NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
od niedawna, od niedawna mieszkam w Stalowej
Posty: 26
Dołączył: 3 Gru 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2007r. 21:11  
Cytuj
no to daje znac umiech odezwij sie na gg

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2007r. 21:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 3 Gru 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2007r. 02:20  
Cytuj
XXX - nikt mi nie zabrania znajomosci z mezczyznami, poprostu nie mam tu zadnych kolezanek i tyle. taa.. dziwnie to brzmi jesli ktos mi mowi jak zapoznac ludzi. tak, w szczecinie mam mnostwo znajomych. ale tu to co innego. i nie prawcie mi moralow, ze na znajomosc trzeba sobie zasluzyc, bo to bzdura. znajomosc to znajomosc a czy to bedzie jakas dluzsza i fajniejsza to wyjdzie w praniu, bo ludzie przeciez maja rozne charaktery i nie wszyscy musza sie lubiec. puki co nie mam zamiaru lazic po barach i zaczepiac ludzi, bo chyba nie tedy droga. napisalam tu, bo myslalam, ze znajda sie osoby, tak jak ja, ktore mieszkaja tu od niedawna albo i nawet nie, ale maja wiecej czasu i moga sie spotkac, pogadac, ot tak.. a czemu kobiety? no wybaczcie, kobiety maja troche inna psychike, i nie na wszystkie tematy mam ochote gadac z facetami. moj mąz ma duzo kolegow i przez to ja tez mam i jakbym chciala z nimi rozmawiac to nie ma problemu. ale potrzebuje babskich rozmow, zwyklych, codziennych. mam nadzieje, ze niektorzy to zrozumieja.. ech.. niewazne. jeszcze raz mowie, jak jakas kobieta ze stalowej nie narzeka na brak czasu i ma ochote pogadac "o niczym", to niech sie do mnie odezwie. gg widac umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ż
ff
Wysłany: 5 Lut 2007r. 11:40  
Cytuj
zapraszam na forum upadłego miastaumiech www.upadle.pl
Ludzie z tamtąd co jakiś czas organizuja wieczorki zapoznawczeumiech spotykaja sie, poznaja, rozmawiaja smieja sie i bawią. Naprawde wartoumiech

 
 
 
 
~~kaja
ff
Wysłany: 12 Lut 2007r. 00:02  
Cytuj
...ech właśnie dopiero chyba na wiosnę zajmę się zwiedzaniem stalowej, bo na razie szaro, zimno i mogę się zrazić...

 
 
 
 
~~uuu
ff
Wysłany: 24 Kwie 2007r. 10:23  
Cytuj
Witamy nowa mieszkanke i pozdrawiamy

 
 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »