NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
nowa PIZZERIA,
~~misio 666
ff
Wysłany: 17 Maja 2007r. 20:43  
Cytuj
gdyby w Stalowej Woli powstała nowa pizzeria to jakie macie ciekawe uwagi związane z jej działalnością np: lokalizacja, menu, ceny, godziny otwarcia, czas realizacji dostawy i co Wam do głowy przyjdzie ciekawego???

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2007r. 20:43  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 143
Dołączył: 12 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2007r. 21:02  
Cytuj
"lokalizacja, menu, ceny, godziny otwarcia, czas realizacji dostawy i co Wam do głowy przyjdzie ciekawego???"

lokalizacja to pewnie gdzies w centrum ... okolice pokusy
menu.. rzecz gustu ... dla kazdego cos milego sie zawsze znajdzie
ceny ... no to oczywiscie jak najmniejsze (mniejsze niz Da Grasso;) )
czas realizacji dostawy 30-40 min jezyk (nie realne ) a tak na powaznie to nie wiecej niz 1 h a i zeby pizza dojezdzala do agatowki ...(nie daleko a sporo osob bedzie kupowalo)

a podstawa w nowej pizzeri to jest piwo (tanie ..heheh) i bardzo ladniutki personel ... nic wiecej chyba juz nie wymysle jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Andrzej
ff
Wysłany: 17 Maja 2007r. 21:57  
Cytuj
W budynku Jubilatu (skrzyżowanie ul. Orzeszkowej Ofiar Katynia) powstała własnie nowa pizzeria, ale tylko przechodziłem obok dlatego nie moge nic wiećej na ten temat powiedzieć.

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 17 Maja 2007r. 23:31  
Cytuj
ciekawe kiedy spłonie ....wink

 
 
 
 
~~ja
ff
Wysłany: 18 Maja 2007r. 07:35  
Cytuj
www.grubybenek.pl warto nad tym pomyśleć

 
 
 
 
~~kuki
ff
Wysłany: 18 Maja 2007r. 10:09  
Cytuj
A to troche daleko,nie chce m sie specjalnie isc w tamte strony zeby zjesc pizze,wole nawet dopłacic i zjesc troche gorszą zeby tylko nie iść z buta.Poza tym zazwyczaj chodze do kilku knaj w jeden wieczór i ttrzebaby bylo wracac.
Pozdro

 
 
 
 
~~smakosz
ff
Wysłany: 18 Maja 2007r. 20:41  
Cytuj
polecam pizzerie w "jubilacie"good najlepsza pizza w miescie, typowo włoska pizza. byłem jadłem nie raz!!
nie dam sie wiecej oszukac tym pseudopizzeriom tu na kazdej pizzy jest mozarella a nie jakis tarty ser z lidera czy tesco, ciasto cienkie i chrupiące. zawsze świeżo kupujesz sobie kawalek jaki ci odpowiada, mila obsluga (dwa razy dostalem po kawalku gratis a ostatnio nawet lampke białego wina) dobrze że mieszkam niedalekowink

 
 
 
 
~~sd
ff
Wysłany: 19 Maja 2007r. 10:14  
Cytuj
prosze o kontakt do nowej

 
 
 
 
~~radek
ff
Wysłany: 19 Maja 2007r. 11:22  
Cytuj
hym trzeba sie wybrać i obczaic. Bo szczerze mówiąc to pizza z 8 i dagrasso to taka sobie jest, przynajmniej według mojego zdania

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 19 Maja 2007r. 11:26  
Cytuj
w wiekszym mieście poniżej 30zł pizzy nie kupisz

 
 
 
 
~~````
ff
Wysłany: 19 Maja 2007r. 16:26  
Cytuj
Nowa pizzeria jest w budynku Jubilatu na ulicy Orzeszkowej.

Ja jakoś mimo, że mieszkam niedaleko nowej pizzeri to jakoś jej nie polecam. Nie smakuje mi kompletnie ciasto a pizza zamiast sosem to polewana jest chyba jakimś przecierem pomidorowym.

Mi i mojej rodzince smakuje natomiast pizza z Verony.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 19 Maja 2007r. 21:54  
Cytuj
w nowej pizzeri ktora miesci sie w Jubilacie owszem jest smaczna pizza typowo włoska nie taka jak w pizzeriach w stalowej.Tam tylko sprzedaja pizze na kawałki od 1zł w zwyz..zalezy kto z czym che. jest bardzo smaczna olecam

 
 
 
 
~~radek
ff
Wysłany: 20 Maja 2007r. 08:32  
Cytuj
Bylem wczoraj i sie zdziwiłem. Piszecie ze smaczna pizza i takie tam. Za kawałem na papierowej tacce zapłaciłem 5 pln, był zimny nasiąknięty olejem, a spód twardy. Szczerze mówiąc to sie zawiodłem. Może babka z kucharzem po włosku mówią i co z tego, ale pizza jest niedobra, raczej sie już tam nie wybiorę.

 
 
 
 
~~ja xD
ff
Wysłany: 11 Cze 2007r. 18:45  
Cytuj
to ktos jescze chce otwierac nowe pizzerie? pelno juz ich... ale gdyby miala powstac to oczywiscie wystroj sie liczyumiech im bardziej oryginalny tym lepszy, a w menu musi byc zielona herbata! xD

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Cze 2007r. 20:11  
Cytuj
po zielonej herbacie to ja mam biegunke :-:

 
 
 
 
Posty: 143
Dołączył: 12 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2007r. 20:19  
Cytuj
ostatnio mi posmakowaly chinskie dania ... moze w tym kirunku niech ktos pomysli .... bo raczej nie ma w stalowej zadnego lokalu zajmujacym sie tym ... podejrzewam ze jak by bylo dobre zarcie to interes by sie krecil smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~macieju
ff
Wysłany: 12 Cze 2007r. 00:46  
Cytuj
Bylem w tej pizzeri w jubilacie - nieporozumienie jakies - w gablocie jakies kawalki cienkich placków leżą nie wiadomo z czym, pytam panią o menu albo cennik a ta do mnie, ze nie ma bo się skonczyły, no to pytam jaka pizza jest, a ona: "taka jak widać..." - żenada - wyszedlem i więcej nie wrócę!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 12 Cze 2007r. 20:52  
Cytuj
faktycznie przydałaby sie w stalowej jakaś knajpka z chińskim jedzonkiem albo jakimś innym orientalnym

 
 
 
 
~~Halo
ff
Wysłany: 13 Cze 2007r. 02:24  
Cytuj
Powinna powstać taka na wzór city pizza, jaka jest w Rzeszowie. Zjesz 2 kawalki i pękasz... smaczna i cenowo nie odbiega od innych. Polecam jesli będziecie gdzieś niebawem w Res. Galeria Graffica lub Europa.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 13 Cze 2007r. 23:18  
Cytuj
Jak sie nazywa ta nowa pizzeria w Stalowek co jest w Jubilacie ?

 
 
 
 
~~ja
ff
Wysłany: 16 Cze 2007r. 02:38  
Cytuj
Jedyne czego brak w Stalowce to calodobowej piceri

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 16 Cze 2007r. 10:53  
Cytuj
W Stalowej jest knajpa z chinskim jedzeniem smiech2 Bardzo czesto tam zamawiam na wynos jedzenie jest swietne smiech2 Bar jest tam gdzie kiedys byla pizzeria quattro w rozwadowie polecam bo jedzonko jest super. Palce lizac smiech2

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 16 Cze 2007r. 11:09  
Cytuj
azjat hahahasmiech2 jedzenie z psow;d

 
 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 13 Cze 2007r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2007r. 11:51  
Cytuj
a co powiecie na telepizze w stalowce ?? jezyk

www.twoj.systempartnerski.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 6 Lip 2007r.
Skąd: Salowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2007r. 12:36  
Cytuj
a co powiecie na telepizze w stalowce ?? jezyk

Telepizza to syf

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »