NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
rozkopane ulice ,
~~misio 666
ff
Wysłany: 1 Cze 2007r. 09:26  
Cytuj
witam
jakie jest wasze zdanie na te wszystkie prace modernizacyjne nawierzchni naszych ulic i OGRANICZENIA w ruchu samochodowym????

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2007r. 09:26  
Cytuj

 
 
 
 
~~;]
ff
Wysłany: 1 Cze 2007r. 09:27  
Cytuj
teraz jest gorzej a pozniej bedzie lepiej

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 1 Cze 2007r. 09:36  
Cytuj
Niemożna było tych ulic remontować po kolei, tylko wszystkie naraz. Ciekawe co to za inteligent wymyślił.

 
 
 
 
~~nara
ff
Wysłany: 1 Cze 2007r. 09:43  
Cytuj
Niemożna było tych ulic remontować po kolei, tylko wszystkie naraz. Ciekawe co to za inteligent wymyślił.

zapewne "ćwierćinteligent",a my jesteśmy zbyt inteligentni aby pojąć jego tok myślenia

 
 
 
 
~~nnnnnnnnnnnnn
ff
Wysłany: 1 Cze 2007r. 10:57  
Cytuj
Bardzo dobrze, że wreszcie coś się robi, remontuje itd., tylko w jakim tempie?????? Nie wiem w jaki sposób zostały sformułowane umowy z wykonawcami, bo opóźnienia są olbrzymie !!!!! Czy wykonawcy będą płacili kary, czy jest taki zapis w umowie? Na przykład ulica Ofiar Katynia miała być gotowa już kilka miesięcy temu według terminów które podawano przed rozpoczęciem prac !!!! Tempo prac jest po prostu koszmarne, wystarczy podejść na którąkolwiek z remontowanych ulic i zobaczyć, pracuje dwie, trzy osoby przy układaniu kostki !!!! Powtarzam - jak wyglądają umowy z wykonawcami - czy są w nich terminy ukończenia prac i czy są zapisane kary za niedotrzymanie terminów.

 
 
 
 
~~aaa
ff
Wysłany: 1 Cze 2007r. 18:59  
Cytuj
maja skończyc pod koniec 2008 roku... az miło

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 1 Cze 2007r. 23:22  
Cytuj
Myślę, że głupie jest narzekanie, że wszystko na raz itp. to ostatni dzwonek, by z ulicami w mieście zrobić porządek, tym bardziej, że widać optymistyczne symptomy, chodzi mi o korki w godzinach szczytu, zaraz zaraz to znaczy, że większość pracujących dojeżdża do pracy samochodami, grupują się lub nie, ale huciane tereny zasypują miasto samochodami jadącymi z pracy!!! i to jest dla mnie pozytywny objaw, huta Stalowa Wola NIE UMIERA!!! TAK TRZYMAĆumiech

 
 
 
 
~~Stalówek
ff
Wysłany: 2 Cze 2007r. 14:21  
Cytuj
tak jest!bardzo ładnie.pokażcie mi 2 miasto w Polsce gdzie w mieście robi sie tyle inwestycji drogowych?najpierw robia program ISPA,kanalizacje w całym mieście i jej remont.pózniej ulice i chodniki.miasto w tym tez partycypuje.wzięło 16 bańek kredytu ale za 2 lata zobaczycie jak miasto ,szczególnie zatorze będzie wyglądać.teraz juz widać(fragment ul. Ofiar Katynia)efekty.i tak jak Ktos wspomnial Huta nie umiera.pierwszy raz od 10 lat powiało az takim duzym optymizmem jesli chodzi o Nasz Zakład-Matkę.ludzie zwalniaja sie z innych firm i idą do huty,na zbrojeniówkę,na montaz mrówek,na spawaczy.jak moi kumple.to cieszy.cos się dzieje.tylko jeszcze jeszcze znależli sie sponsorzy dla klubu i byłoby pieknie.pzdr.

 
 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 27 Lip 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2007r. 16:56  
Cytuj
Ja tam wole pomęczyć się przez rok niż tak po jednej ulicy przez 10 lat i w tym czasie po dziurach jeździć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Gienek Sz.
ff
Wysłany: 4 Cze 2007r. 22:10  
Cytuj
Ludzie przestancie narzekac !
Te ulice sa w fatalnym stanie.Dobrze,ze ktos to wreszcie robi.
Poza tym, mysle,ze nie bez znaczenia sa terminy na wykorzystanie funduszy na te inwestycje.
Wazne jest rowniez to,azeby utrzymac wysoka jakosc remontu i scisly,odpowiedzialny, nadzor nad wykonastwem.
Ufam,ze wyremontowane ulice beda cieszyly sie dlugie lata dobra kondycja.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 4 Cze 2007r. 22:12  
Cytuj
ma ktoś jakieś fotki z tych robót

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »