NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Liceum Na Staszica - Opinie,
~~Gimnazjalista na mecie
ff
Wysłany: 10 Cze 2007r. 23:26  
Cytuj
No właśnie, chętnie przeczytam Wasze opinie - drodzy uczniowie LOKENU - na temat tej szkoły, gdyrz rozważam udanie się do niej lub do SLO.

PoZdr0

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2007r. 23:26  
Cytuj

 
 
 
 
~~TeSh gimn4zjal1st4
ff
Wysłany: 10 Cze 2007r. 23:31  
Cytuj
Ja słyshałem, że to j3st bardzo dobra szkoła, ale po pierwsze: mówią, że lepiej jest pod hutą, po drugie pod szkołą jest zdecydowanie za mało calineczek, z drugiej zaś strony w4rto tam iść, bo można spotkać dużo fajnych ludzióff, jak ktoś ma jakieś pytania to wujaszek na nie odpowie.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Cze 2007r. 23:32  
Cytuj
A ja słyszałem, że w tej szkole brzydko pachnie, a nawet - delikatnie mówiąc - yebye goovnem

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Cze 2007r. 23:34  
Cytuj
mój kolega nie wytrzymał raz i się również brzydko mówiąc kontaktował z toaletą, dlatego boję się wysłać tam moich młodszych kolegów. Jeszcze jedno w tym roku limit to chyba 203 punkty.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Cze 2007r. 23:35  
Cytuj
Jakie punkty? Karmne?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Cze 2007r. 23:36  
Cytuj
Nie, punkty z programu V33taj na stacjach Orlen.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Cze 2007r. 23:37  
Cytuj
A na karty pre-paid z Flamingo się dostanę?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Cze 2007r. 23:38  
Cytuj
tak

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Cze 2007r. 23:40  
Cytuj
Dziękuję za uwagę,
dobranoc.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Cze 2007r. 11:05  
Cytuj
Jeżeli wybierzesz kierunek z którego słynie LO na Staszica to masz farta.Biol-chem, mat-fiz,to kierunki które mają powodzenie i dobrych nauczycieli ,reszta to tylko tłum.Pozostałe kierunki tylko napędzają kasę szkole i mają względnych nauczycieli.Tak jest niestety w większości szkół w Stalowej Woli.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Cze 2007r. 15:34  
Cytuj
Ja jestem zainteresowany kierunkiem humanistyczno- dziennikarskim. Polecacie? Słyszałem, że jest tam jeden świetny profesor od języka polskiego.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Cze 2007r. 16:47  
Cytuj
gdzies Ty tam profesora widzial?

 
 
 
 
~~ja :D
ff
Wysłany: 11 Cze 2007r. 17:56  
Cytuj
ja chodze na staszica, jestem na humanie xD no rzeczywiscie troche ostatnio smierdzialo szambem bo sie cos ze studzienkami pobliskimi stalo.. haha, ale juz nie smierdzi =D
a tak poza tym, no ja akurat mam bardzo dobra kadre jesli o jakosc chodzi. i generalnie duzo jest nauki, ale nie wiecej jak w innych szkolach. wydaje mi sie ze pod basenem wiecej sie trzeba uczyc, bo nie mozna liczyc na przychylnosc wszystkich nauczycieli, a u nas jest sympatycznie.
moze nie polecam staszica osobom o slabych nerwach, tutaj nie da sie miec 5 ze wszystkiego, a wogole malo kto ma piatki... haha

 
 
 
 
Posty: 143
Dołączył: 12 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2007r. 19:54  
Cytuj
a ja powiem tak kazda szkola ma swoje plusy i minusy ... ja chodze pod hute do technikum i jest spoko fakt ....jesli ktos nie ma glowy do technicznych spraw to nie polecam ... jak ktos bedzie szybko lapal przedmioty zawodowe to jest po prostu luzik ... przedmioty ogolno ksztalconce ... no zalezy na kogo sie trafi ale ujdzie nie jest zle, polecam ......... ale najwiekszym minusem tej szkoly jest to ze bodajze za 2 lata ?? chca z niej zrobic typowa szkole techniczna (same technika, zawodowki i "ewentualnie"licea profilowane ewentualnie... zrodlo informacji ...wice dyr.mgr. Skrzynecki) co za tym idzie ... w szkole bedzie ... no raczej nie bedzie zadnych dziewczyn (sporadycznie jakies smoki) :/ hehhe naszczescie skoncze szkole wczesniej smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 30 Gru 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2007r. 20:10  
Cytuj
'Staszic' to dobra szkoła. Praktycznie kazdy przedmiot jest na wysokim poziomie. Co nie znaczy, ze trzeba sie uczyc wszystkiego. Wybierasz to co Cie interesuje a reszte zdajesz na 3. Dwa lata temu skonczylem to liceum. Bylem w klasie matematyczno-informatycznej. Matematyka byla na naprawde wysokim poziomie. Jezyki obce - rownież. Szczerze polecam tą szkołę, bo z pewnością w stw nie znajdziesz liceum na wyzszym poziomie.

nie szalej! ...moge usunąć Twój post!
//moderator
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~50 cm w bicu
ff
Wysłany: 11 Cze 2007r. 21:34  
Cytuj
CYTAT
(sporadycznie jakies smoki)


O FPYTE! To ja tam chcę iść.

 
 
 
 
Posty: 143
Dołączył: 12 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2007r. 21:41  
Cytuj
no wiesz moze jednak trafia sie jakies ladne .... wiesz nie mowie ze teraz jest lepiej jezyk wiesz jest wiecej dziewczyn niz jak przewiduje ze bedzie w przyszlosci ... tylko tych smokow tez troche wiecej jest jezyk hehhe

ale szkola ogolnie to spoko jest ... polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Cze 2007r. 22:02  
Cytuj
Smoki- czyli prawdziwe koksy, nie tam jakieś bazyle, kto by sobie nimi głową zawracał bleee

 
 
 
 
Posty: 143
Dołączył: 12 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2007r. 22:04  
Cytuj
nie somk = niezbyt piekna :/ ;) a takie ladne ladne to na palcach mozna policzyc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ja xD
ff
Wysłany: 11 Cze 2007r. 23:07  
Cytuj
co ty powiesz? ja bym powiedziala ze za duzo jest ladnych dziewczyn.. to dla nas niekorzystne;> za to chlopaki... mogloby byc ich wiecej xD

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Cze 2007r. 23:09  
Cytuj
soryyy ;pp chodzilo mi o staszica xD (wyzej)

 
 
 
 
Posty: 143
Dołączył: 12 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2007r. 19:35  
Cytuj
tak wlasnie pomyslalem bo chlopakow unas pod dostatkiem w szkole ... az za wiele jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~:)
ff
Wysłany: 13 Cze 2007r. 10:02  
Cytuj
SLO i tak jest najlepszą szkołą

 
 
 
 
~~:)))))))))))
ff
Wysłany: 13 Cze 2007r. 16:22  
Cytuj
'SLO i tak jest najlepszą szkołą'
-tego nie powie nikt inny jak uczen z slo;]

a slo wydaje sie przyjazna szkola..
ale mowcie sobie o staszicu jak najgorzej moze wam ulzy ze to nie wy jestescie pierwsi ;]
zazdrosc was zzera ze to wlasnie lo ken ma najlepszych uczniow i nauczycieli ma renome i tradycje
nikt tez nie powie dobrego slowa o staszicu poza tymi ktorzy tam chodzili, ktorzy przekonali sie na wlasnej skorze jak jest naprawde.
mimo ze wygladem nie zachwyca tooo jednak cala atmosfere tworza ludzie ktorzy tam chodza ktorzy potrafia sie zachowac w elegancki sposob i nie obrazaja uczniow innych szkol ze wzgledu na to czy chodza do slo czy pod basen czy gdzies inaczej.

 
 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2007r. 16:35  
Cytuj
i mamy najlepsze imprezy i ognicha na buoniach,sziueeea smiech2

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »