NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
instalacja gazowa,
~~ja
ff
Wysłany: 14 Cze 2007r. 15:19  
Cytuj
Gdzie w Stalowej można założyć instalację gazową solidnie i niedrogo?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2007r. 15:19  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 14 Cze 2007r. 16:46  
Cytuj
w domku,garażu,na działce,mieszkaniu,słowem- gdzie sie komu podoba,byleby słono zapłacic i potem uiszczac rachunki

 
 
 
 
Posty: 143
Dołączył: 12 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2007r. 20:15  
Cytuj
jesli chodzi o instalacje gazowa w SAMOCHODZIE (nie na dzialce jezyk) to jest na piaskach jeden zaklad i inny jest Agatowce a czy jest jeszcze jakis to moze inni wiedza ... ale z tego co sie orietuje i co znajomi mieli zakladany to nie polecali Agatowki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~aaa
ff
Wysłany: 15 Cze 2007r. 00:17  
Cytuj
Osobiste doświadczenia podpowiadają zdecydowanie zakłąd na os. Piaski, u "Słowika" ... Solidna obsługa, która przede wszystkim zna się bardzo dobrze na tym co robi ... na Agatówce "partyzantka" jakich mało nawet na podkarpaciu ... Dotyczy to oczywiście instalacji LPG zakładanych do samochodów ... jeśli o to chodziło autorowi postu ...

 
 
 
 
~~ja
ff
Wysłany: 15 Cze 2007r. 07:31  
Cytuj
Dzięki. Chodziło mi właśnie o instalację w samochodzie. A gdzie na tych Piaskach jest ten zakład? Bardzo proszę o namiary.

 
 
 
 
~~boss
ff
Wysłany: 15 Cze 2007r. 10:34  
Cytuj
Osobiście u Słowika na Piaskach to bym sie juz wiecej nie zdecydował. A niedaj Boże tankowac na jego stacji na ul.Przemysłowej. Nie dośc ze gaz byle jakiej jakości i w niezbyt konkurencyjnej cenie to potrafią "wlać" o kilka litrów wiecej niz normalnie wchodzi do zbiornika. Do montazu instalacji polecam zakład w Nisku - Barce. Trzeba skręcic koło zakładów mięsnych.

 
 
 
 
~~Michał
ff
Wysłany: 15 Cze 2007r. 14:10  
Cytuj
Dlaczego nie zakładali byście u Słowika? A powiedzcie mi jaki olej lejecie do silnika? Lotos GAS?

 
 
 
 
~~aaa
ff
Wysłany: 15 Cze 2007r. 15:12  
Cytuj
Jeżeli chodzi o gaz na stacji u Słowika na ul. Przemysłowej to faktycznie jest marnej jakości ... ale gościowi chodziło o to gdzie może założyć instalację gazową, a nie gdzie może zatankować LPG ... Tym będzie się interesował jak już będzie miał instalacje w samochodzie ... a u Słowika, według mojego skromnego zdania a przede wszystkim według doświadczeń jakie mam z tym zakładem jest zrobić to najrozsądniej ... a ojel Lotos Gas to chu***y troche jest, ale jak do mojego grata jeżdżącego na gazie wystarczający jezyk
P.S. Jeżeli chodzi o namiary na ten zakład to tutaj powinieneś znaleźć wszystko: http://www.gaz.dei.pl/index.html
Zadzwonisz, umówisz się, a jak trafić też Ci powinni wytłumaczyć.

 
 
 
 
~~juhas
ff
Wysłany: 15 Cze 2007r. 17:28  
Cytuj
na barcach w nisku nie polecam sam tam zakładałem i do dziisaj mam kłopoty z serwisem bo albo nie ma częsci albo nie wiedza co jest nie tak z instalacją po prostu hu..wy serwis i mechanicy

 
 
 
 
~~ala
ff
Wysłany: 16 Cze 2007r. 11:22  
Cytuj
kto ma instalację sekwencyjną? Czy faktycznie spalanie jest mniejsze?

 
 
 
 
~~Stalówek
ff
Wysłany: 16 Cze 2007r. 18:29  
Cytuj
na sekwnecyjnej spalanie jest mniejsze i auto nie traci na sile.pewien mechanik wspomnial o miejscowosci Frampol kolo Bilgoraja.u nas sekwencyjna instalacja kosztuje okolo 3 klockow.tam ponoc 3100 i nie ma klopotow.standardowy tez duzo taniej...

 
 
 
 
~~Stalówek
ff
Wysłany: 16 Cze 2007r. 18:31  
Cytuj
sory 2100!he he...

 
 
 
 
~~ala
ff
Wysłany: 18 Cze 2007r. 14:41  
Cytuj
W Nisku sekwencyjna 2700 zł.

 
 
 
 
~~ska
ff
Wysłany: 19 Cze 2007r. 17:03  
Cytuj
to niech mi ktos Boxera na gas przerobi jezyk

 
 
 
 
~~..................
ff
Wysłany: 21 Cze 2007r. 20:18  
Cytuj

 
 
 
 
~~:)
ff
Wysłany: 26 Cze 2007r. 14:49  
Cytuj
Polecam salon Fiata w Stalowej Woli,załadają tam instalacje do wszystkich marek samochodów.Ja zapłaciłem 2500 i jestem zadowolony.Co do zakładu na piaskach to nie polecam,moj brat zakłądał tam swoją instalacje i cały czas ma problemy,cos sie psuje itd,czega dniami na serwis,brakuje cześci.
Pozdrawiam

 
 
 
 
~~errr
ff
Wysłany: 26 Cze 2007r. 16:28  
Cytuj
Polecam salon Fiata w Stalowej Woli,załadają tam instalacje do wszystkich marek samochodów.Ja zapłaciłem 2500 i jestem zadowolony.Co do zakładu na piaskach to nie polecam,moj brat zakłądał tam swoją instalacje i cały czas ma problemy,cos sie psuje itd,czega dniami na serwis,brakuje cześci.
Pozdrawiam


pier...ol pier.....ol bedzie wiosna

 
 
 
 
ka
ka
ka
Posty: 5
Dołączył: 24 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2007r. 19:57  
Cytuj
errr dlaczego tak twierdzisz?

ka
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »