NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Dragi..co o nich myslicie...:>,
~~kasia24
ff
Wysłany: 8 Sie 2007r. 08:28  
Cytuj
jestescie za...czy przeciw...?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2007r. 08:28  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Sie 2007r. 09:11  
Cytuj
drogi są nie złe..

 
 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 14 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2007r. 09:48  
Cytuj
Dragi....nie próbowałem i nie mam zamiaru. Wiem jak potrafią zmieniać ludzi (niestety na minus).
Wg mnie nie dragi nie mają żadnych pozytywów lecz same minusy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Sie 2007r. 10:43  
Cytuj
jestem przeciw

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Sie 2007r. 13:54  
Cytuj
CYTAT
drogi są nie złe..


No remonty pełną parą

 
 
 
 
~~latające kombinerki
ff
Wysłany: 8 Sie 2007r. 14:34  
Cytuj
CYTAT
drogi są nie złe..


CYTAT
No remonty pełną parą


hahaha

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Sie 2007r. 14:55  
Cytuj
pranie mózgów po dragach.. rozmawiasz z kimś a ktoś Ci mówi nie na temat, strasznie mózg lasują.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Sie 2007r. 16:07  
Cytuj
kasia24 to ty co masz dziecko ? zakładałas bloga itp ? i ty o takich rzeczach mówisz i wogóle myślisz??

 
 
 
 
~~kasia24
ff
Wysłany: 8 Sie 2007r. 16:57  
Cytuj
Tak to ja i co z tego ze mam dziecko?zdziwiony i kto powiedzial ze mysle???zadalam pytanie by pojawil sie jakis temat a tu odrazu robia ze mnie wyrodna matke:ysz::ysz: co ma dziecko do calosci? co myslisz ze ja jakias nienormalna jestem?.Widze ze karzdy bierze ale nikt sie nie przyzna ze probowal przynajmniej raz a jak idziecie na impre to nacpani przed dyskateka ale nieee ja nie bralem i nie bioe narkotyki sa feee ja nie moge co za ludzie wszyscy tacu swieci taaa ale jak widze to szwenda sie tyle tego nacpanego po miescie ze szok ,Jak znam zycie zaraz znajdzie sie jakis (zyczliwy)co skomentuje moja wypowiedz ze leee to znowy ty po co tu piszesz zalisz sie itp.:ysz:ale mnie to jakios nie wzrusza popatrzcie co tu sie dzieje ??zagladam tu codziennie i codziennie jest to amo jedna wielka N U D A zrobcie cos by przyciagnac ludzi istniejecie ale w jaki sposob?Nuda totalna Nuad jedynie wiadomosci lokalne to jakas konkretna sprawa .Pozdrawiam Wszystkich ktorych znam Adminow rowniez.No to teraz czekam na komentarzesmiech2

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 8 Sie 2007r. 17:49  
Cytuj
Brawo Kasiu, brawo!!!! Co prawda przeczytałem tylko początek i koniec, ale ładnie to zabrzmiało. Jestem za! Tak 3maj.
Edzio

 
 
 
 
~~kasia24
ff
Wysłany: 8 Sie 2007r. 18:40  
Cytuj
Edzio jak zawsze tylko ty mnie rozumiesz caluskizakochany

 
 
 
 
Posty: 405
Dołączył: 17 Lip 2007r.
Skąd: z czeskich filmów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2007r. 19:02  
Cytuj
ganja, ziele, grass, trawa, maria… kiedyś to był towar zarezerwowany dla wybranych. Ot czasy się zmieniły. Osobiście znacznie bardziej wolę gorzałkę, która jest bardziej „towarzyska” a gawędy przy alkoholu mogą trwać w nieskończoność i to jest najfajniejsze good

Jutro To Dziś Tyle Że Jutro
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Sie 2007r. 19:21  
Cytuj
to nie jest dobra rzecz, przykładem są przedstawiciele "siły przewodniej" u nas i w warszawce

 
 
 
 
~~kasia24
ff
Wysłany: 8 Sie 2007r. 20:10  
Cytuj
:ysz:Ludzie co wy tak zdziadzieliscie?:ysz: Albo nie przyznacie sie publicznie owszem popieram alkohol tez jest cool zabawa nie zaprzeczam ale nie jest zle jak przy takiej dobrej zabawie sciagnie sie chumrke czy dwie .To jest dopiero zabawa.A co do towaru to popieram kiedys byl lepszy(zaraz zrobia ze mnie narkomanke )smiech2 .Luzzzz to jest taka luzna gadka wink ja zmykam do pracy .Pewnie wejde obczaic jak sie sprawy maja tak jak zawsze kolo 5 rano.winkTo do nastepnego.Pozdrowionkagoodcool

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 8 Sie 2007r. 20:24  
Cytuj
Stanowczo jestem przeciw,ale co to za temat.Po co to w ogóle rozprawiać o narkotykach.Narkotyki są złe pod każdą postacią a uzależnić się od nich to bardzo krótka droga.

 
 
 
 
~~Stalówek
ff
Wysłany: 8 Sie 2007r. 22:23  
Cytuj
zażywasz,przegrywasz...

 
 
 
 
~~kasia24
ff
Wysłany: 9 Sie 2007r. 05:11  
Cytuj
:ysz: Nie zarzywasz tez przegrywasz:ysz:tak czy siak wszyscy pojdziemy do piachucool

 
 
 
 
~~gd
ff
Wysłany: 9 Sie 2007r. 09:23  
Cytuj
fajna sprawa umiech

z umiarem - trzeba jednak miec mozg by kontrolowac.

jak ktos nie ma mogzu - tudziez matematyka jest mu obca - to nie powinien.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 9 Sie 2007r. 10:17  
Cytuj
idźcie w holere

 
 
 
 
~~kasia24
ff
Wysłany: 9 Sie 2007r. 10:35  
Cytuj
coolluuuuzcoolsmiech2smiech2smiech2smiech2

 
 
 
 
~~gd
ff
Wysłany: 9 Sie 2007r. 14:25  
Cytuj
...

a ze 95% zazywajacych - to bezmozgowce ... no to mamy potem problemy :haha::haha:

 
 
 
 
~~NApoleon
ff
Wysłany: 9 Sie 2007r. 15:20  
Cytuj
Kasia24 to ze bierzesz czy brałas to nie musisz sie chwalić

 
 
 
 
~~Lolka
ff
Wysłany: 9 Sie 2007r. 15:26  
Cytuj
Kasiu, ale jestes naiwna , Edzio się z Ciebie nabija. Myślę, że jestes bardzo zakompleksioną istotą. Zastanów się nad sobą...

 
 
 
 
~~gd
ff
Wysłany: 9 Sie 2007r. 15:43  
Cytuj
http://stalowemiasto.pl/artykuly/artykuly.php?mode=pokaz_artykul&id=3103

i komus sie zabawa skonczyla :haha:

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 9 Sie 2007r. 20:52  
Cytuj
Lolka, jak możesz być tak okrutna?! Kasia to taka wrażliwa osoba, a Ty wcinasz takie teksty. Kasiu! Nie przejmuj się takimi tekstami, wiesz że zawsze jestem po Twojej stronie smiech2
Edzio

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »