NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
faceci w stw-ha-ha,
~~k.
ff
Wysłany: 9 Cze 2007r. 17:50  
Cytuj
czemu w tym miescie nie ma normalnych facetow? pewnie zaraz sie ktos obrazi i powie, ze generalizuje, ale niestety. wiekszosc to banalni żelmeni, a jak juz jest ktos fajny to zajety. mozna isc do 'klubu' hah ale wtedy jedyne z czym sie wychodzi to...zazenowanie! czy tylko ja mam takie wrazenie? mecze sie juz w tym miescie. a i tak najgorsze jest to, ze jak poznaje sie kogos nowego, to okazuje sie, ze jest on znajomym-kolegi-znajomego, czy cos.. no ale co poradzic

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2007r. 17:50  
Cytuj

 
 
 
 
~~kasia
ff
Wysłany: 9 Cze 2007r. 17:55  
Cytuj
bo to Wioska Olimpijska wszyscy chodzą w dresie

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 9 Cze 2007r. 17:58  
Cytuj
powiem ci że nietylko w stalowej są tzw. pseudo mężczyźni, ja znam takiego dupka z sandomierza to jest dopiero "gwiazda".

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 9 Cze 2007r. 19:04  
Cytuj
k. ile masz lat?

 
 
 
 
~~18latyk
ff
Wysłany: 9 Cze 2007r. 19:19  
Cytuj
To ja powiem coś o sobie.

Ja mam swój własny, inny świat. Jestem nieśmiały
nie potrafię nawiązać rozmowy z dziewczyną zaraz czerwienię sie i denerwuję że powiem jakieś głupstwo, nawet nie wiem o czym rozmawiać. (i nie piszcie że o wszystkim)

Ale z tego co zauważyłem to zawsze zostane sam bo dziewczyny wolą dresów z kilogramem żelu na głowie niż chłopaka bez żelu w dżinsach więc taki mój los - własny świat.


Co ja mam niby zrobić ?

 
 
 
 
~~kasia -24
ff
Wysłany: 9 Cze 2007r. 20:51  
Cytuj
kasia- POPIERAM Z CALEGO SERCA nie ma nie bylo i nie bedzie normalnych fajnych facetow takie jest zycie.tez chodzi na silke i chodzi w dresie chociaz wyglada jak .....ale coz on wie lepiej i co mu zrobisz?kobietki nie warto sie ogladac za nimi na ulicach bo i tak sie okaze ze jeden czy 2 to palant.

 
 
 
 
Posty: 143
Dołączył: 12 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2007r. 21:07  
Cytuj
no ja sie z tym nie zgodze ze same dresy .... jestem przedstawicielem meskim i w cale nie nosze dresu nie chodze na silownie a na widok zelowcow to mi sie zygac chce i ............. mam troche inny problem niz wy tzn .... nie ma zadnych dziewczyn ktore poznalem i nie maja chlopaka ...a gorszy jest problem u mnie z odwaga tzn .... rozmowca przedemna dokladnie to okreslil :(
tak wiec nie tylko wy macie proiblem z poznaniem 2 osoby

a ja wychodze z zalozenia ze "kazda potwora znajdzie swego amatora"

pozdro jak checie to pisac na gg

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 9 Cze 2007r. 21:28  
Cytuj
ja jestem wolny, nie uzywam zelu i szukam patrnetki na wesele umiech

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 9 Cze 2007r. 21:30  
Cytuj
;]

 
 
 
 
~~18latyk
ff
Wysłany: 9 Cze 2007r. 21:31  
Cytuj
szkoda szukać

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 9 Cze 2007r. 21:33  
Cytuj
jestem normalnym facetem ze Stalowej Woli...bez dresu,bez żelu,bez wstydu..Tylko gdzie Wy jesteście Stalowowolanki?Gdzie Was szukać?Pozdrawiam.nie wiem

 
 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 4 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2007r. 21:37  
Cytuj
" o,ja znam tego sk...,ostatnio mu zap... lampe,ch... jednemu,az sie wyp..."- takie i podobne dialogi słyszy sie tu i tam.Dresy,Włosy na żel i nie wiadomo czy klient jest zdziwiony czy ciężko wystraszony ale z reguły na pewno ma kaca.
"ale sie nap...,dwa dni mnie k... suszyło"-
gość niewiele grubszy od popularnego a browca czy wódę ciągnie jak niemowlę pierś.
Nie dziwie sie dziewczynom,kobietom, iż mają takie a nie inne zdanie.Szczerze popieram!
Przepraszam jeżeli kogoś obraziłem ale większość niestety tworzy obraz całości

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~maciek
ff
Wysłany: 9 Cze 2007r. 21:58  
Cytuj
eee raczej jak dres, to lysy... a na zel to raczej jeans nosi i koszulke o rozmiar mnniejsza;)good

 
 
 
 
~~Stalowiak
ff
Wysłany: 9 Cze 2007r. 22:08  
Cytuj
mowisz o facetach a dziewczyny tez nie sa lepsze

 
 
 
 
~~marcyk27sw
ff
Wysłany: 9 Cze 2007r. 22:17  
Cytuj
To może dziewczynki pokażcie,że warto się Wami zainteresować..My Was wtedy pokochamy..

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 9 Cze 2007r. 23:11  
Cytuj
co do zelu to mi to w niczym nie przeszkadza, bo sam uzywam a co do tego dresiarstwa to straszne cwaniaki hooligani BZC (brygada zielono czarnych - barwy stalowki) gowniarstwo i cwaniaki, krecą z 16-stkami zeby je tylko przeleciec .. w dzisiejszych czasach trudno znalezc odpowiedniego chlopaka .. ktory by byl idealny:( tak samo jest z dziewczyna,
pozdrawiam

zycze szczzescia w poszukiwaniu drugiej polowki (ja juz mam i jestem szczesliwyumiech)

 
 
 
 
~~global
ff
Wysłany: 10 Cze 2007r. 00:16  
Cytuj
To może dziewczynki pokażcie,że warto się Wami zainteresować..My Was wtedy pokochamy..

Swięte słowa...
i troche odbiegne od tematu: ja jak patrze na dziewczyny które mają zwisające cycki na wierzchu i do tego odstające baczki i jak by tego było mało to obcisłe ubranka które potęguja wasza brzydote to aż mi sie żygać chce i czsami z tego tytułu jestem dumny że jestem singlem i pewnie tak zostanie az dziewczynki zmadrzeją i zaczna dbać o siebie ;)
pozdrawiam

 
 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 4 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2007r. 10:15  
Cytuj
Cóż,wydaje mi się ,że uraziłem tzw męską dumę-ubliżyłem "pci menskiej".Może mam rację a może sie pomyliłem albo po prostu mam pecha ,że tylko takich przedstawicieli gatunku ludzkiego widzę-porażka.
Patrząc natomiast w drugą stronę tzw "pci pieknej" stwierdzam,że jest identycznie jak z chłopcami,z tą tylko różnicą,że miejsce żelu zajmuje zdecydowanie nadmierna ilość "tapety" na twarzy,dosłownie tony kontrastujących ze sobą cieni i pudrów,które najczęściej pokrywają objawy wieku "cielęcego" - dojrzewania,czyli wszelakiego rodzaju pryszczy,fąfli itp itd.Ponadto sucha jak zapałka,z petem w zębach,rzucająca mięsem - taki widok też nie wróży niczego dobrego i moim zdaniem w odczuciu większości odstrasza swoim wyglądem i zachowaniem,dorzucę jeszcze tony sadła wylewające sie znad zaciśniętego pasa w podartych spodniach,pomijam tu już wytrzeszczone oczy,bo pasek ważniejszy.Zdaję sobie sprawę,że prze...bane być piękną,ale bez przesady.
Myślę , że wina jest po obu stronach ,czyli mamy i taty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~k. <18>
ff
Wysłany: 10 Cze 2007r. 22:37  
Cytuj
no ja nie przesadzam z tapeta, a co do ubioru to moze nawet ponad 'spoko', dodam od razu ze nienawidze rycerskich zlotych pasow! ale chyba bycie taka dziewczynka w tym miescie jest latwiejsze...
a co do wczesniejszych postow: niesmialym a fajnym chlopakom radze wiecej odwagiumiech) mnie to denerwuje, bo sama jestem odwazna i moglabym odwalic za chlopaka cala 'robote', ale co taki wart phi.. taka jeszcze rada: starajcie sie byc troche bardziej oryginalni, a nie banalni.
a zauwazylyscie kult dlugich skarpet w stw?? hihih

 
 
 
 
~~ada
ff
Wysłany: 11 Cze 2007r. 19:11  
Cytuj
typowy stalowowolanin? :

http://www.looknij.pl/video/545#

 
 
 
 
Posty: 143
Dołączył: 12 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2007r. 19:26  
Cytuj
droga "~k. " hehehhe skorojezyk tak mowisz to zapraszam na gg : 3544457 jezykzakochany ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 143
Dołączył: 12 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2007r. 19:30  
Cytuj
hehehehhe dobre .... naszczescie nie jestem z "tych" ... hahahh
warte ogladniecia .... tylko szkoda ze tak reklamuje stalowa ...jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Cze 2007r. 23:06  
Cytuj
a ja chodze na silownie,nie mam wlosow na zel nie nosze tez dresow,zato smieszy mnie jak dziewczyny ogladaja sie za frajerami w obcislych spodniach i rozowych polowkach...
a tak swoja droga trudno tu znalesc kogosc kto sie zna na muzyce pzyklad? disco polo w arkadi..

 
 
 
 
~~k.
ff
Wysłany: 11 Cze 2007r. 23:12  
Cytuj
no niestety z muzyka kiepsko...

 
 
 
 
~~cris
ff
Wysłany: 12 Cze 2007r. 15:31  
Cytuj
global-nie ma czegos takiego jak singiel- wal tak jak powinno być - STARY KAWALER , a nie cukruj sobie

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »