NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Basen,
~~Kmicic
ff
Wysłany: 18 Cze 2007r. 18:50  
Cytuj
Kto mnie nauczy plywac, mam taka sprawunie, sa jakies nuaki plywania w stalowej bo chcialbym sie zapisac,mam ponad 20 lat a wciaz nie umie plywac

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2007r. 18:50  
Cytuj

 
 
 
 
~~Ferdek
ff
Wysłany: 18 Cze 2007r. 19:29  
Cytuj
Idz na basen i porozmawiaj z ratownikami.
Za odpowiednia oplata,naucza cie plywac.

 
 
 
 
~~Marcin'd
ff
Wysłany: 18 Cze 2007r. 21:05  
Cytuj
Zgadzam sie z przedmowca. Idz do ratownikow oni prowadza indywidualne korepetycje. Sam tak sie uczylem plywac w wieku 19 lat ;- ) Koszt to okolo 20-30 zl za godzine. Udalo sie, nigdy nie jest za pozno umiech
Powodzenia.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 18 Cze 2007r. 21:30  
Cytuj
idz do wojska tam Cie szybko naucza i za darmosmiech2

 
 
 
 
~~kulka
ff
Wysłany: 19 Cze 2007r. 12:15  
Cytuj
a próbowałeś po Warszawsku?? chytry

-- tyłkiem po piasku smiech2good

 
 
 
 
~~Bezwzgledny
ff
Wysłany: 20 Cze 2007r. 12:55  
Cytuj
Kmicic: Zapraszam na basen RELAKS - miesci sie on obok statoil, tam gdzie jest przychodnia.
Pytaj o pana Wlodzimierza Stoszka, gwarantuje ze bedzie zadowolony, ceny rowniez nie sa wygorowane.
Pozdrawiam.

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 20 Cze 2007r. 15:53  
Cytuj
Pan Stoszek będzie zadowolony? Ja słyszałem, że tam wodę wymieniają jak się z żółtej na pomarańczową zmienia jezyk

 
 
 
 
~~Filon1
ff
Wysłany: 15 Lis 2007r. 17:55  
Cytuj
Obok statoilu umiech
dzieciaki mówią że pan W ma metody nauki za łeb i pod wode umiech, klapkiem w łeb, kijkiem po stopach jak wychodzą nad wode.

 
 
 
 
~~rychu
ff
Wysłany: 15 Lis 2007r. 18:13  
Cytuj
relaks basen -nieporozumienie tamci naucza najwyzej aerobiku w wodzie do tego w tłoku.Idz na mosir do pana Chmielewskiego facet zna sie na rzeczy i robi dobra robote od lat.Facet nie lubi mieczaków

 
 
 
 
~~semp
ff
Wysłany: 15 Lis 2007r. 19:15  
Cytuj
ja cię naucze za sponsoring (wejściówka na basen)

 
 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 29 Sie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2007r. 23:27  
Cytuj
Ratownicy to mogą co najwyżej czepek ci pozyczyc a jeżeli chcesz sie nauczyć pływać to zapisz sie na kurs który organizuje mosir ale ja osobiście preferuje prywatne nauki u insturktorów pływania którzy posiadają odpowiednie wyszkolenie i wiedzę w tym kierunku przecież w końcu szkolą setki dzieci na basenie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~monia
ff
Wysłany: 16 Lis 2007r. 14:29  
Cytuj
Zgadzam się, to że jest się ratownikiem i umie pływać to nie znaczy że jest się dobrym pedagogiem.Trzeba mieć sporo wiedzy żeby brać sie za nauke. Ja się nauczyłam u instruktora i nie żałuje.

 
 
 
 
~~pracownik basenu
ff
Wysłany: 16 Lis 2007r. 19:28  
Cytuj
CYTAT
Pan Stoszek będzie zadowolony? Ja słyszałem, że tam wodę wymieniają jak się z żółtej na pomarańczową zmienia jezyk



Kolego mylisz sie!!!!

Pracowalem tam nad obsluga basenu i wiem jak jest. Woda caly czas filtrowana i dozowana automatycznie przez komputer odpowiednimi srodkami!!!

Osobiscie bardzo polecam, w dodatku sauna...

Sama przyjemnosc posiedziec w rozpalonej saunie z zaje****ymi laskami smiech2smiech2smiech2 Widziec te rozpalone cialka.... smiech2smiech2smiech2

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 24 Lis 2007r. 15:30  
Cytuj
Widze że "pracownik basenu" co normalne broni tego baseniku przy statoilu co zresztą zrozumiałe bo przecież tam pracuje.Moim zdaniem to nie ważne czy to basen przy Mosirze czy ten obok stacji benzynowej ważne aby nauke przeprowadził fachowiec tj.instruktor pływania a nie jakiś "domorosły" nauczyciel;)któremu wydaje się ze umie pływać a co gorsze ze umie uczyć.

ps.Czy ktoś wie po ile jest godzina nauki pływania oczywiście prywatnie

 
 
 
 
~~:)
ff
Wysłany: 28 Lis 2007r. 14:05  
Cytuj
oczywiście że każdy będzie bronił swojego. Dobrego instruktora poznacie po jego pracy i zadowoleniu klienta a to przecież jest miarą jego umiejętności.Zapraszam na Mosir, przynajmniej mamy niecki 25 metrowe a nie jakieś tam niewymiarowe.
Pozdrawiam

 
 
 
 
~~Xazik
ff
Wysłany: 9 Gru 2007r. 23:34  
Cytuj
Najlepiej idź na basen i tam się zapytaj o sekcje pływacką

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »