NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Wiejski Tuning in Stalowa Wola okolice?, Znacie wkejajcie!
Posty: 44
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2009r. 19:08  
Cytuj
Ładna beemeczka ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2009r. 19:08  
Cytuj

 
 
 
 
~~qaz09877
ff
Wysłany: 2 Paź 2009r. 20:17  
Cytuj
CYTAT
na agatówce w dawnym citroenie (tam chyba kia teraz jest) stoi BMW M3 cabrio z 3.2 motorkiem fajne autko umiech
upsss.. nie ten temat sciana

 
 
 
 
~~mitolotto
ff
Wysłany: 2 Paź 2009r. 21:21  
Cytuj
antyburakteam ja do tej pory nie widzę fotki Twojej idealnie tuningowanej brykijezyk

 
 
 
 
~~antyburakteam
ff
Wysłany: 2 Paź 2009r. 21:56  
Cytuj
CYTAT
antyburakteam ja do tej pory nie widzę fotki Twojej idealnie tuningowanej brykijezyk


moja bryka jest kulturalnym samochodem a nie jakimś złomem poniemieckim z poprzyklejanymi spojlerami, lotkami i odjętym tłumikiem. i sluży mi jako samochód a nie jako przedmiot do "psełdo-lansu" pod wiejskimi dyskotekami.

 
 
 
 
~~mitolotto
ff
Wysłany: 2 Paź 2009r. 23:01  
Cytuj
Fotka kolego fotka , to my ocenimy jakim cudem jeżdzisz.jezyk
Ja śmigam na rowerze /stary 15-letni góral/z odblaskami przy kołach good

 
 
 
 
~~golf:)
ff
Wysłany: 3 Paź 2009r. 00:51  
Cytuj
witam was kurwyumiech
napinacie sie przez neta? fajnie co? bo siedzicie sobie w ciepelku popijacie herbatke... i piszecie co sie komu nie podoba a sami zapierdalacie na pieszke...huj was to powinno obchodzic czym kto jezdzi i jak ma zrobione autoumiech to raz umiech dwa kurwa to podpiszcie sie swoim kurwa imieniem i nazwiskiem zeby wlasciciele aut mogli pogadac z wami oko w oko a nie przez IP...kurwa napinac sie kazdy potrafi ale jak przyjdzie co do czego to spierdalacie albo "to nie ja" a co do goscia co robil foty golfa ...zakup sobie jakis lepszy sprzet do robienia zdjec bo ten aparat kurwa to chyba z zebow sciagnalesumiech

moge miec lote na 3m i kolpaki z diodami i napis 2.8 przy silniku 1.6 i huj was to powinno obchodzic a jak nie macie o czym pisac to napiszcie o szkole,szachach kurwa to co jest na waszym poziomie...

co do golfa to poprzedni wlasciciel tak go skurwil i w miare mozliwosci zwiazanych z kasa proboje go kurwa odhamic i wyjebane mam co kto bd o tym sadzil umiech

pozdrawiam fotografa mam nadzieje ze sie spotkamy kiedys i pogadamy melepeto zjebany

 
 
 
 
~~RST/
ff
Wysłany: 3 Paź 2009r. 02:12  
Cytuj
szachach kurwa to co jest na waszym poziomie...(cytat)
właśnie pokazałeś buraczyno swój poziom! Jaki pan taki kram!

 
 
 
 
~~aaaa
ff
Wysłany: 3 Paź 2009r. 02:45  
Cytuj
CYTAT
witam was kurwyumiech
napinacie sie przez neta? fajnie co? bo siedzicie sobie w ciepelku popijacie herbatke... i piszecie co sie komu nie podoba a sami zapierdalacie na pieszke...huj was to powinno obchodzic czym kto jezdzi i jak ma zrobione autoumiech to raz umiech dwa kurwa to podpiszcie sie swoim kurwa imieniem i nazwiskiem zeby wlasciciele aut mogli pogadac z wami oko w oko a nie przez IP...kurwa napinac sie kazdy potrafi ale jak przyjdzie co do czego to spierdalacie albo \\\"to nie ja\\\" a co do goscia co robil foty golfa ...zakup sobie jakis lepszy sprzet do robienia zdjec bo ten aparat kurwa to chyba z zebow sciagnalesumiech

moge miec lote na 3m i kolpaki z diodami i napis 2.8 przy silniku 1.6 i huj was to powinno obchodzic a jak nie macie o czym pisac to napiszcie o szkole,szachach kurwa to co jest na waszym poziomie...

co do golfa to poprzedni wlasciciel tak go skurwil i w miare mozliwosci zwiazanych z kasa proboje go kurwa odhamic i wyjebane mam co kto bd o tym sadzil umiech

pozdrawiam fotografa mam nadzieje ze sie spotkamy kiedys i pogadamy melepeto zjebany


skończ pierdolić farmazony buraku sciana
jak piszesz takie pierdoły to pokaż czym ty jeździsz, chyba każdy ma prawo do głosu na temat aut ( Polska wolny kraj )
i nie pierdol mi tu buraczyno o jakimś spinaniu bo sam się kurwa spinasz Nethoolsie wykrzyknik

 
 
 
 
Posty: 170
Dołączył: 6 Sty 2009r.
Skąd: S T W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2009r. 10:06  
Cytuj
CYTAT
invx wez to ogarnij :] ostatnio mniej sie na forum dzieje ale czy to powod dobry by znowu takie gowno trzymac ? :]




nie no lepiej pogadać "z kad sie wiol twoj nick " albo jakieś inne bzdury .. nie masz zainteresowań motoryzacyjnych to nie czytaj tematu ..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2009r. 10:11  
Cytuj
Dokładnie , pokaż swoje auto to dostaniesz odpowiedni komentarz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~antyburak
ff
Wysłany: 3 Paź 2009r. 14:47  
Cytuj
Do ~~golfumiech. Jesteś debilem nic nieznaczącym śmieciem jak i nic nie wnoszącym do tego tematu, prostym burakiem z maxymalnie podstawowym wykształceniem, to tak tylko dla twej informacji, zmuszony byłem zniżyć się do twojego poziomu aby napisać ten post lecz inaczej pewnie byś nie zrozumiał boś tępy jak mój świeżo szlifowany parapet mlotek smiech2:cwaniak:

 
 
 
 
~~antyburakteam
ff
Wysłany: 3 Paź 2009r. 17:34  
Cytuj
CYTAT
witam was k****umiech


no toś się wsioku z Golfa popisał teraz, trudno się później dziwić że ludzie nie lubią zburaczonych Golfów i beemek skoro takie osły nimi jeżdżą, co to za grosz kultury nie mają i nie potrafią wysłowić się bez wplatania co drugie słowo przerywnika na K sciana

 
 
 
 
~~heh
ff
Wysłany: 3 Paź 2009r. 18:23  
Cytuj
czesc wam
widze ze ktos bardzo zabawnie smieje sie z golfaumiech
nie wstydze sie tego ze jestem jego wlascicielem... i wisi mi to co o nim myslicie...
uzytkownik golf to chyba jakis moj znajomy bo duzo prawdy napisal o tym ze poprzedni wlasciciel tak zepsul to auto bo to prawda.Ja kupilem go zeby zrobic z niego normalne auto...poczekajcie jeszcze z 2 mieszki i pokaze wam jak wyglada na ladnej feldze i oponce a zmienicie zdanie a co do reszty to naprawde im wiecej czasu i kasy w to wloze tym bedzie lepiej wygladal i smiejcie sie do woli mnie to naprawde nie interesuje szczerze mowieumiech
bawi mnie to ze autor tych zdjec pewnie sam nie ma nawet deskorolki a wypowiada sie o samochodach innych no ale umiech sa ludzie i sa parapety.
szczerze? to sam wiem ze golf wyglada buracko ale jestem po to i po to tyram zeby miec kase i zrobic go na normalne auto
tyle w temacieumiech

pozdrawiam Wlasciciel Golfa RNI umiechok

 
 
 
 
~~nordic walking
ff
Wysłany: 3 Paź 2009r. 21:39  
Cytuj
CYTAT
sam wiem ze golf wyglada buracko ale jestem po to i po to tyram zeby miec kase i zrobic go na normalne auto


jeśli tyrasz tylko po to żeby wsadzić pieniądze w golfa to życzę ci dużo zdrowia, bo jest wiele innych, ciekawszych celów w życiu na które lepiej tyrać niż na Golfa

 
 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2009r. 22:33  
Cytuj
CYTAT
jeśli tyrasz tylko po to żeby wsadzić pieniądze w golfa to życzę ci dużo zdrowia, bo jest wiele innych, ciekawszych celów w życiu na które lepiej tyrać niż na Golfa
sciana



A ty masz jakieś pasje ? widać on ma i pakuje pieniądze w samochód i robi to aby postawiony sobie cel zrealizować , pomyślcie zanim coś napiszecie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~heh
ff
Wysłany: 3 Paź 2009r. 23:04  
Cytuj
widzisz ja mam celumiech
zrobic ze starego rupiecia dobre auto i to osiagne czy za 3 lata czy za 30umiech

a to na co tyram to moja sprawa...umiech
ciebie interesuja inne sprawy mnie inne kazdy ma swoj gust czlowieku wiec odpusc sobie to pierdolenie za przeproszeniem bo w dupie to mam a i tak nic nie wskurasz bo ja dalej bede walil kase w tego rupieciaumiech

 
 
 
 
~~pijak z JP2
ff
Wysłany: 4 Paź 2009r. 09:53  
Cytuj
też ludzie macie problemy, jeden ładuje kasę żeby rupiecia Golfa maksymalnie zburaczyć, drugi ładuje kasę w nowe telefony, a ja np. lubię wypić często good

 
 
 
 
~~zniesmaczony
ff
Wysłany: 4 Paź 2009r. 10:32  
Cytuj
Modderator zamknij ten temat ,tego się nie da czytać to istne bagno.

 
 
 
 
~~arek
ff
Wysłany: 4 Paź 2009r. 11:11  
Cytuj
tomek fotek z niska mial golfa dwojke i jak sie zecpal to rozwalil go

 
 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2009r. 12:23  
Cytuj
Ludzie ogarnijcie się to miał być temat o wiejskim tuningu a nie co ktoś zrobił jak się naćpał albo kto będzie w co inwestował sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~heh
ff
Wysłany: 4 Paź 2009r. 13:43  
Cytuj
ja wole pchac kase w burackie auto a jeden woli pic zeby zrobic z siebie debila heheumiech


mam wyjebane juz na ten temacik zegnam panow z "Operacji Tuning"

 
 
 
 
~~lol
ff
Wysłany: 4 Paź 2009r. 14:45  
Cytuj
jakim trzeba byc idiotą aby w swoim logo dać niemiecką wrone? jeszcze narysuj swastyke na masce albo odrazu idz spalic synagoge

 
 
 
 
~~wieśtuningwon
ff
Wysłany: 4 Paź 2009r. 15:06  
Cytuj
Zapewne większość z was ma 15 lat i się podniecacie zburaczonymi Golfami czy Beemkami, tak jak zapewne Nokią.

 
 
 
 
~~wies
ff
Wysłany: 4 Paź 2009r. 15:38  
Cytuj
A ja mam ztiuningowanego perkinsa. w dachu zamontowane 6halogenow 100watowych, efekt nocny zajebisty.

 
 
 
 
~~lelek
ff
Wysłany: 4 Paź 2009r. 16:21  
Cytuj
CYTAT
a jak się Wam podoba mój odpicowany Golf ?
wszystkie beemki wciąga \"nosem\" cool

Obrazek

Obrazek



Śmiać mi się chce jak widzę Cię w tym odpicowanym golfie, myślisz że ten wrak to szczyt marzeń, puszczasz z niego wieśniacką muzykę chwaląc się jak głośno grają Twoje głośniki.
Pozdrawiam umiech

 
 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »