NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Boys....na prawde było super w ARKADII,
~~Emigrant ze Stalowej...NYC
ff
Wysłany: 21 Cze 2007r. 14:38  
Cytuj
ARKADIA jest najlepszym klubem muzycznym w Stalowej!!!

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2007r. 14:38  
Cytuj

 
 
 
 
~~NYC
ff
Wysłany: 21 Cze 2007r. 14:43  
Cytuj
Każdy sie wyrzeka ze nie słucha disco polo...bo to wies , tandeta a jak przyjdzie co do czego to kazdy swietnie sie bawi przy tej muzyce....jest wielki powrót tego rodzaju muzyki nikt tego nie zmieni... napompowana tandetność tej muzyki przez media jest wygórowana.... każdy musi miec swoje zdanie!!! to co ma w sercu jest najwazniejsze... muzyka ta na emigracji np. w USA ma bardzo duzą populanrnosc i praktycznie tylko takiej tam sie słucha... nie podwazając godnosci innych gatunków muzyki w Polsce, których także chetnie słucham.. pozdrawiam umiech

 
 
 
 
~~planeciarz
ff
Wysłany: 21 Cze 2007r. 14:56  
Cytuj
PLANETA JEST NAJLEPSZA!!

PS.Pozdro dla planeciarzy.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 21 Cze 2007r. 15:51  
Cytuj
Planetarianie ! nie dajmy się umiech

 
 
 
 
~~do NYC
ff
Wysłany: 21 Cze 2007r. 17:25  
Cytuj
na jakiej podstawie twierdzisz ze KAŻDY słucha disco polo ? oj muszę cię rozczarować że jednak nie kazdy

 
 
 
 
~~//
ff
Wysłany: 21 Cze 2007r. 18:31  
Cytuj
Ja nie slucham tego rodzaju muzyki, ale uwazam , ze kazdy ma prawo do wyboru. Nie moge zniesc komentarzy pt. Wiesniaki, wies itd. Ludzie sa bardzo zlosliwi.Pozdrawiam wszystkich, ktorzy twardo stoja przy swoich upodobaniach mzycznych.good

 
 
 
 
~~////
ff
Wysłany: 21 Cze 2007r. 18:36  
Cytuj
Do Emigranta ze Stalowej Woli.
Hej, ja tez jestem ze Stalowej Woli i teraz od czterech lat mieszkam w N.Y. a dolkadnie na Long Island.Ile masz lat? Moze sie znamy????umiech

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 21 Cze 2007r. 23:41  
Cytuj
pewnie sie znamy, ale ja z polaczkami sie nie zadaje! chyba, ze masz calineczke/.eeeeeeeeeeeeee

 
 
 
 
~~planetraiannin
ff
Wysłany: 22 Cze 2007r. 10:27  
Cytuj
PLANETA JEST THE BEST NAJLEPSZA A KOCER BOYS W ARKADII SWIADCZY TYLKO O TYM ZE DO ARKADI CHODZI KUPA WIESNIAKÓW PLANETA GORA ZAWSZE PLANETA

 
 
 
 
~~sprężarka
ff
Wysłany: 22 Cze 2007r. 19:12  
Cytuj
-planetarianin Ty tak mowisz, jak by ta planeta dla Ciebie conajmniej Bogiem byla ... :zdechly:

jak byś miał troszke więcej IQ ... zreszta szkoda gadac umiech

 
 
 
 
~~tags
ff
Wysłany: 22 Cze 2007r. 20:24  
Cytuj
heh smieszni jestescie wszyscy,to co mowicie swiadczy tylko o tym ze nie znacie sie na muzyce,wieszkosc z was nawet nie widziala nigdy legalnej plyty,a piosenki sciagacie sobie w mp3 i to nawet nie cale albumy tylko pojedyncze kawalki...
a disco-polo to gowno a nie tworzcie jakis wielkich ideologi bo to zwykla prosta wiejska muzyka na festyny

 
 
 
 
~~Demax
ff
Wysłany: 23 Cze 2007r. 02:56  
Cytuj
Ludzie! disco polo w Arkadii w Stalowej:( - pewnie właściciel dowiedział się że imprezy takie wychodzą na festynach i "wiejskich" potańcówkach i postanowił
zaprosić "chłopaków"! Żadna szanująca się dyskoteka nie gra takiej muzyki - wstyd :(((

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 23 Cze 2007r. 12:32  
Cytuj
w planecie co chwile sa jakies znane osobowosci a arkadii z pol roku temu moze wiecej byla doda (hahaha) no i teraz boys

 
 
 
 
~~NYC
ff
Wysłany: 23 Cze 2007r. 12:38  
Cytuj
Oj muszę Cię zmartwić... grupa BOYS grała 12.06 2006 w jednym najlepszych klubów muzycznych w Warszawie w CLUB 55... i byli tam bardzo znani ludzie... i jakos kazdy przyklaskiwał i spiewał!!! bo kto nie zna słów piosenki JESTES SZALONA albo WOLNOŚĆ??....dajcie spokój :haha:

 
 
 
 
~~N.Y.C.
ff
Wysłany: 23 Cze 2007r. 12:50  
Cytuj
A jakie niby to znane osobowości są w Planecie?? Myslisz ze ktos kto sie nie interesuje muzyką typowo clubową czy techno zna ALCHEMIST PROJECT czy KALWI and REMI???ja osobiscie znam bo tez lubie europejską techniawkę smiech2
a zapytaj sie kazdego na ulicy czy słyszał o DODZIE ELEKTRODZIE czy zeby Ci zaspiewał JESTES SZALonA.... powiem Ci ze 99 % osób!!!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 23 Cze 2007r. 12:53  
Cytuj
Do tego kogoś kto niby jest z NYC... jak sie nie zadajesz z Polaczkami to jak mogę Cie znac???? zdziwiony

 
 
 
 
~~NYC
ff
Wysłany: 23 Cze 2007r. 12:54  
Cytuj
Do tego kogoś kto niby jest z NYC... jak sie nie zadajesz z Polaczkami to jak mogę Cie znac???? zdziwiony

 
 
 
 
~~NYC from STALOWA WOLA
ff
Wysłany: 23 Cze 2007r. 13:04  
Cytuj
A jak przeglądam galerię na stronce PLANETY...to wydaje mi sie ze srednie wieku nie przekracza lat 17 HEHHE smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

 
 
 
 
~~robak
ff
Wysłany: 24 Cze 2007r. 04:55  
Cytuj
Oj stary widocznie nie chodzisz do planety i nie wiesz ze tam ponizej 18 lat nie wpuszczaja wiec nie pisz takich glupot o Planecie bo ja walsnie dzisiaj tam bylem a mam 28 lat. Pozdrowienia dla Planeciarzy

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »