NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Dentysta, jakiego polecacie w Stalowej Woli???
Posty: 341
Dołączył: 8 Lip 2007r.
Skąd: się biorą dzieci ?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2007r. 23:04  
Cytuj
Daj spokój, domów tam od groma na każdym kroku.

Czy piczunia, czy jelonek - dla każdego jest tu domek :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2007r. 23:04  
Cytuj

Czy piczunia, czy jelonek - dla każdego jest tu domek :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2007r. 23:39  
Cytuj
Już nie tylko koło parowozowni, ale i daleko za się ludzie budują. Co to się dzieje... apokalipsa nadchodzi :(.

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~grin
ff
Wysłany: 23 Lip 2007r. 19:56  
Cytuj
Co sadzicie o Lupickim??

 
 
 
 
~~monika
ff
Wysłany: 24 Lip 2007r. 12:13  
Cytuj
przystojny...:haha:

 
 
 
 
~~ziuta
ff
Wysłany: 25 Lip 2007r. 18:25  
Cytuj
Chytry i malo kontaktowychytry

 
 
 
 
~~Bulu
ff
Wysłany: 25 Lip 2007r. 22:03  
Cytuj
Jśli chodzi o rwanie to Wroński przyjmuje w żłobku za lotosem super facet lużny i wie co robić nic nie czuc nawet ukłuciaumiecha do leczenia jednak łupicki

 
 
 
 
~~pacjent
ff
Wysłany: 27 Lip 2007r. 09:42  
Cytuj
Polecam Pania Monike Kwiatkowska,przyjmuje na okulickiego kolo Banku Spoldzielczego.

 
 
 
 
~~Jurek
ff
Wysłany: 27 Lip 2007r. 13:48  
Cytuj
a jesli chodzi o implanty kto najlepiej zakłada w stalowej???

 
 
 
 
~~kurka
ff
Wysłany: 27 Lip 2007r. 15:06  
Cytuj
Mam 4 implanty ale wszystkie wykonane w Lublinie. Szczerze radzę nie próbójcie tego w Stalowej. Reklamuje się gabinet dr.Łupickiego że zakłada jak się tam przejdziecie to zrozumiecie dlaczego bardzo odradzam pozdrawiam

 
 
 
 
~~Maniu
ff
Wysłany: 17 Sie 2007r. 07:12  
Cytuj
Planuje załozyc mostki? kogo polecacie?

 
 
 
 
~~mka
ff
Wysłany: 17 Sie 2007r. 09:34  
Cytuj
mosty łódź S.A. umiech

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 17 Sie 2007r. 11:11  
Cytuj
Paleń

 
 
 
 
~~goga
ff
Wysłany: 17 Sie 2007r. 14:54  
Cytuj
Jeśli chodzi o żonę dr Lorkowskiego to jest Ona ginekologiem, a nie jak ktoś pisał stomatologiem ;-)
Lorkowskiego polecam jeśli chodzi o usuwanie zębów ... chirurg szczękowy, szybko, sprawnie i prawie bezboleśnie.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 19 Sie 2007r. 03:45  
Cytuj
Ja polecam Marte Zawół - Brulińską na ulicy Poniatowskiego na przeciwko MALDOMU

 
 
 
 
~~maveo
ff
Wysłany: 20 Sie 2007r. 15:33  
Cytuj
Nie rozumiem dlaczego mam jechac zakładać implanty do Lublina...
byłem u dr Łupickiego ale nie podobało mi się więc poszedłem do Dentesu i nie żałuję...jezyk
przyjechał dr z Rzeszowa i wszystko poszło w jak najlepszym porządku.. good (ten lekarz wstępował w reklamie pasty colgete)

 
 
 
 
~~kurka
ff
Wysłany: 20 Sie 2007r. 21:01  
Cytuj
Do Lublina z jednego powodu- zawsze najważniejsze jest doświadczenie w danej dziedzinie tu implantach . Poczekamy- zobaczymy , jak ktoś bawi się tym od paru lat to wie co robi.

 
 
 
 
~~ron
ff
Wysłany: 12 Paź 2007r. 14:39  
Cytuj
Niestety starsze Panie tylko siedzą w gabinetach i łoją kapuchę, nawet nie myślą o szkoleniach , czy coś tam. Ja nigdy nie miałem dobrego zdania o dentystach w naszym "miasteczku",ale jak znajomy polecił "OrtoMiX" i tam poszedłem byłem bardzo zdziwiony. Sprzęt nówka, Panie pracują w takich lupach jak w "Chirurgach" (w życiu czegoś takiego nie widziałem). Przed wizytą pokazują na monitorze jaki jest stan uzębienia, tak że nie wsadzą Ci jakiegoś badziewia bo po wizycie sam możesz stwierdzić ile zostało zrobione i jak to wygląda. Jak jeszcze zobaczyłem w Echu, że robią coś dla miasta to całkiem mnie zatkało. cool

 
 
 
 
~~Krzysiek
ff
Wysłany: 6 Gru 2007r. 21:22  
Cytuj
W nisku polecam Mokrzynskiego znakomicie robi material bardzo dobrej jakosci ,a w Stw pania Krystyne Mroczek z ul.Staszica tanio i bardzo mila obsluga

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 6 Gru 2007r. 21:26  
Cytuj
jedno wiem napewno..nie ma w stalowej lepszej dentystki od tej ktora przyjmuje w gabinecie niedaleko kina ballada.babeczka jest normalnie niesamowita:haha:- znieczulenie od razu, jedna wizyta=zrobiony/e do konca zabek/ki koszt to 50 zlotych ale oplaca sie wuierzcie mi. nie znam dokladnego adresu ale to jest wejscie tak troszke po schodkach do bloku od glownej ulicy . naprawde polecam ta dentystkeumiech

Ul.Staszica Pani Krystyna Mroczek naprzeciwko Wzorcowego umiech dzisiaj u niej bylem potwierdzam powyzsza opinie umiech przyjmuje w poniedzialki,Wtorki ,Czwartki i Soboty

 
 
 
 
~~heniu
ff
Wysłany: 7 Gru 2007r. 07:34  
Cytuj
A czy ktos wie gdzie ma gabinet dr. Lorkowski stomatolog

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 7 Gru 2007r. 07:49  
Cytuj
z

 
 
 
 
~~Krzysiek
ff
Wysłany: 8 Gru 2007r. 00:03  
Cytuj
ile w Orto-mixie biora za zrobienie zeba ?

 
 
 
 
~~Kaja
ff
Wysłany: 5 Sty 2008r. 17:36  
Cytuj
Ja polecam pana doktora Wojciecha Musialika!!
gabinet na przeciwko jubilatu, nie znam drugiego z braci,który także jest dentystą, ale pana Wojciecha mogę z czystym sumieniem polecić,fachowa obsługa, niedrogo, odkąd do niego chodzę nie boję się dentysty:, Naprawdę!!![rozmiar=14][/rozmiar]

 
 
 
 
~~1
ff
Wysłany: 6 Sty 2008r. 12:12  
Cytuj
Polecam Panią Martę Zawół Brulińską

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 17 Sty 2008r. 18:40  
Cytuj
umiechJa polecam Marte Zawół - Brulińską na ulicy Poniatowskiego na przeciwko zakochanyzakochanysmiech2MALDOMU

 
 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »