NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
DARMOWY INTERNET, HOT SPOT Starostwo1
Posty: 349
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2009r. 11:04  
Cytuj
Witam.
Co sądzicie o nowym hot spocie ze Starostwa bo jak dla mnie to ogólnie może być no tylko ta prędkość mogła by być troszkę większa bo 128kB to dziś chyba taka prędkośc to już przeszłość :/ ale z drugiej strony to przecież darmowy net i zbyt wiele oczekiwać nie można. jezykumiech

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2009r. 11:04  
Cytuj

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2009r. 11:17  
Cytuj
A czego można się spodziewać od "Państwowego" Internetu, tak jak i państwowej opieki medycznej, PKP, PKS, PUP, HSW itp.. prywatne zawsze będzie lepsze, niestety Polacy przyzwyczajeni są do partactwa i marnotrawstwa.
I nie darmowego ! darmo to można w "gębę" dostać
Płacimy za to w podatkach to jeden z głupich pomysłów, jeżeli chcesz dobrego internetu to po prostu go bierzesz w firmie, której zależy na jakości i konkurencyjności za 35 zł masz już 1 MB a będzie szybciej i taniej.. szkoda, że nie ma UPC u nas.
Jeszcze nie spotkałem się z internetem (państwowym) rzekomo darmowym, aby dobrze działał, lepiej by działały (i taniej) zwykłe routery np z TP linka wystawione za okno Starostwa czy UM. Bo sama inwestycja w Hot Spoty jest po prostu dla nas za droga i okazuje się ze jest niewydajna..

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 722
Dołączył: 31 Sty 2009r.
Skąd: z II irlandii ;-)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2009r. 11:40  
Cytuj
Dziala tam ten net? Pytam bo podjechalem w sobote pod um wykrywalo mi siec z um dalo sie polaczyc ale strony nie wchodzily pozdrawiam

Chcesz często widzieć w garnku dno głosuj na PO
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2009r. 13:32  
Cytuj
działa z nudów probówałem ostatnio.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2009r. 13:53  
Cytuj
działa... prędkość 1 kb

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 349
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2009r. 14:50  
Cytuj
Do CUDAKIzPO . Urząd Miasta a Starostwo Powiatowe to dwie oddzielne instytucje mieszczące się w oddzielnych budynkach ( U. M. - ul. Wolności, Starostwo - ul. Podleśna ) Wątek dotyczy jak wiadomo Starostwa i jego HOT SPOT - u to tak dla jasności, osobiście nie testowałem H. S. z Urzędu Miasta, jadę teraz cały czas na H. S. ze starostwa i ogólnie może być umiech:cwaniak:

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 722
Dołączył: 31 Sty 2009r.
Skąd: z II irlandii ;-)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2009r. 16:33  
Cytuj
Doskonale zdaje sobie sprawe ze UM i Starostwo
to dwie rozne instytucje i w innych lokalizacjach ale w kontekscie tematu internetu postanowilem zapytac jak z netem pod U.M bo mi pewnego dnia nie udalo
sie wejsc na zadna strone mimo ze udalo mi sie polaczyc z siecia przez wi-fi

Chcesz często widzieć w garnku dno głosuj na PO
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »