NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Dobry ortopeda, Polećcie
qba
qba
qba
Posty: 44
Dołączył: 19 Lut 2007r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2007r. 16:05  
Cytuj
Szukam dobrego ortopedy w okolicach Stalowej Woli, w grę wchodzi tylko leczenie z ubezpieczenia (prywatnie odpada). Polećcie kogoś odpowiedzialnego, kto nie zbyje pacjenta głupim gadaniem.

Tylko bez głupich komentarzy, których coraz więcej na 4um

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2007r. 16:05  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 28 Maja 2007r. 20:43  
Cytuj
Tzn. generalnie jest tak, że najlepiej iść w aptekę umiech A na poważnie, dobrego ortopedy tutaj nie uświadczysz.

 
 
 
 
qba
qba
qba
Posty: 44
Dołączył: 19 Lut 2007r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2007r. 22:43  
Cytuj
To aż tak źle ze specjalistami tutaj? A Tarnobrzeg, Sandomierz i inne okolice?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 29 Maja 2007r. 22:47  
Cytuj
4 lata temu mi reke poskladali w stalowej tak, ze jak obracam wokol wlasnej osi, to skrzypi jak drzwi od stodoly

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 29 Maja 2007r. 23:17  
Cytuj
Tarnobrzeg odpada zupełnie, w Sandomierzu ponoć ordynator ortopedii w tamtejszym szpitalu (swoją drogą bardzo sympatyczny i oryginalny) jest bardzo dobry ;)

 
 
 
 
qba
qba
qba
Posty: 44
Dołączył: 19 Lut 2007r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2007r. 00:50  
Cytuj
Dokładnie to szukam ortopedy w celu dobrego leczenia. Koleżanka ma problemy z kolanami, jak dłużej pochodzi (przemęczy je) to ją tak bolą że ledwo wytrzymuje z bólu i kuleje. Szukam jakiegoś lekarza dla niej. Nie chcę żeby było na zasadzie a to nic takiego, tylko żeby wykonali jakieś badania itp. Nie wiem RTG czy tomograf. Bo to nie jest normalne, boję się że to coś poważnego albo początki zwyrodnienia stawu. Młoda jest ale w dzisiejszych czasach wszystko możliwe. A że jest cięta na lekarzy to szukam kogoś konkretnego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 29 Maja 2007r.
Skąd: stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2007r. 13:55  
Cytuj
bardzo dobrty ortopeda jest w nisku nazywa sie Giebutowicz kiedys pracował w szpitalu w stw straszne śa do niego kolejki trzeb aise zapisac i czekac

franciszka
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 12 Kwie 2007r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2007r. 18:12  
Cytuj
SZELĄG. PRZYJMUJE TAKŻE W NISKU. A PRYWATNIE W DOMU NA PIASKACH. TANI JEŚLI CHODZI O PRYWATE

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~wifon
ff
Wysłany: 30 Maja 2007r. 18:33  
Cytuj
Na ul Wojska Polskiego doktor Gola ma przychodnie.

 
 
 
 
~~Stalówek
ff
Wysłany: 30 Maja 2007r. 19:11  
Cytuj
dr. Inglot w szpitalu wojewódzkim w Rzeszowie na Lwowskiej.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Maja 2007r. 22:43  
Cytuj
oraz doktor Avon w przychodni na Ul. Pochodni

 
 
 
 
~~kizia-mizia
ff
Wysłany: 31 Maja 2007r. 14:19  
Cytuj
jedynym ortopeda w Stalowej jest SZELĄG good przyjmuje panstwowo w nisku w przychodni naprawde konkretna osoba wytlumaczy normalnie a nie jakas lacina ze niewiadomo co gdzie i jak

 
 
 
 
qba
qba
qba
Posty: 44
Dołączył: 19 Lut 2007r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2007r. 18:40  
Cytuj
OK dzięki za pomoc, teraz tylko zagonić koleżankę do lekarza uff.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~marta
ff
Wysłany: 14 Lip 2007r. 22:14  
Cytuj
Szczerze mówiąc leczyłam się w Stalowej chyba praktycznie u wszystkich ortopedów, stwierdzam jednak, że nie ma dobrego, jak nie chcesz odnieśc uszczerbka na zdrowiu to razdę Ci nie lecz się w Stalowej. Po moim długoletnim leczeniu (u specjalistów ze Stw czeka mnie poważna operacja kolana.) Jednak na przyszłosc polecam Ci naprawde sprawdzonego i dobrego lekarz, który przyjmuje w Nałęczowie w prywatnej klinice niestety - Krzysztof Gawęda. Wcześniej jednak trzeba umówic sie tel na wizyte. Podaje nr 081 5016000. Wizyta kosztuje 100 zł, ale naprawde dowiesz się co Ci jest. Pozdrawiam i nie lecz się w Stalowej!!!!!!!!!!!!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 14 Lip 2007r. 22:58  
Cytuj
Gawryjołek , przy Rycerskiej , w Rzezzowie, leczenie juz operacyjne, nie polecam Stalowej

 
 
 
 
Posty: 341
Dołączył: 8 Lip 2007r.
Skąd: się biorą dzieci ?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2007r. 02:19  
Cytuj
Jak to już Marta powiedziała, nazwiskami rzucać można, ale po swoich doświadczeniach nie wybiorę się do żadnego, żadnego ortopedy w naszym województwie, no chyba że ze złamaniem, jeśli coś poważnego dolega to niestety, ale Podkarpacie nie jest dobrym miejscem na leczenie.

Czy piczunia, czy jelonek - dla każdego jest tu domek :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 143
Dołączył: 12 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2007r. 02:27  
Cytuj
ja jak mi cos dolega zwiazanego z ukladem ruchu to potrafie jechac do mojego dobrego znajomego z wroclawia ktoremu bez granicznie ufam jezykjezyk

bardzo fajny chlopak polecam jezykjezykjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Tomek
ff
Wysłany: 27 Lip 2007r. 09:17  
Cytuj

 
 
 
 
~~ACL
ff
Wysłany: 27 Lip 2007r. 09:20  
Cytuj
Jesli chodzi o ortopedie i traumatologie to u Nas na podkarpaciu specjalizuja sie w tym dr.Bielecki, oraz dr.Gawryjołek.Jesli macie cos z kolanami to tylko od nich kierujcie sie.Bielecki przyjmuje w Szpitalu Specjalistycznym w rudnej Malej kolo Rzeszowa,natomiast Gawryjołek w Mielcu.Bardzo dobrym fachowcem jest rowniez dr.Gaweda przyjmuje w Lublinie prywatnie na ul.Głebokiej 29.Jakby ktos chcial numery telefonow to pisac na gg:660114

 
 
 
 
~~siunia
ff
Wysłany: 18 Paź 2007r. 22:30  
Cytuj
WITAJCIE! Najlepszym ortopedą na podkarpaciu jest 100%dr.GAWRYJOŁEK. Jest wspaniały'miły'uczynny'ludzki'a przedewszystkim DOBRYM FACHOWCEM cenie go i podziwiam.POZDROWIENIA DLA DR>ZBIGNIEWA>.GumiechSIUNIA K>umiech

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 18 Paź 2007r. 22:57  
Cytuj
Nie polecam żadnego ortopedy ze Stalowej!DNO!

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 18 Paź 2007r. 23:47  
Cytuj
A ja polecam lekarzy ze Stalowej. Potrafią czynić cuda! Jak ktoś ma chorego konia... albo psa.. jezyk

 
 
 
 
~~Ami
ff
Wysłany: 19 Paź 2007r. 20:14  
Cytuj
Gawryjołek jest bardzo dobrym specjalistą, ale go już nie ma w Polsce,słyszałam, że wyjechał za granicę........

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 17 Lis 2007r. 21:07  
Cytuj
Ta znajoma z kolanami powinna raczej odwiedzić REUMATOLOGA. Mówię szczerze. To są raczej typowe objawy dla RZS

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 18 Lis 2007r. 09:58  
Cytuj
Ja polecam dr Sudoła

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »