NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 ... » »»
Dentysta, jakiego polecacie w Stalowej Woli???
~~Użytkowniczka
ff
Wysłany: 3 Sty 2007r. 21:44  
Cytuj
niedawno przyprowadziłam się do stalowej woli i chciałam się dowiedzieć jakiego stomatologa polecacie. Ktoś polecał mi "dentes" jakie jest wasze zdanie na ich temat?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2007r. 21:44  
Cytuj

 
 
 
 
~~kobieta
ff
Wysłany: 4 Sty 2007r. 01:27  
Cytuj
o widze, ze nie tylko ja jestem tu nowa ;) eee, moze jest nas calkiem duzo??
no wlasnie, dentysta. bo ja bylam ostatnio u dentysty w szczecinie, bo tu jeszcze sie nie irientuje.. wiec rowniez prosze o info umiech

a tak przy okazji, co ciebie tu sciagnelo? no i co porabiasz?? jak brak ci znajomych to sie polecam umiech

 
 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 30 Gru 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2007r. 12:10  
Cytuj
Kiedyś chodziłem do doktora Musialika (gabinet kolo jubilatu) (leczenie kosztowało wtedy 40zl) Zdarzyło się jednak że zle wyleczyl mi zeba i zmieniłem dentyste.
Całkiem nieźle jest koło bajerbaru (cena 50zl), ale pani dentystka lubi leczyć zęby na kilku wizytach, (żeby troche wiecej zarobic).
Bardzo fachowo jest również w rozwadowie - nie znam jednak dokładnego adresu.
Słyszałem też że koło mostostlu jest dobry dentysta.
Ogólnie rzecz biorąc mamy w stw nienajgorszych dentystów/dentystki ;)

nie szalej! ...moge usunąć Twój post!
//moderator
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 4 Sty 2007r. 12:58  
Cytuj
Kolo kaflarni, Rozwadow, Pani Kulig. Bylem... ale nie polecam. W Nisku... na jednej z uliczek obok Domu Handlowego, w domu prywatnym, jest ponoc dobra pani dentystka!

Co Ciebie forumowiczko az ze Szczenina tutaj przywialo?umiech

 
 
 
 
~~Stalówek
ff
Wysłany: 5 Sty 2007r. 19:29  
Cytuj
jeśli chodzi o rwanie to pan Lorkowski.kawał chłopa nie morduje pacjenta,''zapierając'' sie o niego jak niektore dentysteczki.nie wiem jak teraz pani Szymańska koło konkatedry obok dklepu rehabilitacyjnego ale 14 lat temu jeszcze w przychodni obok zaleczyła mi dwa zęby i plomby jakies 2-3 lata temu zaczęły sie kruszyc a były robione jesli chodzi o postęp w stomatologii ''wieki temu'' i to na materiałach państwowych.sam byłem w szoku!

 
 
 
 
~~kobieta
ff
Wysłany: 5 Sty 2007r. 19:41  
Cytuj
a za mąż wyszlam i sie tu przeprowadzilismy umiech
dzis dopiero sobie lekarza wybralam. z dentysta to ja u mnie to bedzie problem, bo mnie trzeba traktowac jak dziecko - ekstra znieczulenie i spokojnie, pomalu jak wystraszonemu dziecku.. umiech

 
 
 
 
~~taka jedna
ff
Wysłany: 5 Sty 2007r. 22:16  
Cytuj
jedno wiem napewno..nie ma w stalowej lepszej dentystki od tej ktora przyjmuje w gabinecie niedaleko kina ballada.babeczka jest normalnie niesamowita:haha:- znieczulenie od razu, jedna wizyta=zrobiony/e do konca zabek/ki koszt to 50 zlotych ale oplaca sie wuierzcie mi. nie znam dokladnego adresu ale to jest wejscie tak troszke po schodkach do bloku od glownej ulicy . naprawde polecam ta dentystkeumiech

 
 
 
 
~~gray fox
ff
Wysłany: 7 Sty 2007r. 22:43  
Cytuj
a niewiecei moze czasem gdzie przyjmuje pan Lorkowski albo jego zona ? bo z tego co pamietam to oboje byli stomatologami i to bardzo chwalonymi. Nie znacie adresu gabinetu albo jakies namiary ?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Sty 2007r. 13:13  
Cytuj
szoja na j.p II koło blaszaka najlepszy dentysta w miesci ale i chyba najdrozszy umiech a ja osobiscie chodze na pani szwedo cos tam dalej kolo szkoly postawowej 12 w białych pawilonach tragedii nie ma a nawet calkiem calkiem 20zl od wizyty

 
 
 
 
~~waldi
ff
Wysłany: 8 Sty 2007r. 20:02  
Cytuj
A ja byłem koło kina Ballada w Ortomixie i jestem bardzo zadowolony. Pani dentystka, chyba Pani Agnieszka jest supergood

 
 
 
 
~~mama
ff
Wysłany: 8 Sty 2007r. 20:07  
Cytuj
Ja byłam z córcią w ORTO-MIX. Córcia boi się dentystów, a tu ku mojemu zdziwieniu nie płakała i chce dalej chodzić. Polecam.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 9 Sty 2007r. 11:21  
Cytuj
ja wole jak robi na kilku wizytach niz na jednej ... przynajmniej nadzieja ze sie nie spieszy i robi to dokladnie.

 
 
 
 
~~vgh
ff
Wysłany: 9 Sty 2007r. 11:30  
Cytuj
jeśli chodzi o leczenie to ja niebardzo,ale usuwam szybko i w miare bezboleśnie umiech

 
 
 
 
~~on
ff
Wysłany: 9 Sty 2007r. 12:13  
Cytuj

ja polecam lekarki z gabinetu koło ballady miłe spokojne dokładne niedrogie a i na młodosc zawsze przyjemnie popatrzec

 
 
 
 
~~gość z Niska
ff
Wysłany: 10 Sty 2007r. 20:25  
Cytuj
Dentystów boję się jak ognia,ale polecam dentes może drogo ale za to solidnie. Pan Łupicki też jest drogi ,ale też dobry.

 
 
 
 
~~pacjentka stalowowolanka
ff
Wysłany: 10 Sty 2007r. 21:23  
Cytuj
goodPolecam centrum stomatologii rodzinnej pani Dąbkowska JP 13. Bywałam w wielu gabinetach, ale jakość lecznia i obsługa jest tutaj najlepsza w mieście.

 
 
 
 
~~blackvader
ff
Wysłany: 10 Sty 2007r. 23:35  
Cytuj
Ja również polecam łupickiego. JEst swietny ... tylze ze 30% drozszy od reszty.

 
 
 
 
~~SILVUNIA
ff
Wysłany: 8 Lut 2007r. 00:11  
Cytuj
ja polecam Basie Tluczykiewicz co na Krzywej przyjmuje

 
 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 29 Kwie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2007r. 00:38  
Cytuj
Jakby ktos potrzebowal to w bazie tele-adresowej jest sporo dentystow(adresow, telefonow, www) ze Stalowej i Niska.

Baza tele-adresowa >> Zdrowie i uroda >> Stomatolodzy.

PS. Jakby link do strony www stomatologa nie dzialal to trzeba skopiowac adres i wkleic do przegladarki. Wiekszosc jest poprawiona, ale moga sie jeszcze zdazyc przeoczenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 8 Lut 2007r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2007r. 09:50  
Cytuj
ja polecam dentes- mimo ze drogi to jednak solidny, a jesli kts chce taniej to polecam pania Krawczak (przy przedszkolu -starym żłobku) za lotosem umiech znieczulenia ma dobre, i jest pewna tego co robi , nie podchodzi do zeba kilka razy( a z tym się spotkałam w orto-mix 7razy z jednym zębem!!!) chyba ze jest taka potrzeba umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 19 Lut 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2007r. 19:02  
Cytuj
Ja chodziłem do orto-mix 3 razy i uratowały mi zęba ktorego inni spisali na straty,pewnie tak jest,że jak leczenie skomplikowane to i chodzic trzeba. Ja tam polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~kika
ff
Wysłany: 20 Lut 2007r. 16:30  
Cytuj
to ze jesteś niezadowolona ze 7 razy chdziłaś z zębem to chyba żle, swoją własnośc czyli zęba trzeba zawsze ratować, ja 20 lat temu chodziłam z jedynką 11 razy i mam ją do dzisiaj a leczyła ją pani Sabat. Dzisiaj chodzę do Ortomix-u i jestem bardzo zadowolona bo tanio, i dobrze. Najgorzej jest jak dentyście sie nie chce i zrobi szybko żeby wziąść kasę a nie żeby zęba uratować. Potem trzeba wyrwać albo znowu płacić za to samo.

 
 
 
 
~~magikk
ff
Wysłany: 21 Lut 2007r. 22:19  
Cytuj
Jeżeli dentysta to tylko DENTES!!!!good
Wcale nie jest drogo a bardzo milo i super profesjonalnie umiech
Sam sprawdziłem i moge z czystym sumieniem polecać każdemu umiech:haha:

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 24 Lut 2007r. 22:22  
Cytuj
Najlepszy dentysta w Stalowej Woli to dr Szoja - serdeznie polecam - profesjonalista jakich mało, przy tym bardzo sympatyczny i dowcipny człowiek umiech

 
 
 
 
~~*
ff
Wysłany: 9 Kwie 2007r. 10:57  
Cytuj
Polecam panią Krawczak chodzę do niej od małego nie mam za dużo lat ale to jest profesjonalistka zrobi tanio a dobrze... znieczulenie ma ekstra smiech2smiech2 polecam.... przyjmuje przy przedszkolu na Jana Pawła

 
 
 
 
1 2 3 4 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »