NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
dziewczyna do towarzystwa... ,
~~natalia
ff
Wysłany: 9 Cze 2007r. 13:23  
Cytuj
edit by Admin

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2007r. 13:23  
Cytuj

 
 
 
 
~~Użytkownik :
ff
Wysłany: 9 Cze 2007r. 15:39  
Cytuj
według mnie jesteś głupią pipą której nie chce się pracowac i liczy na szybkie łatwe pieniądze. I nie mów mi że nie możesz znaleźc pracy przejdź się chociaż po sklepach prawie w każdym kogoś potrzebują

 
 
 
 
~~jebacz
ff
Wysłany: 9 Cze 2007r. 15:58  
Cytuj
A ile chcesz za godzinę i co jest wlczone w cenę??

 
 
 
 
~~Kaśka
ff
Wysłany: 9 Cze 2007r. 17:29  
Cytuj
sprobuj znalezc jakas bardziej godna prace. przez to co robisz okazujesz brak szacunku dla twojego ciala. rozejrzyj sie, wbrew pozorom duzo jest pracy w stw, tylko trzeba chciec.

 
 
 
 
~~zick
ff
Wysłany: 9 Cze 2007r. 17:29  
Cytuj
Mi to wygląda na zwykłe ogłoszenie towarzyskie tylko w innej formie. Zapewne jakby napisane było wprost czym ta kobieta lekkich obyczajów się zajmuje post zostałby usunięty przez admina. Po co umieszczasz numer telefonu w treści? Liczysz na klientów, którzy dadzą Ci zarobić. Spadaj na inne fora związane z tematyką erotyczną !

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 9 Cze 2007r. 23:36  
Cytuj
Nie sądzę Zick, mi się wydaje że raczej ktoś robi głupi kawał swojej koleżance, a Wy karmicie trolla.

 
 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 27 Lip 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2007r. 00:12  
Cytuj
Też tek mysle. Dlatego IP tego goscia, jak i wszelkie inne dane zostały zachowane, a jak prawdziwa Natalia chciałaby sprawę wyjaśnić, lub chociaż usunąć ten numer telefonu to niech pisze do mnie chocby na prv).

PS po tym adresie IP bardzo łatwo trafić do konkretnej osoby. dziwne ze niektórzy aż tak ryzykują spotkanie z prokuratorem :/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~romek
ff
Wysłany: 10 Cze 2007r. 01:07  
Cytuj
ale coś chyba za krótki ten numer telefonu bardziej wygląda na jakieś gg

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Cze 2007r. 09:09  
Cytuj
blackvader -zeczywiscie dobrze by bylo usunac ten temat...neutralnynie sadzilem ze tak to wyjdzie.Przepraszam wszystkich nie bede tlumaczyl siedzialem u kumpeli i postanowilem jej zrobic zart tylko ten zart sie okazal idiotyczny.To nie nr tele tylko gg zalozylem jej nowy nr g Jesli jest taka mozliwosc niech ten temat zniknie..

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 10 Cze 2007r. 12:06  
Cytuj
Jak siedziałeś u kumpeli, to czemu gatkami trzęsiesz? Przecież Blackvader będzie miał jej IP a nie Twoje jezyk Na przyszłość weź się zastanów chłopie zanim coś takiego spłodzisz, bo raz, że koleżance możesz sprawić duuużą krzywdę, a dwa możesz mieć z tego powodu całkiem spore nieprzyjemności.

 
 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 4 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2007r. 14:15  
Cytuj
do BLACKVADER -mam prośbę ,jeżeli taka opcja istnieje,to proponowałbym usunąć ten wątek,dane sobie zachowajcie,ale wątek delete,oszczędzi to wielu nieprzyjemności poszkodowanym,szkoda tylko że nie nauczy rozumu dowcipnisia.Dzieki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Cze 2007r. 21:35  
Cytuj
chłopaki poszukajmy sobie dziewczyn do towarzystwa , role sie odwrócą jezyk i maja dobrze płacić jezyk

 
 
 
 
~~sska
ff
Wysłany: 10 Cze 2007r. 23:08  
Cytuj
jestem zainteresowany - ale admin usunal kontakty ;/

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »