NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Samochody,
ff
Wysłany: 17 Lip 2007r. 16:35  
Cytuj
Nigdy bym za takiego bździela 30 tys nie dał, o wiele lepiej tak jak saren mowił octavie DIESLA !

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2007r. 16:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2007r. 17:50  
Cytuj
skoda - a subaru - to ma porownania jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 17 Lip 2007r. 18:24  
Cytuj
skoda to to samo co VW, Seat, i Audi

 
 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2007r. 19:23  
Cytuj
Używana skoda za 30k a używana Subarka za 30k mają porównanie, i chyba nie trudno rozkminić, że Skoda będzie w lepszym stanie jeżeli bierzemy pod uwagę podobne roczniki umiech.

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 143
Dołączył: 12 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2007r. 19:59  
Cytuj
co ci z tego subaru za ta kase bedzie na pewno juz tak wyzylowany ze szok ...a i po co ci to subaru po miesiacu ci sie znudzi ile mozna jezdzic pierdzacym samochodem ktore lubi niezle pochlonac ....a taka se octavia spali ci na miescie max 7-8 litrow diesla jak ja bedziesz dosc zwawo jezdzil a na trasie mi wychodzila przy takiej spokojnej jezdzie 6-6.2 (do krakowa i spowrotem)a i za ta kase z dobrym wyposazeniem mozesz kupic ...a jak lubisz benzyniaki polecam 1.8 turbo :d trudno znalezc ale sie da smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2007r. 20:44  
Cytuj
stan to akurat dla mnie znaczenia nie ma jezyk - byle nie powypadkowe wink

zreszta za 30k to skoda bedzie rocznikiem 2002-03 umiech

ale skoda ... to takie strasznie popularne ... juz lepiej jakies vovlo czy audi umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 17 Lip 2007r. 21:15  
Cytuj
Audi A4

 
 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2007r. 22:35  
Cytuj
Audi sa cholera niemieckie :zdechly:

a takim subaru to sobie mozna po lekkim blotku pojezdzic umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2007r. 22:58  
Cytuj
Donbry koń to i po błocie pojedzie! Iha! Okocim mocne - jeno dla orłów, bartzów i picz smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 15 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2007r. 23:07  
Cytuj
CYTAT
strasznie bezpieczny ...
owszem, takie stwaza pozory - nie ma stref kontrolowaneo zgniotu - tylko sztywna "klatke", i wszytskie przeciazenia ida na ludzi.


Jest tak skonstruowany, xze po zderzeniu odbija sie " jak piłeczka", wiec nie ma obawy ze przednie swiatła spotkaja się z tylnymi.


CYTAT
stan to akurat dla mnie znaczenia nie ma jezyk - byle nie powypadkowe


Eh, ja tam nie robie z siebie eksperta, ale aż żal sie robi jak sie słyszy takie wypowiedzi... co z tego że nie bite było? [chociaz to i tak ciezko stwierdzic, chyba ze sie ma fachowca z soba] Takie samochody nie służa do przeowożenia zakupów z tesco, kupuja je ludzie, którzy lubią sobie pocisnąć, wiec samochód jest raczej wyeksploatowany. Wiadomo, ktos ma hajs to dba, wymienia, wstawia mocniejze częsci itp... ale wtedy za 30k nie sprzedaje.

CYTAT
Audi sa cholera niemieckie zdechły

a takim subaru to sobie mozna po lekkim blotku pojezdzic


Hm... no teraz nie czaje kompletnie umiech Po 1 - że niemieckie złe? Hehe, no ciekawe, ciekawe ;] A po 2 - z racji że niemieckie, to po błocie nie pojdzie?;] O x5 nie bd gadał bo to bardziej fura do lansu niż do terenu, ale chociażby G klasa - widziałeś co potrafi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2007r. 23:24  
Cytuj
CYTAT
Jest tak skonstruowany, xze po zderzeniu odbija sie " jak piłeczka", wiec nie ma obawy ze przednie swiatła spotkaja się z tylnymi.


to ze nie ma stref kontrolowanego zgniotu - nieznaczy ze swiatle przednie spotkaja sie z tylnymi - tylko ze ma co przejac energii uderzenia - cala energia idzie na ludzi - wlasnie przet to ze sie nie zgniataja - tylko odbijaja. Niesztuka zrobic samochod sztywny, ktory po zderzeinu, bedzie wygladal tak jak przed - ale mimo ze samochod bedzie caly, to wsrodku czlowieka nie bedzie ...


CYTAT
Eh, ja tam nie robie z siebie eksperta, ale aż żal sie robi jak sie słyszy takie wypowiedzi... co z tego że nie bite było? [chociaz to i tak ciezko stwierdzic, chyba ze sie ma fachowca z soba] Takie samochody nie służa do przeowożenia zakupów z tesco, kupuja je ludzie, którzy lubią sobie pocisnąć, wiec samochód jest raczej wyeksploatowany. Wiadomo, ktos ma hajs to dba, wymienia, wstawia mocniejze częsci itp... ale wtedy za 30k nie sprzedaje.


nie wiem czemu sie ma zal robic ??
to ze nie bylo bite ma ogromne znaczenie, ze ma geometrie zachowana, ze nie jest spawane z 2 innych itp ...

a to ze bylo mocno eksploatowane ? - to znaczy tylko tyle (i nic wiecej), ze bedzie wymagalo wiekszego wkladu pracy, ze byc moze silnik bedzie wymagal szlifu itp umiech Ale jesli ktos moze samochod rozlozyc i zlozyc we wlasnym zakresie (i sprawia mu to przyjemnosc) - to zaden problem - a i koszty wcale nie sa duze ...

CYTAT
Hm... no teraz nie czaje kompletnie uśmeich Po 1 - że niemieckie złe? Hehe, no ciekawe, ciekawe ;] A po 2 - z racji że niemieckie, to po błocie nie pojdzie?;] O x5 nie bd gadał bo to bardziej fura do lansu niż do terenu, ale chociażby G klasa - widziałeś co potrafi?


G klasa to jedno z najlepszych aut do terenu - mimo swojej kanciastej i niepozornej budowy.
To z tego ze niemieckie - ze nie przepadam za niemcami umiech - i wole siedziec w japonskim samochodie niz niemieckim umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 15 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2007r. 06:31  
Cytuj
heh, invx, nie rob ze mnie idioty, wiem co oznacza pojęcie kontrolowanych stref zgniotu;] I to samo w drugiej kwestii - zdaje sobie sprawe, jakie konsekwencje moze niesc ze soba fakt, ze fura jest po dzwonie, nie musisz mi tłumaczyc umiech chodzilo mi o to, żę to nie wsyzstko, fura moze byc nie bita, ale 30k subaru moze byc w hm... róznym stanie raczej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 18 Lip 2007r. 08:57  
Cytuj
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3005868

Tu macie fajne A4 1.8T

 
 
 
 
~~as
ff
Wysłany: 18 Lip 2007r. 11:14  
Cytuj
fajne ale niemieckie jezyk

 
 
 
 
ff
Wysłany: 18 Lip 2007r. 12:45  
Cytuj
Niemiecka precyzja

 
 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2007r. 13:49  
Cytuj
niech sobie bedzie i precyzja - ale jak cos widze ze niemieckie - to mnie cofa smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 18 Lip 2007r. 15:49  
Cytuj
A może hiszpański temperament z niemiecką dokładnością lub czeska flegma z niemieckim luksusem.Przecież skody i seaty to dobre auta.Mam seata i jestem z niego bardzo zadowolony .Silnik tdi 1,9 i full wypas bez skóry,choć stara buda i duży przebieg autko chodzi jak zegarek.

 
 
 
 
ff
Wysłany: 18 Lip 2007r. 16:41  
Cytuj
Toledo albo Leon ? ;D

 
 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2007r. 17:30  
Cytuj
no seaty sa całkiem całkiem umiech
Bardzo mi sie podoba Seat Cordoba
ale bardzo popularne wink

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 143
Dołączył: 12 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2007r. 20:33  
Cytuj
a ja i tak zostane przy octavi smiech2 w dupe se mozna japonca wsadzic moim zdaniem ....a jeszcze gorszym badziewiem jest ford .... i zdania nie zmienie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 18 Lip 2007r. 21:02  
Cytuj
Subaru rzadkość na ulicach zwłaszcza w Stalowej, i bardzo dobrze, mało popularne samochody mają to coś ;D

 
 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 27 Lip 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2007r. 23:02  
Cytuj
A ja bym wolał:
Obrazek
Ten to ma dopiero "to coś", tylko że w zime niepraktyczny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 15 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2007r. 14:10  
Cytuj
No, to fajnie, ale to temat o samochodach;]
A co do skody i seata - przecież to wszystko z vag'a jest, takie tańsze vw, które, jak to kiedy wyczytałem na jakims forum motoryzacyjnym - jest audi dla biedniejszych ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 19 Lip 2007r. 14:44  
Cytuj
Dokładnie, Skoda Superb = Passat
Seat Ibiza = VW Polo itd...

 
 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2007r. 16:42  
Cytuj
a seat cordoba jezyk ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »