NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Jaki pub jest według Was najlepszy pub w Stalowej?,
~~GD
ff
Wysłany: 2 Lis 2007r. 18:54  
Cytuj
CYTAT
Doskonale wiem że nie mozna dorobić się w zasadzie niczego stojąc za barem. Chodzi o to że w barach pracodawcy zawsze wykorzystuja pracowników. A jeśli chodzi o napiwki to nie często się to zdarza... A stawkę za godzinę ustala szef. To ciężka praca. Nie mogę zrozumieć tylko że wynagrodzenie jest aż tak niskie.


a kto ma stawke ustalac do cholery ciezkiej jak nie SZEF ?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2007r. 18:54  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 3 Lis 2007r. 10:21  
Cytuj
NO WŁAŚNIE KURNA W PYTĘ! Ja lubię sobie skoczyć ze znajomymi na browarek do pabu kryjówka w rozwadowie, jest tam naprawde git.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 3 Lis 2007r. 11:17  
Cytuj
Pubu Kryjówka nie odwiedzam, ale dwa razy zamówiliśmy tam jedzenie przez internet. Jedzonko super, niestety tylko do 18.00 dowożą, a sobota i niedziela wcale. Szkoda. Pewnie w sobotę mieliby więcej klientów. A na pewno mnie z rodzinką i znajomymi.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 3 Lis 2007r. 12:06  
Cytuj
ja polecam a&j

 
 
 
 
~~imprezka
ff
Wysłany: 3 Lis 2007r. 21:49  
Cytuj
JOKER JEST ELO;D

 
 
 
 
~~kryszko
ff
Wysłany: 3 Lis 2007r. 22:35  
Cytuj
tam gdzie dom weselnu !!!nie polecam knajpa moze i git( nic nie brakuje) ale obsluga do bani!!!albo slychac jak klna z z baru albo siedza przy stoliku i fajki pala odpychajacy widok!!!!

 
 
 
 
~~beer
ff
Wysłany: 17 Lis 2007r. 21:20  
Cytuj
Irish Pub

 
 
 
 
~~wodka
ff
Wysłany: 18 Lis 2007r. 09:59  
Cytuj
A jaki bar jest ok- ma być smacznie i tanio

 
 
 
 
~~wino
ff
Wysłany: 18 Lis 2007r. 13:59  
Cytuj
kryjówka

 
 
 
 
~~Nick
ff
Wysłany: 18 Lis 2007r. 14:03  
Cytuj
zgasła mi fajka mi zgasła

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 18 Lis 2007r. 17:04  
Cytuj
tylko A&J umiech

 
 
 
 
~~STAWKO
ff
Wysłany: 18 Lis 2007r. 22:57  
Cytuj
RESET good

 
 
 
 
~~EmaDwe
ff
Wysłany: 19 Lis 2007r. 23:48  
Cytuj
Jesli chodzi o Puby (bary) dam kilka przykladow.
1) Ósemka - Niedrogo smacznie alee.. czasami nie da sie wysiedziec za duzo dzieciakow
2) Pub Omega - Super wystroj, klimat duzy wybor alkoholi. Jedzonko tez dobre umiech Barmani sa rowni a nie ze " JA JESTEM BARMANEM I CI NIE PODAM BO JESTES PIJANY"
3) DVD - Piwo nawet smaczne umiech Mozliwosc spokojnego wypicia i ogladniecia czegos umiech
4) Kryjówka (kiedys) - Mily pub aczkolwiek malutko miejsca bylo.
5) Joker - Bar jak ktos pisal naprawde jest chyba metr na pol metra :/ Ciekawy wystroj sali umiech
6) RESET - Ciekawy klimat umiech Mozna pograc w bilarda, napic sie piwka w spokoju poczytac gazet...


moglbym wiele wymieniac ale po co...

MAM TYLKO JEDNO ZASADNICZE PYTANIE

w 90 % Tych Pubach-Barach leci muzyka typu Regge Rock .. :/ Dlaczego ? Mozliwe ze takze muzyka odrzuca ... Szefowie firm zastanowcie sie nad tym. Moim zdaniem Do poludnia mozna sluchac sobie tych swoich a pozniej niech leci cos neutralnego np RMF... Zetka...

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 21 Lis 2007r. 18:35  
Cytuj
albo radio M

 
 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 21 Lis 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2007r. 20:49  
Cytuj
polecam "Irish Pub",panuje tam ciepla atmosfera,barmanki sa bardzo przyjazne,po za tym mozna zjesc pyszniutki obiadek badz kolacyjke ....polecam

myszka
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Lonka
ff
Wysłany: 3 Marz 2008r. 14:34  
Cytuj
hejka jesli chodzi o dobry lokal to jest ich kilka w zaleznosci od upodoban. Kiedys jak jeszcze istnial Pub Pokusa chodzilam tylko tam fajny klimat duzo ludzi muzyka ok sympatyczni barmani najgorsze bylo to ze bylo najarane w zimie nie bylo czym oddychac:/ podobnie z bila joker i osemka.Nie dawno pokazal sie nowy konkurent Oskar bardzo fajny lokal czysty nie smierdzi w nim fajkami bo nie mozna tam palic i bardzo dobrze umiech wystroj przyjemny swiezy elegancki zadbany i jak sie okazalo pracuje tam jeden z barmanow z Pokusy smiech2 ceny sa przystepne jak na taki lokal na dodatek nowy. Obsluga : to zalezy lubie jak jest Barman usmiechniety uprzejmy mily robi swietne drinki utrzymuje lokal w czystosci i trzyma go w garsci i mozna z nim pozartowac i pogadac. Co do barmanki to nie bede pisac zeby niestracila pracy jak dziewczyna dostanie opieprz to moze zacznie pracowac. Zarobki nieznam barmana ktory by duzo zarabial to praca na chwile wiekszosc wlascicieli wykorzystuje swoich pracownikow nie doceniajac ich ciezka prace bo to naprawde przerypana robota az zal mi tych ludzi 3.5 za godzine. Fajny lokal jest tez obok oczka bardzo fajna kregielnia prosty schludny wystruj fajne barmanki ceny tez przystepne i mozna sie wyzyc na kreglach heheh umiechjakby nie patrzyl w stalowej nie brakuje lokali jest gdzie wyjsc wedlu gustu i portwela umiech pozdrawiam :*

 
 
 
 
~~Psk
ff
Wysłany: 3 Marz 2008r. 21:51  
Cytuj
Puby wcale nie są nam potrzebne. Doskonale można się bez nich obejść i spędzać czas sensownie i pożytecznie.

 
 
 
 
~~Stalówek
ff
Wysłany: 4 Marz 2008r. 07:42  
Cytuj
London pub(nie wolno palić!!!!!!!!! i to jest najważniejsze....

 
 
 
 
~~swoja
ff
Wysłany: 4 Marz 2008r. 18:27  
Cytuj
ja pabow nie polece ale polecam Tło tam jest fajny klimat, miła obsługa

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 5 Marz 2008r. 14:30  
Cytuj
Tło

 
 
 
 
~~Rti
ff
Wysłany: 5 Marz 2008r. 21:15  
Cytuj
Są pożyteczniejsze formy spędzania wolnego czasu niż bezsensowne i beznadziejne przesiadywanie w pubach przy piwie.

 
 
 
 
~~XYZ
ff
Wysłany: 6 Marz 2008r. 13:30  
Cytuj
Są też pożyteczniejsze rzeczy niż ględzenie i umoralnianie innych. Ale nie wiem czy wiesz "O gustach się nie dyskutuje, gusta się miewa"
I pamiętaj nihil est ab omni parte beatum...

 
 
 
 
~~Joanna
ff
Wysłany: 6 Marz 2008r. 17:20  
Cytuj
Do XYZ - niestety, masz rację. A może "stety"?...

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 7 Marz 2008r. 07:03  
Cytuj
nie ma takiego

 
 
 
 
~~Rt
ff
Wysłany: 7 Marz 2008r. 07:11  
Cytuj
Są też pożyteczniejsze rzeczy niż ględzenie i umoralnianie innych. Ale nie wiem czy wiesz "O gustach się nie dyskutuje, gusta się miewa"
I pamiętaj nihil est ab omni parte beatum...




Alkohol przyczyną śmierci

Wyniki wczorajszej sekcji zwłok wykluczają, aby do śmierci 45-letniego Henryka M. przyczyniły się inne osoby.

Zwłoki znaleziono dwa dni temu w jego mieszkaniu przy ul. Kopernika w Tarnobrzegu. Okazało się, że podczas kolejnej pijackiej gospodarz wyszedł do toalety. Usiadł na sedesie i zmarł. Zamroczony alkoholem kompan, po dość długim czasie zorientował się, że Henryk M. nie żyje. Powiadomił policję. Przyczyną zgonu było zatrzymanie akcji serca.

Źródło: GC Nowiny

 
 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »