NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
OGRODY III - Przyszli mieszkańcy,
~~maciek
ff
Wysłany: 27 Wrz 2009r. 23:50  
Cytuj
Witam wszystkich,

Zakładam ten temat by dowiedzieć sie czy na forum stalowemiasto.pl znajduja sie przyszli mieszkancy osiedla OGRODY III. Zainteresowani wiedza, ze prace nad budowa bloku ruszyly mozna powiedziec z kopyta, w zwiazku z czym mozna porozmawiac o aktualnych jak i przyszlych sprawach zwiazanych z osiedlem.
Do czego zmierzam - zastanawiam sie nad zalozeniem osobnego forum ( co by nie naduzywac wspanialego forum stalowemiasto.pl ;) ) dla przyszlych jak i obecnych mieszkancow Ogrodow ( grzebiac w googlach nie znalazlem niczego podobnego ). Z tego co wiem, praktycznie kazda tego typu inwestycja w innych miastach zrzesza przyszlych mieszkancow, wlasnie na tego typu forach. Mysle ze rowniez w przypadku ogrodow bylby to dobry pomysl. Co sadzicie ?

Pozdrawiam

Maciek

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2009r. 23:50  
Cytuj

 
 
 
 
~~zuza
ff
Wysłany: 28 Wrz 2009r. 15:40  
Cytuj
Na Stelli widziałam ogłoszenie, że mieszkania w etapie III są jeszcze do sprzedania.

 
 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 20 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2009r. 15:57  
Cytuj
http://forum.fordclubpolska.org/index.php polecam!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ceny
ff
Wysłany: 28 Wrz 2009r. 16:39  
Cytuj
Jaka jest cena metra kwadratowego w tym bloku?

 
 
 
 
~~zaq
ff
Wysłany: 28 Wrz 2009r. 16:42  
Cytuj
Generalnie mieszkan juz nie bylo, ale po tej akcji sasiednich blokow (teraz beda im patrzec w oczy codziennie) czesc osob mogla zrezygnowac to moze jakies pojedyncze mieszkanka sie znajda.

 
 
 
 
~~sródmieście
ff
Wysłany: 28 Wrz 2009r. 17:37  
Cytuj
~~zaq przepraszam, ale z Twojej wypowiedzi wynika, że mieszkańcy sąsiednich bloków mają się czegoś wstydzić cyt. \"(teraz beda im patrzec w oczy codziennie)\". Uważasz, że są winni? Że walczyli o swoje, że SBM ewidentnie złamała prawo co potwierdziły instytucje powołane do tego typu spraw. Uważasz, że ci starsi ludzie nie mają prawa do normalności? I spokojnego życia? Szkoda. Pozdrawiam.

 
 
 
 
~~assan
ff
Wysłany: 29 Wrz 2009r. 12:12  
Cytuj
CYTAT
~~... że SBM ewidentnie złamała prawo co potwierdziły instytucje powołane do tego typu spraw.


no chyba inwestor zanim zacznie jakiekolwiek roboty musi mieć wszelkie zgody na rozpoczęcie inwestycji zgodnie z dokumentacją.
Gdzie był nadzór budowlany? Za co biorą ci 'fachowcy' pieniądze skoro takie uchybienia dopiero muszą zwykli ludzie wyłapywać?

 
 
 
 
~~zaq
ff
Wysłany: 29 Wrz 2009r. 15:41  
Cytuj
Oczywiście. Tak samo jak dziadek miał prawo do spokoju pod Sandomierzem. Kojazycie te ostre zakręty przed mostem, co się na nich tiry nie mieszczą? Miała być droga na prosto i nowy mostek, ale dziadek poweidział że nie sprzeda, bo mu tam jabłonki rosną.

Mniejsza z tym. Chodzi o to żę nagle każdy twierdzi że ma święte prawo do spokoju w tym mieście, tylko że zapomniał że aby mógł mieszkać tam gdzie mieszka trzeba było zabrać komuś pole, zburzyć czyjeś gospodarstwo itp. A teraz jak ktoś mieszka w bloku to inwestycje w mieście oczywiście pochwala, byleby zdala od niego bo on przecież tu mieszka, ma działkę, siedzi na ławce.

 
 
 
 
~~orsa
ff
Wysłany: 29 Wrz 2009r. 18:02  
Cytuj
Witam, dzwoniłem dzisiaj w celu bliższych informacji n/t mieszkań na Ogrodach III i co się dowiedziałem - mieszkania są, piętro oraz metraż do wyboru, mnie osobiście interesowało mieszkanie dwupokojowe parter lub I piętro. Metraż takiej chaty to ok.44-47m2, dodatkowo na parterze taras, powierzchniowo (4m2 lub 20m2) w zależności od wybranego mieszkania. Teraz cena; parter 4100/m2, piętro 4200/m2, jak dla mnie to chyba lekko za dużo. Rozumiem, nowe budownictwo, podziemne miejsca parkingowe, prestiż mieszkania na takim osiedlu ale jednak cena powalająca.

 
 
 
 
~~ceny
ff
Wysłany: 30 Wrz 2009r. 15:22  
Cytuj
Biorąc pod uwagę, że mieszkanie jest w stanie deweloperskim, czyli do wykończenia, 4200 za metr to dużo.

 
 
 
 
Posty: 217
Dołączył: 14 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2009r. 15:29  
Cytuj
E tam jaki prestiż. Mieszkania z widokiem na szpital i prosektorium za taką kasę. Za takie pieniądze to fajny dom można postawić, ale nie w mieście tylko gdzieś obok.

Heruur; SG-1, SG Atlantis, SG Univerese, Hatak Group, Orion-Tokra.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »