NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
pilnie szukam informatyka, prosze o pomoc
~~Edzio
ff
Wysłany: 31 Maja 2007r. 20:06  
Cytuj
I włamie się potem na stalowemiasto żeby z Twojego konta wyciągnąć setki tysięcy Euro... Ale pieprzysz (przepraszam co wrażliwszych). Oprogramowanie Open Source'owe jest pisane (jak nazwa wskazuje - otwarte źródła) właśnie tak, żeby każdy mógł zobaczyć, co w nim jest z możliwością zmiany w każdej chwili. A poza tym wiadomo, że nikt przy zdrowych zmysłach, kto ma coś ważnego (tajnego jezyk) stawiać w internecie nie korzysta z gotowca typu Mambo czy phpNuke, tylko ma oprogramowanie dedykowane.. przez siebie, albo innych ;)

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2007r. 20:06  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Lip 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2007r. 20:09  
Cytuj
takie właśnie ma stalowe miasto ;)

"Kazda swinia trafi do rzeznika"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 31 Maja 2007r. 22:07  
Cytuj
I chwała adminom za to jezyk Jeszcze tylko węgla dosypać, żeby trochę szybciej chodziło i miodzio :-)

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 31 Maja 2007r. 22:19  
Cytuj
A tak z ciekawości, właśnie zajrzałem - widzę, że jedno forum, chyba nasze miasto już jest zrobione tylko dla zarejestrowanych? Fajnie było poznać parę opinii, dzięki za pogaduchy. Pa jezyk Idę poszukać innego forum...

 
 
 
 
~~Marcin'd
ff
Wysłany: 31 Maja 2007r. 22:40  
Cytuj
Chodzi calkiem szybko, moze zmien providera? ;-)

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 1 Cze 2007r. 08:01  
Cytuj
Chodzi SZYBCIEJ, niż jeszcze niedawno, to fakt. A providera nie zmienię, bo mój jest wspaniały, ma słuszną linię programową, jest szybki jak burza i w ogóle, co będę gadał jezyk No chyba, że gdzieś znajdę szybszy transfer niż 45 KB/s jezykjezyk Ale wątpię... (sam się z tego pośmiałem, ale jaja smiech2)

 
 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »