NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
CO MYSLICIE O MESKICH PASOZYTACH, czy facet moze byc na utrzymaniu kobiety i jak dlugo?/
~~Edzio
ff
Wysłany: 8 Sie 2007r. 21:10  
Cytuj
Tutaj się z Tobą nie zgodzę. Nauka, to nie polityka,. Nie podano w Wikipedii informacji, że te poglądy (niektórych naukowców) są nieprawdziwe. Einstein też był z początku wyśmiewany za swoje, wydawałoby się kuriozalne poglądy, a wyszło na jego. A poza tym przytoczę prosty przykład z życia: jak obżerasz się czekoladą równocześnie robiąc kupę to nie jesteś łakomczuchem? jezyk Jak dwa tasiemce zżerają się wzajemnie dalej są pasożytami, więc powoli powinieneś zauważać moją rację. Oj Ziorro, Ziorro.. jezyk

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2007r. 21:10  
Cytuj

 
 
 
 
~~Stalówek
ff
Wysłany: 8 Sie 2007r. 22:47  
Cytuj
ostatnio wśród moich znajomych miały miejsce 2 bardzo tragiczne w skutkach przypadki.w Nisku młode małżenstwo 2 dzieci mąz w pracy a żona...mąz sie podłamał i pewnego razu wróciła z dziećmi i zobaczyli go powieszonego.drugi podobny w Ulanowie...rozmawialem dzisiaj z siostra która akurat utrzymuje kontakty,tak sie złozyło z kilkoma tj.4-5 koleżankami które sa po rozwodach.i zgadnijcie czy moja siostra albo któras z Nich powie że miały w tym swój udział.tzn.po ktorej stronie jest wieksza wina.wszystko spadło na druga stronę.nie to żebym sie uwziął na kobitki bo jesli chodzi o mnie to takie same podejscie dotyczy sie w druga stronę.

 
 
 
 
~~Użytkownik
ff
Wysłany: 9 Sie 2007r. 12:52  
Cytuj
nie wiadomo o co konkretnie chodzi,ale przeważnie, jeżeli sie tak dzieje ,to chodzi o pieniądze.Jedna strona cieżko pracuje a druga strona z tego tytułu radzi sobie doskonale,nie przejmując sie niczym.W związku małżeńskim,bo prawdopodobnie o taki typ pasożytnictwa tu biega jest tak,jak z wizytą w restauracji.Jest jednak drobna różnica:w restauracji rachunek placimy tylko raz-za daną wizytę,a w małżeństwie całe życie niestety.
Co myślę o męskich pasożytach?- bardzo inteligentny sposób na życie i przeżycie.Zdrugie zaś strony sugerować może ułomność,niezaradność itd.A że pytanie dotyczy konkretnie męskich pasozytów,to istnieje przypuszczenie,iż dany delikwent podjął rolę typowego samca,co przyrównuje go do psa,o którym anegdotę wszyscy chyba znają
A jak długo?- odpowiedź powyżej

 
 
 
 
~~Użytkownik
ff
Wysłany: 10 Sie 2007r. 00:05  
Cytuj
czyzbym trafił w sedno sprawy i wszystkich zagięło,czy to tylko złudzenie, jak całe "stalowe miasto'' i wypociny gosci z reguły na kacu lub na prochach-ogólnie naćpanych?cool

 
 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Lip 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2007r. 09:04  
Cytuj
~Użytkownik o co Ci chodzi?

"Kazda swinia trafi do rzeznika"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Sie 2007r. 16:01  
Cytuj
....popieram UZYTKOWNIKA... jedyna madra i racjonalna wypowiedz na temat meskich pasozytow.......

 
 
 
 
~~Użytkownik
ff
Wysłany: 11 Sie 2007r. 16:55  
Cytuj
wybaczcie jeżeli kogokolwiek uraziłem swoim postem,jednak śledząc forum STALOWEMIASTO na bieżąco,stwierdzam,że w 95% wypowiedzi na poszczególne tematy nie mają wiele wspólnego z zadanym zagadnieniem,admin w wielu przypadkach nie potrafi zerżnąć gotowego artykułu z gazety lub spowodować,aby choćby jego treść miała logiczny sens,np.:kradzież studzienki kanalizacyjnej sprzed kilku miesięcy-nawet Puzian nie dałby rady,po jakiego grzyba więc popierać i lansować kogoś,kto nie dość,że nie umie pisać,to jeszcze nie umie czytać tego ,co napisał i zrozumieć ,co jest napisane,potem jeszcze dodatkowo jakiś klient kopiuje to bez ładu i składu i wrzuca na stronę,,chyba ku radości,jako dowcip.
Dla mnie temat"Męskich pasożytów" zawierał konkrety i wytyczne,jak większość,więc zwięźle i w miarę myślę konkretnie naświetliłem problem i wyraziłem swoje zdanie,a nie wnikałem np. w temat symbiozy dżdżownicy Magdy i jeża,bo niekoniecznie można z tego uzyskać drut kolczasty,itp itd.A znając "korzystaczy" tego forum,jakiś inteligentny inaczej przyssa sie znowu do mojej wypowiedzi a nie do konkretnego zagadnienia czyli TEMATU-czyli norma. O TO MNIE chodzi,między innymi.Start>forum>Rozmowy na każdy temat- to chyba nie miejsce na ogłoszenia kupna-sprzedaży,jakiś admin przecież jest,jest na to odpowiedni dział.Wyraziłem sie nie na temat w w tytułowym temacie,czyli zachowałem normę i tradycję tego forum.Pozdrawiam

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 11 Sie 2007r. 22:25  
Cytuj
A kto to jest Puzian? jezyk

 
 
 
 
~~Użytkownik
ff
Wysłany: 12 Sie 2007r. 16:46  
Cytuj
ej,Pudzian,Puzian ,jak zwał tak zwał,mała literówka,nie ważne-taki osiłek który,biceps ma większy niż własną głowę
Nie pisałem?pisałem,wiedziałem,że się ktos przyjebie do szczegółów,i znalazł sie taki Edzio

"Filar" Forum StaloweMiasto

 
 
 
 
~~Użytkownik
ff
Wysłany: 12 Sie 2007r. 16:49  
Cytuj
Znaczy Edzio - filar STALOWEMIASTO


HEHE,znowu nie na temat,tradycja zachowana i fason też

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 12 Sie 2007r. 19:07  
Cytuj
Wiesz, kiedy miałem te kilkanaście lat i podchodziłem do starszych z żalem podobnym do Twojego, zawsze, ale to zawsze bez wyjątku słyszałem ciepłe, serdeczne: spierdalaj. Dziś sam jestem statecznym, poważnym ojcem rodziny. Cóż więc innego mogę Ci powiedzieć? Spierdalaj...

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 12 Sie 2007r. 19:10  
Cytuj
Oczywiście za powyższy post przepraszam co wrażliwszych, jeżeli natomiast naruszyłem regulamin forum, proszę o usunięcie posta. Niestety, każdy ma swoje słabości a ja nie mogłem się powstrzymać, żeby nie utrzymać tonu moich (a wg "Użytkownika" ogólnie naszych tutaj) wypowiedzi.

 
 
 
 
~~Użytkownik
ff
Wysłany: 12 Sie 2007r. 19:51  
Cytuj
zabolało,oj zabolało,ale prawda w oczy zawsze kole,tak jest od pokoleń.Jestes ojcem i takich słów używasz?Kondolencje żonie i dzieciom za między innymi ubogi zasób słownictwa i brak opanowaniagood

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 12 Sie 2007r. 20:17  
Cytuj
Sęk w tym, że jestem spokojny i opanowany jak rzadko kiedy. Nie znamy się, więc nie wiesz jak reaguję kiedy tracę spokój. Słownictwo? No cóż, powiem to prosto - przy ludziach to ja się umiem zachowywać jezyk
Edzio

 
 
 
 
~~Użytkownik
ff
Wysłany: 13 Sie 2007r. 15:48  
Cytuj
a teraz nastepuje odwracanie kota ogonem

a tymczasem spadam,bo ktoś weźmie mnie za pasożyta i posądzi o żerowanie na forumowiczu

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 22 Sie 2007r. 07:34  
Cytuj
hehehe dla mnie UZYTKOWNIK pobija wszytkich ....super gosc ... popieram

 
 
 
 
~~Użytkownik
ff
Wysłany: 22 Sie 2007r. 13:58  
Cytuj
dzięki .Ja po prostu troszkę znam życie,mało sie odzywam,dużo myślę i wiecej obserwuję,a wnioski nasuwają

 
 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »