NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
26 lipca bojkotujmy stacje paliwowe!, 26 lipca bojkotujmy stacje paliwowe!
~~ja
ff
Wysłany: 22 Lip 2007r. 15:46  
Cytuj
cyt. "26 lipca bojkotujmy stacje paliwowe!" Jest to fragment Interia.pl Myślicie, ze mogłoby to coś dać? W Stalowej mimo, że niby teoretycznie nie ma zmowy to każdy wie jak jest.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2007r. 15:46  
Cytuj

 
 
 
 
~~Stalówek
ff
Wysłany: 22 Lip 2007r. 21:17  
Cytuj
podpisuje się...

 
 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 4 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2007r. 08:34  
Cytuj
byłoby fajnie,gdyby wszyscy "mobilni" przeglądali to forum,wtedy można liczyc na oczekiwane efekty.Osobiście znam takich , którzy tylko dlatego,iż wiedzą o zmowie , której podobno nie ma,tankują paliwo po okolicznych wioskach lub innych miastach.Dokłdadają kilometrów,byleby tylko nie dać zarobić w Stalowej Woli

popieram propozycję,pora z tym skończyć

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~dzieko
ff
Wysłany: 23 Lip 2007r. 09:25  
Cytuj
To może tak. Mniej klientów to trzeba wyższe ceny by na wypłatę prezesa starczyło

 
 
 
 
~~JA
ff
Wysłany: 24 Lip 2007r. 17:16  
Cytuj
http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/ceny/news/26-lipca-bojkotujmy-stacje-paliwowe,947258,339
SPRÓBUJEMY W STALOWEJ?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 24 Lip 2007r. 17:42  
Cytuj
i co z tego jak jednego dnia nie zatankujesz to na drugi dzień nadrobisz, trzeba by około tygodnia nie tankować tylko ruszyć dupe i na piechote chodzić to by moze coś dało.

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 25 Lip 2007r. 11:34  
Cytuj
Tak niewiele osób czyta tą stronę że,nie wiem czy takie blokowanie stacji cpn ma sens.Ja jestem za i podpisuję się pod tym protestem dwoma rękami.Wystarczy wyjechać ze stalówki aby cena benzyny czy diesla spadła o nawet 30 gr.Byłem w zeszłym tygodniu w Krakowie i ceny po drodze to nie to co w stalówce, tu panuje jakaś dziwna zmowa milczenia-nie wiedzieć czemu.I okazuje się nie ma na to bata.Jak za czasów komuny robią co chcą i wszystko mają w głębokim poszanowaniu.Miasto nic im nie może zrobić ani urząd walczący z monopolistami, więc pytam po co oni są?.Można wymieniać cpn które zawyżyły ceny ale wtedy będą mieli podstawę do oskarżeń indywidualnych.Wszyscy jeżdżący mają taką świadomość i powinni omijać "feralne" cpn-y.

 
 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 4 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2007r. 12:16  
Cytuj
nie wiem czy to ważne,ale jeżeli klientela nie dopisuje,z uwagi na cenę czegokolwiek - winduje się cenę,żeby wyjść na swoje(niby).Poroniony pomysł.gdyby ceny były niższe,tankowaliby wszyscy potrzebujący a nie tylko ci zmuszeni do ostateczności lub nie dbający o cenę.Wzrósłby wtedy i obrót i dochód i klienci.I może byłoby mniej czasu na "uszlachetnianie" paliwa,chociaż teraz nie jest już popularne wzbogacanie benzyny czy oleju napedowego z uwagi na kontrole stacji paliwowych.
I może klient stacji paliw nie szedłby do kasy,mając rozpacz w oczach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 26 Lip 2007r. 08:30  
Cytuj
Wydaje mi się że czasy "uszlachetniania" paliwa już minęły, to jednak te kontrole na cpn-ach to taka zwykła sciema.Gro panów szejków wychodzi chyba ze słusznego założenia , że samochodami powinni jeździć tylko ludzie zamożni a reszta hołoty zmuszona jest do tankowania takiego a nie innego paliwa , za taką cenę jaką im się narzuci.Ceny paliw na stacjach stalówki są zawrotne i nie tylko cena paliwa .Marża kiedyś ich sama zje.Ja wolę pojechać do Gorzyc żeby zatankować niż tu.Mam gorącą prośbę czytajcie i starajcie się omijać takie cpn-y.Coś jednak w trawie piszczy skoro pojawiła się jakaś nadzieja i ceny paliw trochę drgnęły-w dół, ale to tylko mała jaskółka a do diametralnych zmian droga daleka.

 
 
 
 
~~bojkotujemy
ff
Wysłany: 26 Lip 2007r. 16:06  
Cytuj
i jak tankowaliscie dzisiaj ? moze cos z tej akcji bedzie jezeli nawet 2 skloconych ostatnio mocno radnych Dariusz Przytuła i Lucjusz Nadberezny przylaczyli sie razem do tego bojkotu na swoich stronach i zapowiedzili wspolna akcje na miescie przeciwko temu monopolowi paliwowemu w miescie... oby cos z tego bylo

 
 
 
 
~~J.j.
ff
Wysłany: 27 Lip 2007r. 09:26  
Cytuj
Już jest 27 lipca - i jak wie ktoś jak wypadła akcja bojkotu stacji paliw?. Wczoraj w dzienniku słyszalem prognozę, że w najbliższych dniach ceny benzyny mają spaść nawet o 2 grosze na litrze jezyk czyżby to był plon tej akcji???

 
 
 
 
~~arni
ff
Wysłany: 31 Lip 2007r. 11:37  
Cytuj
Trzeba wpuścić jakiś hipermarket ze swoją stacją
benzynową tak jak jest np.w Rzeszowie.Wyjeżdżałem
ze St.Woli gdy cena b.bezołowiowej 95 była ok.4.45
zł.za litr a na stacji Auchan pod Rzeszowem była
w tym samym czasie po 4.14 zł.za litr tej samej
benzyny.U nas w mieście nie widać nawet pozorów
konkurencji.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 31 Lip 2007r. 11:44  
Cytuj
na biskiej jest 4,38

 
 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 4 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2007r. 16:35  
Cytuj
dziś lub jutro spadnie o 2 grosze,potem będą cztery kolejne podwyżki po 1 groszusmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 31 Lip 2007r. 21:15  
Cytuj
Ja 27.07 nie tankowałem. Za to 26 zatankowałem 50 litrów, żeby mi nie brakło jezyk

 
 
 
 
~~Pławo
ff
Wysłany: 2 Sie 2007r. 10:49  
Cytuj
Ludzie, przesiądcie sie na roweryki - wszak mieszkanie w Miescie Rowerow do czegos zobowiazuje ;)
Do tego taniej i zdrowiej a tankowac wcale nie trzeba, no chyba ze piwo.

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 2 Sie 2007r. 21:26  
Cytuj
...a mieszkanie na Pławie zobowiązuje do pasania krówek jezyk Tankować przy tym piwko też można smiech2

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »