NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Bezpieczne parkowanie, Gdzie można pod blokiem bezpiecznie parkować??
Posty: 17
Dołączył: 4 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2009r. 11:50  
Cytuj
Wczoraj na osiedlu "Manhattan" (wieżowce obok szpitala) Stał zaparkowany samochód marki skoda Oktawia. Z niewiadomych przyczyn ktoś zbił lusterko wsteczne od strony pasażera i zarysował na całej długości bok. Wydawało mi się że jest to w miarę spokojne miejsce a tu się okazało że jednak nie. Było to celowe zdarzenie bo zbite było tylko szkło w lusterku.Może jest więcej takich miejsc w mieście?? Może ta sama osoba w innych miejscach też to robi??
Gdzie można bezpiecznie zaparkować??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2009r. 11:50  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2009r. 11:57  
Cytuj
W garażu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~MCH.
ff
Wysłany: 5 Paź 2009r. 15:10  
Cytuj
hymm parkuj pod komisriatem ;)jezyk

 
 
 
 
~~golfista
ff
Wysłany: 5 Paź 2009r. 16:04  
Cytuj
CYTAT

Gdzie można bezpiecznie zaparkować??


ja parkuje swojego rzęcha w garażu na tzw. skarpie i jest ok umiech

 
 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 4 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2009r. 20:13  
Cytuj
To nie mnie tak zrobiono to komuś kto do mnie przyjechał.
tak właśnie się wita gości w stalowej.
Zniszczyć zepsuć rozwalić... domena z tych stron chyba.
Pod komisariatem nie jest bezpieczniej koledze okradli tam auto kilka tygodni temu, do tej pory nie wiadomo kto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~mad_Dog
ff
Wysłany: 5 Paź 2009r. 20:25  
Cytuj
trzeba było dac na strzeżony , masz 100m , 6pln za noc, 60 pln za miesiąc i masz w nocy spokój , bydło było jest i bedzie ile by tu nie pisać , czasem wystarczy lepsze auto czasem inne blachy a policja ma to w du...

 
 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 4 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2009r. 21:32  
Cytuj
CYTAT
trzeba było dac na strzeżony , masz 100m , 6pln za noc, 60 pln za miesiąc i masz w nocy spokój , bydło było jest i bedzie ile by tu nie pisać , czasem wystarczy lepsze auto czasem inne blachy a policja ma to w du...





To nie było moje auto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~m87
ff
Wysłany: 5 Paź 2009r. 21:49  
Cytuj
CYTAT
To nie mnie tak zrobiono to komuś kto do mnie przyjechał.
tak właśnie się wita gości w stalowej.
Zniszczyć zepsuć rozwalić... domena z tych stron chyba.
Pod komisariatem nie jest bezpieczniej koledze okradli tam auto kilka tygodni temu, do tej pory nie wiadomo kto.


to nie jest domena "tych stron" ale calego naszego pieknego narodu ;) , po co ma miec ktos lepiej niz ja ? , powodzi mu sie ? a tu wybije mu szybe w aucie, niech nie bedzie za wesolo.

 
 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 4 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2009r. 22:58  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
To nie mnie tak zrobiono to komuś kto do mnie przyjechał.
tak właśnie się wita gości w stalowej.
Zniszczyć zepsuć rozwalić... domena z tych stron chyba.
Pod komisariatem nie jest bezpieczniej koledze okradli tam auto kilka tygodni temu, do tej pory nie wiadomo kto.


to nie jest domena \"tych stron\" ale calego naszego pieknego narodu ;) , po co ma miec ktos lepiej niz ja ? , powodzi mu sie ? a tu wybije mu szybe w aucie, niech nie bedzie za wesolo.



No tak co racja to racja. Widać to bardzo wyraźnie poz granicami naszego kraju.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~VR6
ff
Wysłany: 6 Paź 2009r. 06:37  
Cytuj
pewnie RNI stalo to trzebabylo porysowac i urwac. Uszkodzone auta RNI po nocnym parkowaniu w STW to nie nowosc.:cwaniak:

 
 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 5 Sty 2009r.
Skąd: Aluminiowy Padół
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2009r. 16:43  
Cytuj
Moim zdaniem bezpieczne parkowanie, to kulturalne i zgodne z przepisami... Tylko co to są przepisy? Znaki drogowe? Dla większości stalowowolskich kierowców, jak również tych z okolicznych wiosek to trudne, wręcz nieznane pojęcia.
Parkowanie na chodnikach, trawnikach a nawet przejściach dla pieszych jest karygodne, a zwrócenie uwagi kierowcy wywołuje agresję z jego strony, bo on jest wielki i ważny bo ma samochód i taki pieszy czy rowerzysta może mu za przeproszeniem ch..ja zrobić(dosłownie).
Zwiedzam Stalową Wolę na kilka sposobów i często jedyna myśl, jaka mi się nasuwa, to mieć przy sobie młotek lub podręczny, leczniczy zestaw cegieł, ewentualnie piąchopirynę.
Żale tzw. kierowców ? tylko i wyłącznie do siebie, bo przemierzenie odległości niespełna 100 metrów pieszo jest związane dla nich z cholernym wysiłkiem, dlatego lepiej i wygodniej jest zjeździć pobliski trawnik lub zaparkować auto centralnie na chodniku...chyba, że kieruje nimi starch, bo swoją głupotą, złośliwością i lenistwem namieszali sobie tak, że poza autem czują się zagrożeni, bo ktoś kiedyś obiecał im solidny wp...dol, a numery auta spisał...
Tylko jak widzą samochodzik z niebieskim kogucikiem, to w przypływie kultury wleźliby w d..pę bez wazeliny - przepraszam, nie powinienem itp.
Pomijam akty wandalizmu, chęć popisania się i zaimponowania tzw kumplom, którzy nie dysponują większą ilością rozumu niż kura, choć w tym przypadku taka kura zdaje się być inteligentejsza...
A że RST tępi RNI i odwrotnie, to doskaonały przykład, gdzie cwaniak trafił na cwaniaka, wieś kontra wiocha lub odwrotnie...tym z "L" też nic dodać nic ująć, a policja wypisuje recepty tylko za prędkość...

pukając się w czoło, pokazujesz najsłabiej funkcjonujący element Twojego organizmu!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 4 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2009r. 19:08  
Cytuj
Auto było z Podkarpacia ale nie z tych stron. Stało sobie obok bloku Co prawda jeśli mnie pamięć nie myli mogło tarasować przejście do śmietnika ale tam jest asfalt dość duży i można było swobodnie obejść. Co do zachowań niektórych kierowców podzielam uwagi przedmówcy.sam poruszam się pieszo lub rowerem i czasami kierowcy dziwnie się zachowują. Niestety niektórzy rowerzyści też nie są lepsi jeżdżą jak szaleni po pasie dla pieszych i potrącają ludzi.Myślę że nie ma lekarstwa na wandali,oni byli są i będą, tylko nie rozumiem ich toku rozumowania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2009r. 19:46  
Cytuj
Tak tytułem stawiania koło smietnika.
postawiłsobie facet śliczne nowe bmw na parkingu. Szedł dziade kz koszem i tak leciutko łut łut łut tym koszem o bmw niby mimochodem. i cały happy poszedłdalej bo się mu udało.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~robinio
ff
Wysłany: 8 Paź 2009r. 08:15  
Cytuj
No tak kilka razy widziałem podobne przypadki na mieście, nawet raz się dziadka zapytałem to skoczył na mnie że jestem chuligan.A on to niby kto?? zapewne wandal..

 
 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2011r. 18:44  
Cytuj
Nie chce zakładać nowego tematu więc napisze w tym. Ostatnio miałem "przyjemność" zastać swój samochód przystawiony przez czarną Honde(Accord?) RST F... było to na KENa. Po pewnym czasie udało mi się wyjechać przy pomocy przypadkowej osoby i forsowania żywopłotu. Miałem się odwzajemnić kierowcy Hondy i w nagrode zredukować mu cisnienie w przednich kołach - ta myśl została odgoniona tylko dla tego ze sytuacja miała miejsce przy przychodni a na tylnym siedzeniu był fotelik dla dziecka, więc mogło mu /jej się spieszyć jak postanowił/a zostawić swój samochód blokując tyłem swobodny wjazd na parking.

Też mi się spieszyło! Nie chce być złośliwy ale ...Szanujmy się nawzajem, u nas cięzko jest z kulturą jazdy pod wieloma względami.


Osiedlowe parkingi oraz te przy sklepach. Bardzo często samochody stoją zaparkowane na dwóch miejscach - 90% takich kierowców nie pomyśli ze za 10 min nie będzie gdzie stanąć. Po tą są wyznaczone linie aby był pewien porządek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2011r. 19:57  
Cytuj
A co wyprawiają mistrzowie kierownicy rozwożący żarcie (pizza,catering). Ci mają wszystkich i wszystko w dupie. Zablokuje cały parking ( wjazd) a dalej ma wolne miejsce parkingowe. Ulica jednokierunkowa staje na środku i idzie. Co go obchodzi że inni czekają, jakby pomyślał to by wjechał na krawężnik i wszystko by było przejezdne. Pozdrowienia dla tych luzerów...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »