NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
stalowa,
~~igor
ff
Wysłany: 27 Gru 2006r. 22:55  
Cytuj
Ja tam mysle ze stalowawola.of.pl jak popracuej nad grafiką bedzie najlepsza pozdro

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2006r. 22:55  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 28 Gru 2006r. 17:15  
Cytuj
hahahahaha

 
 
 
 
~~rambo
ff
Wysłany: 29 Gru 2006r. 22:03  
Cytuj
tez tak mysle jest szansa kzywa rozwoju stalowawola.of.pl idzie w gore no fakt ze w przodzi eejst stalowe.info no ale w tyle chocby www.stalowa-wola.net któe wszedzie sie reklamuje a nie działajezyk

 
 
 
 
~~Ktos
ff
Wysłany: 30 Gru 2006r. 02:32  
Cytuj
Ale jestescie smieszni.
Jak mozecie pisac ze stalowawola.of.pl musi popracowac tylko and grafika - tam musza popracowac nad wszytkim.

Jesli chodzi o stalowa-wola.net to przeceiz widac ze to jest tylko na sztuke zamieszczona strona - po to.....aby pozycjonowac ja - ale dla wiekszosci slowo "pozycjonowanie" jest obce.

Jesli chodzi o stalowa-wola.net - to wierzcie mi ze jak ruszy ta strona to bedzie najlepsza ze wszystkich, bo znam osobe ktroa nad tym pracuje i napewno nie bedzie to kiszka.

Dziwie sie innym ze ani troche sie nie przyloza do tych stron - widzicie moze jak wygaldaja duze portale ?? Nie tylko w Polsce ale na zachodzie - czy naprawde ciezko zrobic cos dobrego ? Przeceiz portale nie maja duzo grafiki - tylko ladne tla, ladne czionki, ladne naglowki menu itp.

 
 
 
 
~~hahaha
ff
Wysłany: 30 Gru 2006r. 12:21  
Cytuj
jak ruszy to sie wzruszy :haha::haha::haha:

 
 
 
 
~~rafelo
ff
Wysłany: 30 Gru 2006r. 13:02  
Cytuj
no wiec ja wiem co to pozycjonowanie i skooro gosc tak juz sobie pozycjonuje z 1.5 roku i tak sie zabiera do robienia tej strony to napewno bedzie ona najlepsza chyba z najgorszych ciekawe biorac pod uwage tempo prac to czy bedzie miał czas dodoawac aktualnosci(to trzeba robic codzien)pozatym jesli chodzi akurat o pozycjonowanie to of.pl jest w czołowce nawet raz widziałem była długo 2 w google .
Apropos ludzi te strony robia za darmo nic z tego nie maja a ty nawet tego nei doceniasz

 
 
 
 
~~Ktos
ff
Wysłany: 30 Gru 2006r. 21:10  
Cytuj
Kazda strona musi na siebie zarabiac - to jest podstawowa zasada kazdej tworzonej strony.

I tylko dzieki temu ze strona na siebie zarabia moze cos soba reprezentowac i to przez dlugi czas.
Bo kazdy ma na poczatku zapal - ale po jakims czasie sie to konczy - tak jest w 99,9999%.

Jesli chodzi o pozycjonowanie strony stalowa-wola.net - to jesli tylko zacznie dzialac - bedzie miala troche tresci to bedzie miala 1-2 miejsce.

Gdyz pozycjonowanie to nie tlyko linki ale takze dobra tresc strony.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Gru 2006r. 21:58  
Cytuj
jezeli portal bedzie tak samo zrobiony jak i aktualizowany jak forum.stalowa-wola.eu to ja dziekuje, bo to chyba ten sam wlasciel

 
 
 
 
~~ktos
ff
Wysłany: 31 Gru 2006r. 10:09  
Cytuj
Jesli portal bedzie skonczony to bedzie na bierzaco aktualizowany.
Lecz jego dokonczenie jest odwlekane daltegoe ze szuka sie osob do wspolpracy - bo nie ma chyba sensu kopiowac tylko gazet jak to jest w przypadku tego portalu.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 31 Gru 2006r. 12:26  
Cytuj
lepsze to niz nic, w takim tempie to ten portal nigdy nie ruszy... pozdrawiam.

 
 
 
 
~~P.
ff
Wysłany: 31 Gru 2006r. 14:08  
Cytuj
Ja wyszedlem z zalozenie ze samo przepisywanie gazet nie ma wiekszego sensu - potrzeba cos wiecej - dlatego portal narazie nie wystartowal.

 
 
 
 
~~leo
ff
Wysłany: 31 Gru 2006r. 14:24  
Cytuj
No wiesz zeby nie rpzepisywac gazet to trzeba było by byc reporterem a jesli chodzi o zarobek to np stalowawola.of.pl nic nie zarabia jest całkowicie nie komercyjna a jesli chodzi o zapał to istnieje juz od 2002 pozatym jak tu zarobic w stalowej na stronie o stalowej trzeba było by zajeb...ć strone jakimis reklamami i to nie związanymi ze stalowa bo w stalowej jescze nia ma takiego wziecia u miejscowych firm czy jakis sponsorow reklama na miejscowych stronkach

 
 
 
 
~~do leo
ff
Wysłany: 31 Gru 2006r. 15:12  
Cytuj
Leo - to ze stronka istanieje kilka lat nei znaczy ze ktos kto prowadzi ma zapal.
Jak widzisz stornka to tez przepisywanie z gazet - oraz gorzej niz mierna grafika.

Jak mowilem nie potrzeba ciul wie jak wyczesanej Flashowej grafiki - nie o to chodzi - chodzi o lana przejrzysta szate - zobacz jak: onet, wp, interia itp.

 
 
 
 
~~P.
ff
Wysłany: 31 Gru 2006r. 15:21  
Cytuj
Prawda jest jedna - strona musi na siebie zarabiac - conajmniej na oplate domen, serwera oraz na piwko co jakis czas ):

Jak widzisz stalowawola.of.pl jest na ciulowym darmowym serwerze - a reklamy i tak sa wysietlane tlyko na nich nie zarabia wlsciciel storny tylko firma dajaca hosting.

A waidomo - co mozna otrzymac za darmo.

Do osob robiacych stronki - taka mala rada: jak myslicie na czymsc powaznym to warto dac te p[are zlotych rocznie na walsna domene - bo nigdy neiwaidomo kiedy ktos wam zabierze darmowa domene !

 
 
 
 
~~mmm
ff
Wysłany: 1 Sty 2007r. 12:59  
Cytuj
a wy kura jesteście śmieszni.
Zazdrość - zawiść - i nic więcej :zły::zły:

 
 
 
 
~~leo
ff
Wysłany: 1 Sty 2007r. 18:40  
Cytuj
a moze ktos to robi bezinteresownie bo cos chce zrobic dla stalowej nie zajmujac sie tym profesjonalnie to chyba dobrze nie??

 
 
 
 
~~husain
ff
Wysłany: 9 Sty 2007r. 22:33  
Cytuj
No na pewno bo raczej ciezko zarobic na rekalmach na stronach o stalowce sami pomyslcie

 
 
 
 
~~bb
ff
Wysłany: 10 Sty 2007r. 00:18  
Cytuj
CYTAT
Prawda jest jedna - strona musi na siebie zarabiac - conajmniej na oplate domen, serwera oraz na piwko co jakis czas ):


No ja wiem? JAkbys chcial szukac lokalnych firm na reklamy musialbys założyć działalność gospodarczą (700zl/mies). Druga sprawa to artykuły. Jak już na nich zarabiasz to nie możesz wklejac gotowych z gazet. Czyli conajmniej jeden etat redaktora + ew. fotograf... duuzo roboty. No chyba ze chcesz zarabiac korzystajac z programow partnerskich, itp, ale wtedy zarobek kiepski, a i dzialalnosc komercyjna (znow kwestia artykulow). Podatki itp. Nikogo nie obchodzi ze zarobione pieniadze przeznaczasz na serwer. ZArabiasz, zatem dzialasz komercyjnie.

A co do regionalnych portali zagranicznych to wiekszosc nie dorasta stalowe.info do pient.

 
 
 
 
~~andrzej
ff
Wysłany: 1 Lut 2007r. 14:32  
Cytuj
Moim skromnym zdaniem jesli chcecie sie wzorowac na stronach z stwa, to polecam Upadłe Miasto www.upadle.pl. Nie ta sama tematyka, ale wykonanie, przejżystość, prowadzenie, aktualizacja i wystrój stawia ją na silnej pozycji w ścisłej czołówce. A co najważniejsze: jest znana na całym Podkarpaciu.

 
 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 30 Gru 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2007r. 18:48  
Cytuj
rzeczywiście niezła stronka.
... ale oni mają już dwa lata ;)

nie szalej! ...moge usunąć Twój post!
//moderator
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~komentator
ff
Wysłany: 1 Lut 2007r. 21:54  
Cytuj
Przepraszam gdzie ta strona(upadle.pl) jest przejrzysta? chytry A gdybym mial ocenic grafike to dalbym 3/10.

 
 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 27 Lip 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2007r. 23:42  
Cytuj
Jest srednio przejzysta, ale nie najgorsza. Co do grafiki to chyba jednak pasuje do tematyki. A jesli chodzi o trest to odwalaja panowie(?) kawal dobrej roboty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Andrzej
ff
Wysłany: 2 Lut 2007r. 14:03  
Cytuj
"komentator" porównaj strony stalowawola.of.pl,upadle.pl i inne i zobacz która jest najlpiej zrobiona. Moim zdaniem faworytem jest upadle.pl. Fakt działaja ponad 2 lata, ale działają i robią dobrą robote. No i jest o nich głosno.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 2 Lut 2007r. 14:06  
Cytuj
dla mnie upadle.pl spoko, nie mam problemow z przejrzystoscia, zawsze szybko znjaduje informacje a te sa na najwyzszym poziomie , aktualne i na temat

szata graficzna jest elegnacka i nie oczojebna. nei oczekuje od strony posranych fajerwerkow graficznych tylko informacji.

grafiki oczekuje od gier jesli jzu gram

o to chodzi zeby kazdy mogl bez problemow znalezc poszukiwane info nawet na slabszym sprzecie smiech2

pozdro smiech2

100 lat Upadle.pl smiech2

 
 
 
 
~~Yozue/Upadle.pl
ff
Wysłany: 2 Lut 2007r. 14:32  
Cytuj
Dzięki umiech

Przy tworzeniu takiej strony trudno jest wszystkim dogodzić, nie da się tak zrobić aby każdemu się podobał wygląd, układ itp.

A tak na marginesie, to w najbliższym czasie planujemy wystartować z nową wersją serwisu. Zmiana głównie polega na przebudowie całego oskryptowania, dadaniu m.in. możliwości zmiany skórek, optymalizacji kodu itd. umiech

Dwa lata za nami, a przednami ? good

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »