NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Cyrki z lekarzami z pogotowia w St. Woli, prosze opisywac bulwersujace zdarzenia jaki przezyliscie lub slyszeliscie
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2011r. 12:18  
Cytuj
kapade Ja o tym wiem Ty o tym wiesz,że tak nie jest,ale niestety Polacy to ludzie którzy mają tak wpojone od wieków że jeżeli walczysz o swoje,czyli zgłaszasz sprawę do prokuratury,inspektora pracy,inspektora sanitarnego itp to nie walka o swoje prawa ale donosicielstwo i jak się np.lekarze dowiedzą to dopiero wtedy mam przewalone.Polacy po wielu latach niewoli tak byli wychowani żeby milczeć,a teraz to wykorzystują takie cwaniaczki niestety.Też jestem za walczeniem o swoje prawa,ale w pojedynkę marnie to wychodzi.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2011r. 12:18  
Cytuj

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 10 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2011r. 13:04  
Cytuj
na temat pogotowia mam dobre zdanie natomiast panie z rejestracji są okropne mogły by się szybciej ruszać one są w pracy więc im to obojętne jak im czas zleci natomiast dla pacjenta to zdecydowanie za długo stać czasem dwa razy w jednej kolejce

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 23 Wrz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2011r. 15:10  
Cytuj
Dopóki służba zdrowia będzie 'bezpłatna', dopóty będzie syf...

Muzułmanie nie są zacofanymi fundamentalistami, po prostu taką mają tradycję, ty niepoprawna politycznie świnio! (c) nonsensopedia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 327
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2011r. 16:08  
Cytuj
CYTAT
Dopóki służba zdrowia będzie \'bezpłatna\', dopóty będzie syf...


"BEZPŁATNA"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2011r. 16:10  
Cytuj
mylicie się Pany
nie dopóki będzie bezpłatna, a do póty będzie Państwowa!!!!
a w dodatku tylko jedna i przymusowa kasa chorych!!!

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2011r. 23:14  
Cytuj
AAA guzik prawda..!!! to, że ktoś jest niemiły, opryskliwy, czasem nawet wulgarny.. a co najgorsze nieprofesjonalny w swojej pracy, tym bardziej jeśli to jest praca lekarza, ratownika, pielęgniarki( ale te to chyba już chyba w szkołach pielegniarskich mają wpajane jak być PIGUŁĄ.. takie moje zdanie na temat pielęgniarek), TO NIE JEST WINA SYSTEMU OPIEKI ZDROWOTNEJ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2011r. 23:18  
Cytuj
Lezałem miesiąc na sląsku w szpitalu i niestety stwierdzam że nasi lekarze to lekarze tylko z nazwy. Tam nikt nie przyjmuje kasy, baa nawet z kawa dla pielęgniarek jest problem bo każdy się boi o robote ale szpital prywatny. Leczenie z nfztu ale obsługa sporo lepsza niz u nas czy w lublinie. Da sie ale konieczny jest dobry system motywacji

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 11 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2011r. 12:08  
Cytuj
Parę dobrych lat temu, może z 10, znalazłam się na pogotowiu w Stalowej Woli. Wejście mieściło się jeszcze w prawym skrzydle szpitala wchodząc od ulicy Staszica.
Chciałam się coś zapytać tej kobiety w okienku ale ona ... leżała tułowiem na biurku i ... SPAŁA! Tłukłam się w szybę a ta śpi!
W końcu obudziłam ją boi zaczęłam krzyczeć. Wyobrażacie sobie coś takiego?!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 11 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2011r. 14:02  
Cytuj
przyznam pielegniarki tam sa niemiłe,moja kolezanka miala krwawiąca noge to one podłozyly jej lignine aby nie brudzić podlogi. Jednak nie kazda pielegniarke trzeba mierzyc jedna miarą gdyz zdarza sie ze wiele z nich jest z powołania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2011r. 17:51  
Cytuj
przypadek z dawien dawna umiech

ze 2 nieprzespane noce, potem wypad z kumplami 2x 50 ml
i spadlem z hokera (taki wysoki stołek)[zmęczenie raczej , nie głowa] niefortunnie trafilem w kant podniesionej podłogi
kumple, taxi, szpital umiech
tam mnie nie obsluza bo czuc alkohol, tlumaczenia nie pomogly, ze tylko ....

wymiana zdan ...

i tel. tu i tam umiech

30sek obsluga wysmienita jezyk

pozdrawiam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 31 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2011r. 14:46  
Cytuj
Wniosek jest taki, że pracownicy służby zdrowia to też ludzie - jedni sumienni i poświęcają się dla innych, często zaniedbując swoją prywatność, a inni olewacze, pracują "byle dziś". A może dla odmiany piszcie o wyjątkowo dobrych dla was spotkaniach ze służbą zdrowia. Na pewno takie były!
Teraz pacjenci znają dobrze swoje prawa w szpitalu, bo są im przedstawiane przez pielęgniarki i wiszą wszędzie na oddziałach do wglądu. Nic nie piszecie o obowiązkach pacjenta, a takie też istnieją i są często nieprzestrzegane.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 20 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2011r. 05:35  
Cytuj
CYTAT
Dopóki służba zdrowia będzie \'bezpłatna\', dopóty będzie syf...


Jedz do USA i tam sobie choruj. Jak Ci przyjdzie za operacje wyciecia wyrostka rachunek na 200 tysiecy dolarow to wrocisz z podkulonym ogonem, a Twoje dlugi beda splacane do 3 pokolenia. A opieka taka jak i w Polsce - czyli zadna.

Ja tez narzekalam na polska sluzbe zdrowia, dopoki nie pojezdzilam troche po swiecie. Owszem, jest u nas syf, moglo by byc duzo lepiej, ale jak zachorujesz, to nie musisz sprzedawac samochodu zeby zaplacic naleznosci za pare dni pobytu w szpitalu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2011r. 07:41  
Cytuj
Lavenders Spróbuj się u nas w Polsce nie ubezpieczyć a efekt masz taki sam jak w innych krajach czy USA.Ciekawe gdzie wtedy będziesz wracała z podkulonym ogonem?

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 138
Dołączył: 1 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2011r. 13:15  
Cytuj
Dodam historię z wczoraj: Dziadek mój jest diabetykiem i sam w domu aplikuje sobie insulinę. Wczoraj po południu została mu igła z pompki w brzuchu. Dziadek poszedł na pogotowie. Przyszedł lekarz, który nawet nie obejrzał brzucha!! Stwierdził, że MOŻE SIĘ TA IGŁA WCHŁONIE!!! I że jak dziadek chce to może iść do lekarza rodzinnego po skierowanie na prześwietlenie i dopiero wtedy można coś myśleć, bo to nie jest takie proste, trzeba by brzuch rozcinać...

no brak mi słów.... Nie wiem co dalej z tą sprawą zrobić. Zgłosić to gdzieś?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 28 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Cze 2011r. 15:16  
Cytuj
Było to za głebokiej komunyumiech
Grałem na Energetyku i w pierwszej połowie zepsuto mi ręke (stanoł mi gość korkami na ręke).Przyjechało pogotowie i tam najpierw formalności pół godziny a potem była kolacja w szpitalu i następne pól godzinki -tak ,że mecz sie skończył przyszli do mnie koledzy a ja dalej siedziałem na korytarzu.Dali mi legnine aby nie pobródzić posadzki ,aż w końcu przyszła znudzona pani doktor A. i wyskrobała zanieczyszczenia z rany po czym zaszyła. Zrobiła to nie dość dokładnie bo zaczeło to wszystko gnić i o mało nie straciłem palca.
W tamtym roku też miałem tą nieprzyjemność i zaliczyłem pogotowie ale było o wiele lepiej i nie mogę narzekać-chociarz mogło być lepiej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2011r. 15:47  
Cytuj
W niedzielę byłam z chłopakiem na pogotowiu, bo miał ciało obce w oku. Lekarz powiedział, że .. może do jutra nic mu nie będzie! i że on mu nic nie poradzi, bo nie mają okulisty umiech
efekt taki, że wylądowaliśmy w Rzeszowie..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 15 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2011r. 16:17  
Cytuj
Sincere
W niedzielę byłam z chłopakiem na pogotowiu, bo miał ciało obce w oku. Lekarz powiedział, że .. może do jutra nic mu nie będzie! i że on mu nic nie poradzi, bo nie mają okulisty umiech
efekt taki, że wylądowaliśmy w Rzeszowie..
następnym razem spytaj o telefon do drPiłata to ci usunie ciało obce w stalowej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2011r. 17:10  
Cytuj
tak, tylko to była niedziela i zielone świątki więc nawet prywatnie nic..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »