NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Bajer Bar,
~~mama
ff
Wysłany: 4 Sie 2007r. 16:27  
Cytuj
Nie wiecie czy Bajer Bar dowozi dania do domu?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2007r. 16:27  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 4 Sie 2007r. 16:29  
Cytuj
nie wiemy

 
 
 
 
~~latające kombinerki
ff
Wysłany: 4 Sie 2007r. 16:41  
Cytuj
Nie.
kiedys dowozili a teraz tym się nie zajmują.

 
 
 
 
~~mama
ff
Wysłany: 4 Sie 2007r. 16:48  
Cytuj
Szkoda. Nieraz nie ma czasu na przygotowanie czegokolwiek. Super byłoby coś zamówić. Kiedyś zamawialiśmy ze Słoneczka, ale zmienił się właściciel(podobno PSS) i nawet nie wiem, czy też rozwozi. będziemy wdzięczni za jakiś namiar na knajpkę z fajnym jedzonkiem z dowozem do domu. Dzięki.

 
 
 
 
~~Michał
ff
Wysłany: 4 Sie 2007r. 17:02  
Cytuj
Kryjówka, smaczne żarcie za nieduże pieniądze.

www.kryjowka.pl

 
 
 
 
~~mama
ff
Wysłany: 4 Sie 2007r. 17:32  
Cytuj
~Michał >>>>>>>>>>> Dzięki.

 
 
 
 
~~xyz
ff
Wysłany: 5 Sie 2007r. 14:39  
Cytuj
Też chciałam skorzystać. Niestety, godziny otwarcia są dla pracujących do niczego. Poniedziałek - piątek do 18.00. Zwykle o tej porze wracamy z pracy a oni już nie przywiozą. Sobota i niedziela odpoczywamy, więc można byłoby coś zamówić zamiast gotować. A tu się nie da. Szkoda, bo menu super. Byłabym stałym klientem. Może przeczytają to właściciele i wyciągną wnioski. Pozdrawiam.

 
 
 
 
~~czarny---
ff
Wysłany: 25 Sie 2007r. 10:30  
Cytuj
jak spedzicie ten weekend?

Stwórz nowy temat

 
 
 
 
~~Mr Kryjówka
ff
Wysłany: 8 Lut 2008r. 21:04  
Cytuj
Też chciałam skorzystać. Niestety, godziny otwarcia są dla pracujących do niczego. Poniedziałek - piątek do 18.00. Zwykle o tej porze wracamy z pracy a oni już nie przywiozą. Sobota i niedziela odpoczywamy, więc można byłoby coś zamówić zamiast gotować. A tu się nie da. Szkoda, bo menu super. Byłabym stałym klientem. Może przeczytają to właściciele i wyciągną wnioski. Pozdrawiam.

Tak się składa, że dopiero teraz przeczytałem, bo dużo pracuję nie bardzo mam czas na chodzenie po internecie, ale...
Planujemy przenosiny do Stalowej Woli i czas pracy do późna i weekendy, ale to wszystko zajmuje czas, a poza tym jest bieda z lokalami w Stalowej, bo muszą spełniać wymagania SANEPIDu, poza tym jest ciężko z ludźmi do pracy. Mamy super zespół i dbamy o jakość. To się zyskuje używając odpowiednich produktów, które odpowiednio kosztują, a co za tym idzie zarobek mniejszy niż na kupce tłustego mięsa zwanego kebabem lub troszę mąki i śmietnik na górze zwanego pizzą. Sam czasem lubię takie jedzenie dla odmiany, na takich rzeczach sie zarabia. Dość szczegółów ;)
Jak macie wiadomości o lokalach to dzwońcie, bo Hetmana i Cinemę sprzątnęli mi sprzed nosa.
Staramy sie wyjść do ludzi i będziemy w stalowej, ale prosze o trochę cierpliwości.
Pozdrawiam Wszystkich Klientów.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Lut 2008r. 21:09  
Cytuj
Co sądzicie o barze u Jasia bo zzewnątrz nie wygłąda zachęcająco

 
 
 
 
~~``
ff
Wysłany: 9 Lut 2008r. 20:22  
Cytuj
często zamawiam z Gyros Baru całkiem dobre jedzonko i pracują do 20-stej tel.15 8424400

 
 
 
 
~~Stalowowolanin
ff
Wysłany: 9 Lut 2008r. 20:49  
Cytuj
CYTAT
~Mr Kryjówka
Też chciałam skorzystać. Niestety, godziny otwarcia są dla pracujących do niczego. Poniedziałek - piątek do 18.00. Zwykle o tej porze wracamy z pracy a oni już nie przywiozą. Sobota i niedziela odpoczywamy, więc można byłoby coś zamówić zamiast gotować. A tu się nie da. Szkoda, bo menu super. Byłabym stałym klientem. Może przeczytają to właściciele i wyciągną wnioski. Pozdrawiam.

Tak się składa, że dopiero teraz przeczytałem, bo dużo pracuję nie bardzo mam czas na chodzenie po internecie, ale...
Planujemy przenosiny do Stalowej Woli i czas pracy do późna i weekendy, ale to wszystko zajmuje czas, a poza tym jest bieda z lokalami w Stalowej, bo muszą spełniać wymagania SANEPIDu, poza tym jest ciężko z ludźmi do pracy. Mamy super zespół i dbamy o jakość. To się zyskuje używając odpowiednich produktów, które odpowiednio kosztują, a co za tym idzie zarobek mniejszy niż na kupce tłustego mięsa zwanego kebabem lub troszę mąki i śmietnik na górze zwanego pizzą. Sam czasem lubię takie jedzenie dla odmiany, na takich rzeczach sie zarabia. Dość szczegółów ;)
Jak macie wiadomości o lokalach to dzwońcie, bo Hetmana i Cinemę sprzątnęli mi sprzed nosa.
Staramy sie wyjść do ludzi i będziemy w stalowej, ale prosze o trochę cierpliwości.
Pozdrawiam Wszystkich Klientów.

goodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgood
Mam nadzieję ,że zagości u Was spokój, cisza i kultura. Bedzie można w wekend spokojnie z rodzinką uderzyć, nie narażając się na małolatow "po spożyciu" i dym z papierosów

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Lut 2008r. 00:56  
Cytuj
Jak się przeniosą z Rozwadowa to już raczej ciszy i spokoju tam nie uświadczy :/

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Lut 2008r. 10:16  
Cytuj
jakos

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 20 Kwie 2008r. 13:19  
Cytuj
jedzenie z bajer baru jest najgorsze ze wszystkich barow,szczerze odradzam

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 20 Kwie 2008r. 15:08  
Cytuj
tZYTZKI!

 
 
 
 
~~tasiolek
ff
Wysłany: 5 Maja 2008r. 12:34  
Cytuj
CYTAT
jedzenie z bajer baru jest najgorsze ze wszystkich barow,szczerze odradzam



I i pewnie piszesz tak bo jesteś z konkurencji, żałosny jesteś, nie stać na reklame to nie prowadźc interesu, ja często jem w bajerze i nie narzekam, McDonald przy ich cheesburgerach moze sie schować.

 
 
 
 
~~ssss
ff
Wysłany: 5 Maja 2008r. 20:57  
Cytuj
BajerBar to najgorszy syf.

To nie ma nic wspolnego z jedzeniem.

Przyklad Gyros - jakeis skory popalone zamiast miesa.

O innych potrawach nie wspominajac.

Nie polecam tam jedzenia.

Ponadto barmanki - raz na pol dnia zbieraja ze stolikow kufle itp.

Ostatnio trzeba bylo je porzadnie opieprzyc zeby posprzataly.

 
 
 
 
~~^^ja^^
ff
Wysłany: 6 Maja 2008r. 10:55  
Cytuj
potwierdzam.
A barman co stoi na ogródku na dachu to największy cwaniak i pajac;/ myśli że wszystko mu wolno. Kto go zatrudnił?;/
żenuaa

 
 
 
 
~~Gizmo
ff
Wysłany: 7 Maja 2008r. 10:13  
Cytuj
CYTAT
potwierdzam.
A barman co stoi na ogródku na dachu to największy cwaniak i pajac;/ myśli że wszystko mu wolno. Kto go zatrudnił?;/
żenuaa


No ja tam nie wiem ktory z tych barmanow jest cwaniakiem... a widzialem ich tam juz z 4... i jakos zaden nie rzucił sie w oczy...

 
 
 
 
~~stalowiak
ff
Wysłany: 8 Maja 2008r. 00:25  
Cytuj
Bajer jest juz sprzedany bedzie funkcjonowal jeszcze gora miesiac zobaczymy co wymysli nowy nabywca tego lokalu

 
 
 
 
~~gizmo
ff
Wysłany: 8 Maja 2008r. 00:43  
Cytuj
CYTAT
Bajer jest juz sprzedany bedzie funkcjonowal jeszcze gora miesiac zobaczymy co wymysli nowy nabywca tego lokalu


ale do konca sezonu prowadzi go stary wlasciciel... a pozniej... nie wiadomo czy nie posadza tam kukurydzy...

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »