NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Brudna woda , W kranie płynie brudna woda
Posty: 140
Dołączył: 3 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2009r. 10:27  
Cytuj
Niewiem czy mi się wydaje , czy tak jest zawsze, ale jak dzisiaj wlałam wodę do szklanki prosto z kranu była mętna i rudawa :szok: może to tylko przy mojej ulicy Wolności ? albo bakterie płyną z huty ? nie wiem

Idę za nimi... bo oni idą za mną... To sie nazywa lojalność :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2009r. 10:27  
Cytuj

Idę za nimi... bo oni idą za mną... To sie nazywa lojalność :)
 
 
 
 
~~Keyta
ff
Wysłany: 25 Wrz 2009r. 10:34  
Cytuj
Bakterie (np. Coli) są widoczne tylko pod mikroskopem, nie zmieniają koloru wody, rdzawy kolor może świadczyć o podwyższonej ilości żelaza w wodzie.

 
 
 
 
~~bot
ff
Wysłany: 25 Wrz 2009r. 10:38  
Cytuj
Mi się też wydaje, że wczoraj wieczorem woda w kranie miała dziwną barwę. Nie do końca przezroczystą. Nie wiem, co oni kombinują.

 
 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 3 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2009r. 10:44  
Cytuj
Napewno masz rację ok wiem że, bakterie widoczne są pod mikroskopem z tym że płyną z huty to żart ;) ale to nie zmienia faktu że woda nam się psuje zaklopotany

Idę za nimi... bo oni idą za mną... To sie nazywa lojalność :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~gral
ff
Wysłany: 25 Wrz 2009r. 11:32  
Cytuj
Pare lat temu wybudowali nowa stacje uzdatniania wody,niemozliwe zeby woda byla brudniejsza.

 
 
 
 
~~brr
ff
Wysłany: 26 Wrz 2009r. 07:37  
Cytuj
Porównaj wodę z twojego kranu z wodą od sąsiadki. Jeżeli twoja jest "brudniejsza" to znaczy, że powinnaś wymienić rury w swojej kuchni i łazience.
Jeżeli woda u ciebie i twojej sąsiadki różni się od wody z innego bloku, to znaczy, że czas na wymianę instalacji wodociągowej w twoim bloku.
Wodociągi HSW Wodociągi Sp. z o.o. i MZK Sp. z o.o. nie łączą się. Nie może więc dojść do wymiany wody w tych odrębnych sieciach.
Bez wątpienia stan twojej instalacji wewnętrznej jest tak fatalny, że możesz pogorszenie jakości wody zaobserwować gołym okiem.
Jeżeli wodę wlejesz do brudnego naczynia to będzie zanieczyszczona, ale to nie jest problem jakości wody.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »