NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
Brawo STALÓWKA!!!,
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2009r. 18:18  
Cytuj
STAL Stalowa Wola pokonała u siebie w 1/16 Finału PP Lech Poznań.
Wynik meczu rozstrzygnęły rzuty karne.(4-1)
Tomasz Wietecha zrehabilitował się chyba kibicom za swoją słabą gre w poprzednich meczach.goodgood
życzę piłkarzom żeby tak samo zaczęli walczyć w meczach ligowychwykrzyknikwykrzyknik
pozdro!!

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2009r. 18:18  
Cytuj

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2009r. 21:23  
Cytuj
Jagi ty sie tam wez za sprzedawanie niemieckim dzieciakom drozdzowek pod szkola a nie bedziesz tutaj sie interesowal NASZYM klubem. smiech2 Ty zapijaczony patalachu smiech2smiech2smiech2: hahahaha

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2009r. 23:00  
Cytuj
gratulacje za ten mecz.

A swoja droga ciekawym ilu tu jest kibicow, ktorzy podniecaja sie jak graja dobrze, a maja w dupie jak graja zle... Slowem ilu naprawde identyfikuje sie z klubem, a ilu chodzi na zasadzie owczego pedu umiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 1 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2009r. 00:59  
Cytuj
CYTAT
gratulacje za ten mecz.

A swoja droga ciekawym ilu tu jest kibicow, ktorzy podniecaja sie jak graja dobrze, a maja w dupie jak graja zle... Slowem ilu naprawde identyfikuje sie z klubem, a ilu chodzi na zasadzie owczego pedu umiech


Hmmm
Powiedzmy tak:
twoje zapytanie bywa jedno znaczne z transparentem, wywieszonym przez kibiców w czasie meczu Lech-Stal : "KIBICEM SIĘ JEST A NIE BYWA". Dla mnie tekst prawdziwy... ale nie odnoszący sie do teraźniejszości sytuacji jaka panuje w klubie.

NON SERVIAM
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2009r. 01:10  
Cytuj
nieważne jak gra,wiadomo - czasem lepiej czasem gorzej - ale ważne że to gra NASZ KLUB good

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2009r. 15:38  
Cytuj
Gratulacje. Jeżeli zaś chodzi o transparent i to, że na zwykłych meczach ligowych jest mniej ludzi niż na meczu z trudniejszym przeciwnikiem, to mam swoje zdanie. Cieszę się, że ludzi było tylu, że przyszli Ci, którzy mogli nie przyjść bo swoim przybyciem nie wyrządzili zespołowi krzywdy, a kto słyszał atmosferę na stadionie w momencie gdy piłkarze Lecha podchodzili do karnego ten przyzna, że Ci kibice byli potrzebni. Jacy by nie byli, to przyczynili się do zwycięstwa. I niech nikt mi nie pisze, że poszli tam zobaczyć świetny mecz, bo kto z Was spodziewał się świetnego meczu, a nie lania od Lecha??? Ja osobiście byłem na meczu, na drugim meczu w mojej karierze i byłem tam po to, żeby pomóc Stalówce pokonać powiedzmy szczerze zespół o wiele mocniejszy od siebie. I co? I się udało i tylko to mnie interesuje. Uważam, że grono "kibiców posiłkowych" jest jak najbardziej potrzebne, bo im mocniejszy przeciwnik tym mocniejszy powinien być doping. Zespół ma swoich oddanych fanów, ja do nich nie należę, nie chodzę na mecze tak jak część z tych kibiców nie chodzi na koncerty rockowe, inna zaś nie chodzi na pielgrzymki. Wniosek jest jednak prosty: będą częściej mecze z Lechem, Wisłą itp. (czyt. będzie ekstraklasa chytry) będzie zainteresowanie wśród zwykłej gawiedzi, która kibicowania może się spokojnie nauczyć.

Wiem, że na transparencie nie było pretensji, że na Lecha przyszło wiele osób, ale że na poprzednie mecze tak mało. To tak na marginesie, żeby nikt mi nie zarzucił, że nie rozumiem przesłania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2009r. 19:52  
Cytuj
Nie musi być ekstraklasa żeby ludzie chodzili na mecze. Wystarczy dobry poziom piłkarski i co za tym idzie wyniki. Sam przyznałeś,że byłeś na meczu po raz drugi, więc za pewne nie wiesz jak było w poprzednim sezonie, gdy drużynę prowadził Pan Łach - były wyniki byli i ludzie.
Przez ostatni czas Nasza Drużyna nie spisywała się, że tak powiem delikatnie, zbyt dobrze więc i ludzie przestali chodzić. Kto chce patrzeć na chodzenie po boisku i ciągłe przegrane?
Miejmy nadzieję, że sytuacja się poprawi piłkarze zaczną osiągać lepsze wyniki i ludzie z powrotem zapełnią trybuny stwarzając wspaniały doping.
Co do kolejnego meczu jestem pełen nadziei, że trzy punkty zostaną u nas. Obawiam się jednak tego, że piłkarze w meczu z Lechem zostawili zbyt dużo zdrowia na boisku i może to mieć negatywny skutek w ligowym spotkaniu. Oby nie!
Hej STAL!!!
pozdro!
Jagiumiech

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2009r. 21:51  
Cytuj
Z tą ekstraklasą miałem coś deczko innego na myśli, ale Twoje podejście też jest ok, bo piszesz, że jak będzie poziom. Gdyby była ekstraklasa to siłą rzeczy jakiś poziom musiałby być umiech A co do następnego meczu, to ja jestem akurat dobrej myśli, może chłopcy na boisku zostawili dużo zdrowia, ale ile pozytywnego nastawienia psychicznego zapewne z niego wynieśli sporo, to pewnie bilans na plus i jak będzie nastawienie, to będą i kopać dobrze umiech Oby tak dalej. Pozdro.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2009r. 17:00  
Cytuj
A nie mówiłem??
Stal przegrała kolejny mecz 1-3 z Górnikiem Zabrze.
neutralny

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2009r. 17:23  
Cytuj
Nie chce nic sugerować, ale trzeba zrobić zrzutkę dla kibiców stali nie mają pod czym spać, wszystkie prześcieradła i pościele już poszły na ogrodzenia..

Nie to, że bym coś znowu sugerował, ale sprzątajcie po sobie te bohomazy na prześcieradłach, wywieszone wszędzie i na dodatek nieaktualne.

"Wszyscy na Widzew"

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »