NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Forum umiera???, w okresie przedwyborczym tylu bylo zaniepokojonych sprawami miasta, po wyborach wygineli ???
~~ehhhh
ff
Wysłany: 5 Gru 2006r. 21:10  
Cytuj
Forum umiera??? juz kilkanascie dni bez jakiejkolwiek odpowiedzi. Skoncyzly sie wybory skonczylo sie zainteresowanie forum?? Gdzie jestescie krzykacze tak podnoszacy glos o rzekomych sklonnosciach alkoholowych prezydenta. Dlaczego teraz w dalszym ciagu nic z tym nie robicie?? gdzie jestescie ?? kotulaki opluwajacy wszystko i wszystkich?? juz nie interesuja was sprawy miasta ???

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2006r. 21:10  
Cytuj

 
 
 
 
~~herman
ff
Wysłany: 5 Gru 2006r. 22:38  
Cytuj
forum lezy i kwiczy. Czego sie spodziewasz tak konkretnie? Bo nie sadze by ktos zaczal znow spierac sie o pijackie sklonnosci jednego z panow...
Rozpocznij cos ciekawego, jakis cool temat, ja jestem malo kreatywny.:zawstydzony:
......ale jak sie jakis temat pojawi dyskusja sie rozpocznie i forum odzyje......
No chyba, ze chodzi ci jedynie o shreka i kotulaka, to mi sie juz nie chce:co?:!!!!!!!!!!!!!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 5 Gru 2006r. 23:37  
Cytuj
i nie rozumiem czego rzekomych, nie jesteś ze stalowej?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 6 Gru 2006r. 13:49  
Cytuj
rzekomych z tego wzgledu iz nikt nie przedstawil mocnych dowodow i kazdy slyszal to od kogos a jak si epytalem dlaczego nikt skoro ponoc widzieli nic z tym nie zrobil to nie potrafili na to odpowiedziec, poza tym ja nie widzialem zeby pil nie npilem z nim i te wszyskie argumenty tych krzykaczy nie rpzemawiaja do mnie. Zwlaszcza krzykaczy od kotulskiego ktorych kandydat de facto pije wiecej i o tym akurat slyszalem opowiesci ludzi ktorzy bezposrednio z nim pili.
Wracajac do postu to nie mam zamiaru po raz kolejny rozwjac tematu picia ktoregokolwiek z kandydatow bo to juz bylo przerabiane i po pierwsze jest nudne po drugie bezcelowe.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 6 Gru 2006r. 16:36  
Cytuj
kotulakow chyba interesuja sprawy miasta az za bardzo. utworzyli klub radnych razem z forum a dzisiaj zablokowali szlezakowi wprowadzenie podwyzki podatkow o 10% hehe szlezak po wygranych wyborach na pierwszej sesji chcial od razu przywalic 10% podwyzke podatkow wszystkim ludzia w miescie, ale co najwazniejsze miasto jest na dobrej drodze hehehe

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 6 Gru 2006r. 23:34  
Cytuj
hej ty od rzekomych, ja piłem ze szlęzakiem, wiele razy a ty lulko słyszałeś że kotulak pije i kto ma lepszą wiedzę?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 6 Gru 2006r. 23:35  
Cytuj
przeczytaj sobie swój tekst, sam sobie przeczyszumiech

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 7 Gru 2006r. 12:07  
Cytuj
forzza naprzód forzza Kotulski, aby tak dalej blokować głupie pomysły szlęzaka. Miasto na dobrej drodze więc trzeba podnieść podatki!!!!!!!

 
 
 
 
~~gość z Niska
ff
Wysłany: 8 Sty 2007r. 16:25  
Cytuj
Przyłączę się do dyskusji chociaż nie wiem czy dobrze.Spieracie się o to czy P.Ślęzak nadużywa czy nie. To jego sprawa.O ile w miarę dobrze rządzi kij mu w palec.Wracając do dyskusji że forum umiera i tylko w czasie wyborów było chucznie i gorąco,bo ludzie się pienili i na tym się skończyło. Nam nie trzeba politykierki tylko rozmów o nas samych, o problemach życia codziennego. Bo tym żyjemy i z tego czerpiemy siły, a te ich przepychanki polityczne-lokalne i te na górze już dawno się większości przejadły.Ile można na to patrzeć, żygać się chce.Może popatrzymy jak nasze miasto się zmienia chyba na lepsze. Rodzimy się w nim pracujemy i umieramy.Budujmy je i starajmy przeobrazić je tak jakbyśmy chcieli sami. Pozdrawiam.

 
 
 
 
~~gość z Niska
ff
Wysłany: 8 Sty 2007r. 16:30  
Cytuj
Panów w/w zostawmy w spokoju. Czym sobie zasłużyli na takie obelgi.Proszę pokażcie mi takiego który nie pije. Na palcach jednej ręki można policzyć.Może pchali się do żłobu, ale może mieli też jakieś plany związane z modernizacją miasta, tego się już nie dowiemy.

 
 
 
 
~~gość z Niska
ff
Wysłany: 8 Sty 2007r. 16:30  
Cytuj
Panów w/w zostawmy w spokoju. Czym sobie zasłużyli na takie obelgi.Proszę pokażcie mi takiego który nie pije. Na palcach jednej ręki można policzyć.Może pchali się do żłobu, ale może mieli też jakieś plany związane z modernizacją miasta, tego się już nie dowiemy.

 
 
 
 
~~gość z Niska
ff
Wysłany: 8 Sty 2007r. 16:33  
Cytuj
sorki dwa razy ni się kliknęło.

 
 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 27 Lip 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2007r. 19:30  
Cytuj
A mnie tez to nie obchodzi czy ktos pije. byle nie wplywalo to na jego prace. A na forum sami abstynenci?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~gość z Niska
ff
Wysłany: 8 Sty 2007r. 21:26  
Cytuj
Zgadzam się w zupełności z blacvaderem.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »