 155
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2010r. 11:42  
Cytuj
Widzieliście kolejną reklamę dra Ashkara w Polsacie/Interwencje/- http://inter(...)=1467428

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 20 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2010r. 15:50  
Cytuj
O.C.Ż , kiedy ostatecznie będzie to spotkanie/data, godz/. Jest jeszcze miejsce? Można się załapać...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Btw
Btw
Btw
Posty: 7
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2010r. 20:18  
Cytuj
B17

Głogów ogloszenia Glogow Głogów Praca
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 326
Dołączył: 18 Marz 2009r.
Skąd: St. W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2010r. 17:25  
Cytuj
Nie którzy mogą odetchnąć z ulgą.
Nie będzie więcej wizyt dra Ashkara w Polsce. Inne kraje mają większe zapotrzebowanie na Jego wiedzę i odkrycia.
Mam osobistą satysfakcję , że mogłem gościć dwukrotnie tak znakomitego człowieka.
Powodzenia George!

OPTYMALNE CENTRUM ŻYWIENIOWE - STALOWA WOLA AL. J. PAWŁA II 19A/www.jedzoptymalnie.pl/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 326
Dołączył: 18 Marz 2009r.
Skąd: St. W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2011r. 09:01  
Cytuj
Cudów ci jednak coraz więcej - oto jeden z nich:

http://www.lekar(...)ekty.htm

Niebawem następne.

OPTYMALNE CENTRUM ŻYWIENIOWE - STALOWA WOLA AL. J. PAWŁA II 19A/www.jedzoptymalnie.pl/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Sty 2011r. 00:41  
Cytuj
Nie wiem czy metoda jest skuteczna.Prawda jest taka,że ludzie gotowi są zrobić wszystko i uwierzyć we wszystko ,aby ratować swoje życie lub życie bliskich.Akurat w tym temacie wiem bardzo dużo...

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 22 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2011r. 00:46  
Cytuj
Chyba się przekonałem do tej metody.
Nie ma to jak umrzeć będąc zupełnie zdrowym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 326
Dołączył: 18 Marz 2009r.
Skąd: St. W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2011r. 05:36  
Cytuj
CYTAT
Chyba się przekonałem do tej metody.
Nie ma to jak umrzeć będąc zupełnie zdrowym.


I w tym ustępie masz 100% rację.
Ludzie powinni umierać ze starości , jak to czynili nasi dziadowie , a nie w umieralniach i wielkich bólach.

Jest na to sposób!!!

OPTYMALNE CENTRUM ŻYWIENIOWE - STALOWA WOLA AL. J. PAWŁA II 19A/www.jedzoptymalnie.pl/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 326
Dołączył: 18 Marz 2009r.
Skąd: St. W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2011r. 10:02  
Cytuj
Tym razem , "sposobem" jest dr Jan Kwaśniewski , który od ponad 40 lat odnosi sukcesy zdrowotne.
W przypadku raka , pisze tak:
" Z raka można wyleczyć się tylko w jeden sposób: trzeba mu nie dać jeść. Można to uzyskać dwoma sposobami.
Pierwszym jest głodówka. Przy dłużej trwającym głodzeniu się nowotwór ginie pierwszy , a chory dopiero w następnej kolejności.
Drugim jest żywienie optymalne"{...}"W leczeniu raka należy starać się maksymalnie ograniczyć spożycie węglowodanów. U dorosłego może to być 30 gramów na dobę ,a nawet mniej"{...}"W diecie chorych na raka czy inne nowotwory należy podawać węglowodany w postaci skrobi.Może to być jeden ziemniak dziennie i warzywa , najlepiej kapustne , które mają pewne właściwości przeciwnowotworowe"...

Kulinarnym przykładem jest http://www.jedzo(...)p?id=111 , których na tej stronie nie brakuje.
Ponadto news z przed 4-ch lat brzmi:

>KRISTANKI< wędliny antyrakowe.

I stało się. Tak, jak zapowiadałem, udało się osiągnąć doskonałą recepturę na wędliny antyrakowe i nie tylko. Wzbogacone dodatkowo kwasami omega 3 są rarytasem dla naszego serca. Wyłączne spożywanie >KRISTANEK< i picie niesłodzonych napojów, oprócz tego j.w. powoduje dodatkowo spadek wagi u puszystych oraz prowadzi do uzyskania wagi należnej u tych drugich.Poprawiają układ kostny i krwionośny. NIE POSIADAJĄ ŻADNYCH!!! KONSERWANTÓW. Można je produkować w formie kiełbasek, serdelków, parówek i innych.Testy wypadły bardzo pomyślnie. Producent pilnie poszukiwany!!!

OPTYMALNE CENTRUM ŻYWIENIOWE - STALOWA WOLA AL. J. PAWŁA II 19A/www.jedzoptymalnie.pl/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 20 Wrz 2011r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2011r. 15:46  
Cytuj
Są obiecujące prognozy w sprawie masowej produkcji "kristanek".
Rozmowy trwają.

Moje motto:Jedz optymalnie i trwaj tylko w słońcu , bo nic zdrowego i pięknego nie urośnie w ciemności. Twórca www.jedzoptymalnie.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »