NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
ceny mieszkań,
~~vvvvv
ff
Wysłany: 26 Sie 2007r. 13:45  
Cytuj
Jest różnica w cenie mieszkań. Jeszcze miesiąc temu były dużo wyższe. Właśnie jestem po zakupie mieszkania. Utargowałem 30% od ceny wywoławczej.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2007r. 13:45  
Cytuj

 
 
 
 
~~ania77
ff
Wysłany: 1 Wrz 2007r. 14:52  
Cytuj
"Spadają w górę, z cenami mieszkań jest jak z benzyną u nas,"
qba - trafiłeś. Spada jedno i drugie.

 
 
 
 
~~ala
ff
Wysłany: 7 Wrz 2007r. 18:56  
Cytuj
I co teraz?

 
 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 8 Sie 2007r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2007r. 12:37  
Cytuj
dwie studentki poszukują 2-pokojowego mieszkania do wynajęcia w Stalowej Woli,jeżeli ktoś wiedziałby o takim proszę o kontakt:tel:509227472


Ej ty ~ daj sobie spokój bo ze swoim ilorazem int. nie masz szanS , NAJMNIEJSZYCH..... UUUPPPSSSS ZNOWU CAPS LOOK SIĘ WŁĄCZYŁ I CO POJEDZIESZ MI???????? MASZ NIEZŁY BAJZEL POD KOPUŁĄ:haha: JUŻ ZAPISAŁAM TEN NUMER TEL. I MAM NADZIEJĘ ŻE TY BĘDZIESZ POD NIM DOSTĘPNY TO SOBIE POGADAMY JUSH JUTRO. I TAK SIE DOWIEM KIM JESTEŚ. TAKIE SĄ CECHY POLICJANTKIumiech JUSH TRZĘSĄ CI SIĘ GACIE????:zły:

VICTORIA>>>>> ZWYCIĘSTWO JEST TUSH TUSH :P:P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 9 Wrz 2007r. 12:45  
Cytuj
http://www.stalowemiasto.pl/ogloszenia

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 9 Wrz 2007r. 20:43  
Cytuj
CYTAT
dwie studentki poszukują 2-pokojowego mieszkania do wynajęcia w Stalowej Woli,jeżeli ktoś wiedziałby o takim proszę o kontakt:tel:509227472


jak ladne to podziele swoj pokoj i lozkoumiech

 
 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 9 Wrz 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2007r. 21:00  
Cytuj
To w stalowej chce ktoś studiować ?

Chcesz dowiedzieć się więcej pisz . E@Mail .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 8 Sie 2007r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2007r. 23:14  
Cytuj
Jednym słowem żeby przedstawić obecną sytuację cenową na rynku nieruchomości OBŁĘD. Polacki za granicą na luz dajcie, nie makręcajcie jush więcej cen bo przez was my jesteśmy na dnie. Sprawdza się tutaj reguła CZŁWIEK CZŁOWIEKOWI WILKIEMnie wiemPOLAK POLAKOWI WROGIEM. Zacznijmy wreszcie tworzyć zintegrowany NARÓD SPÓJNOŚCI I TOLERANCJI PRZEDEWSZYSTKIMneutralnyumiech

VICTORIA>>>>> ZWYCIĘSTWO JEST TUSH TUSH :P:P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 8 Sie 2007r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2007r. 23:15  
Cytuj
To w stalowej chce ktoś studiować ?


Ja studiowałamumiech A o co Ci kamanjezyk

VICTORIA>>>>> ZWYCIĘSTWO JEST TUSH TUSH :P:P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~gęś
ff
Wysłany: 12 Wrz 2007r. 13:21  
Cytuj
izabell_smusz Ty daj na luz bo to nie wina tych co wyjechali tylko naszego koszmarnego rzadu a że jak ktos pracowal na zachodzie i stac go na kupno mieszkania na ktore zapracowal to nie jego "wina"

 
 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 8 Sie 2007r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2007r. 22:57  
Cytuj
izabell_smusz Ty daj na luz bo to nie wina tych co wyjechali tylko naszego koszmarnego rzadu a że jak ktos pracowal na zachodzie i stac go na kupno mieszkania na ktore zapracowal to nie jego "wina"


Jasne dalej żyj w nieświadomości gęsiku jezyk I jestem cały czas wyluzowana to Ty daj na wstrzymanie bo sobie popuścisz i to zdrowo:wśceikły:good

VICTORIA>>>>> ZWYCIĘSTWO JEST TUSH TUSH :P:P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~gęś
ff
Wysłany: 12 Wrz 2007r. 23:17  
Cytuj
Zyłem tam i tu i mam prawo sie wypowiadac a Ty zbudowałas swoja ocene na.....?Wiec nie mow mi ze mam wyluzowac bo patrzac na to co sie tu dzieje to faktycznie powinienem popuscic i to zdrowo na kaczoland

 
 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 8 Sie 2007r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2007r. 23:30  
Cytuj
Zyłem tam i tu i mam prawo sie wypowiadac a Ty zbudowałas swoja ocene na.....?Wiec nie mow mi ze mam wyluzowac bo patrzac na to co sie tu dzieje to faktycznie powinienem popuscic i to zdrowo na kaczoland


BRAWOgoodKACZOLAND piknie powiedzianeumiech Ty masz troche racji i ja również. Pozdrawiam i nie spinaj się tak bo pęknieszjezykumiech:wśceikły:smiech2:szok:jezykneutralny Idem spać. Słodkich snów gąsko :zzz:

VICTORIA>>>>> ZWYCIĘSTWO JEST TUSH TUSH :P:P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~taktyk
ff
Wysłany: 13 Wrz 2007r. 17:53  
Cytuj
apropo cen mieszkań w naszym miescie to jest totalna paranoja podobnie jak ,zmowa paliwowa'. Ceny sa z marsa. M podrożały w przeciągu 2 lat ze 1100 zł/m2 na ~3100 zł/m2(rynek wtórny). 200% szok. Kto ten rynek napędza ? Dla mnie ten kto teraz kupuje mieszkanie bardzo mocno przepłaca. ceny juz od nowego roku powinny wracac do normalności a m2 w ,naszej wiosce,(stalowa wola) powinien kształtowac sie w okolicach 1600 zł/m2(rynek wtórny)Pozdrawiam

 
 
 
 
~~analityk rynku
ff
Wysłany: 13 Wrz 2007r. 18:00  
Cytuj
zgadzam sie z przedmówcą. rynek nieruchomości oszalał nie na nasze zarobki i realia rynku stalowowolskiego. ten kto teraz wola sobie za metr około 3000zł/m2 dla mnie liczy tylko i wyłacznie na spotkanie frajera i zbiciu na nim kasy. Od nowego roku ceny powinny wrocic do swojego realnego poziomu dla mnie okloce 1700-1800 zł/m2 na rynku wtornym. Na pierwotnym moga byc okolice 2700zł/m2.

 
 
 
 
~~gęś
ff
Wysłany: 13 Wrz 2007r. 18:51  
Cytuj
jaki jest koszt m2 nowego teraz ? owszem moga ceny spasc jak ludzie powykupuja mieszkania na własnośc ale ile ich bedzie?jak nie bedzie budowanych nowych mieszkan nie bedzie czego kupowac a jak nie beda sie zwracac koszty budowy to nie beda budowac .Fakt podrozały dużo w krótkim czasie ale to nie dlateo że raptem kazdy chce zarobic tylko że koszty sie zwiekszyły.A ci co maja dostep do srodkow kupuja .Inna sprawa jest ze te wieksze srodki posiadaja ci co pracowali-uja na zachodzie( w przewazajacej czesci).I tak sie zamyka koleczko a mieszkania nie spadna juz do ceny 1500m2 bo nikt nie postawi bloku z mieszkaniami za ta kwote a mieszkan i tak bedzie brakowac

 
 
 
 
~~ala
ff
Wysłany: 14 Wrz 2007r. 10:33  
Cytuj
Faktycznie, ceny nie wrócą już do dawnego poziomu, ale na pewno stanieją. Ci co kupili mieszkania "na zarobek", mogą się nieco zdziwić. Różnicę widać w ogłoszeniach. Coraz więcej ludzi sprzedaje i ceny są niższe. Ale myślę, że z kupnem należy jeszcze poczekać. A dlaczego te mieszkania naprzeciwko Centrum 4 są nie sprzedane? Mieszkań do kupna nie brakuje, tylko ceny są z kosmosu i ludzi nie stać.

 
 
 
 
~~agus_s
ff
Wysłany: 14 Wrz 2007r. 12:30  
Cytuj
masz nie aktualne informacje bo te mieszkania naprzeciw Centrum 4 juz dawno znalazły swoich włścicieli

 
 
 
 
~~gęś
ff
Wysłany: 14 Wrz 2007r. 12:33  
Cytuj
to nie ceny sa z kosmosu tylko nasze zarobki sa za "mużynami"

 
 
 
 
~~koko
ff
Wysłany: 14 Wrz 2007r. 17:29  
Cytuj
ceny mieszkań w wawie za m2 dochodza do 10000zł/m2 mnie nawet nie stac na pół metra w stolicyzdziwiony chyba wybiore cele gdzies obok warszawy prznajmniej dostane ze 3m2 dla siebie za free i bez czynszu

 
 
 
 
~~analityk rynku
ff
Wysłany: 14 Wrz 2007r. 17:35  
Cytuj
powtarzam ceny sa sztucznie zawyżone i teraz przychodzi ich uspokojenie i zrownywanie do realnego poziomu dla mnie tak jak pisalem góra okolice 2000zł/m2(rynek wtorny) na pierwotnym okolice góra 3000zł/m2.
Apropo ceny musza spaśc po uwłąszczeniu wiecej na rynku a takze rzad podejmuje dzialania w tym kierunku. 7 % vat od 2008 i także stale jest wiecej mieszkan oddawanych do uzytku a takze po automatycznym odrolnieniu gruntów w miastach i okolicach koszty budowy dla deweloperow spadna a wtedy i ceny m powinny tez. Dla mnie jestesmy na gorce cennowej i teraz bedzie jazda w dół. zobaczymy gdzie zjedziemy

 
 
 
 
~~nick
ff
Wysłany: 15 Wrz 2007r. 09:30  
Cytuj
ja osobiscie nie kupilbym teraz m bo ceny są zdecydowanie za wysokie a jak pisał 'gęś' o materiałąch ze za drogie i nikt taniej nie wybuduje to myslał chyba o rynku pierwotnym (a i tak materialy juz ida mocno w dół) a napewno nie o rynku wtórnym bo te nasze piękne komunistyczne blokowiska były juz troche temu budowane

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 15 Wrz 2007r. 13:09  
Cytuj
Czekałbyś na tzw.lepsze czasy dla kupujących? Nie wydaje mi się, żeby nastąpiły. Na pewno mieszkania nie stanieją drastycznie. Może kilka procent, ale to żadna różnica. I tak młodych nie stać będzie na ich zakup. A rząd szuka pieniędzy i bierze się za tych którzy kupili nieruchomości a nie wykazywali dochodów (będących za granicą i pracujących na czarno). ma być sprawdzony każdy, kto kupił nieruchomość niedawno, a nie płacił podatków. Oczywiście będą to wezwania z Urzędu Skarbowego. Może i dobrze. Tacy co pracują za granicą na czarno podnieśli ceny mieszkań,a uczciwie pracujący w Polsce nigdy nie zarobią takich pieniędzy. No niby każdy może wyjechać. Tylko do czego to doprowadzi?

 
 
 
 
~~aga
ff
Wysłany: 15 Wrz 2007r. 13:33  
Cytuj
Z Wirtualnej Polski: "W maju sprzedający mieszkanie chciał za nie 300 tys. zł, czyli przeszło 11 tys. zł za m kw. Zainteresowanie było nawet spore, ale nikt nie chciał zapłacić takiej ceny. Ktoś proponował 287 tys. zł, ale właściciel nie przyjął tej oferty. Teraz musi sobie pluć w brodę, bo mimo że zszedł z ceną do 235 tys. zł, czyli 8,7 tys. zł za metr, mieszkanie ciągle zalega z ofertach agencji. To tylko jeden z wielu przykładów. A przecież tradycyjne we wrześniu następuje duże ożywienie rynku. Na razie go nie widzimy".

To oczywiście ceny warszawskie, ale u nas też jest podobnie. Miejmy nadzieję, że wszystko wróci do normy.

 
 
 
 
~~analityk rynku
ff
Wysłany: 15 Wrz 2007r. 19:00  
Cytuj
aga pozdro hehe sytuacja sie musi unormowac a apropo komentarza od '~' to juz jest temat troche inny bo myslac twoimi kategoriami po otwarciu nowych rynków pracy tzn niemcy itd to coraz wiecej polaków wyjedzie po kase i według tego co zrozumiałem po twojej wypowiedzi ceny powinny cały czas rosnąc a nie zdaje mnie się zeby tak było

 
 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »