NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 3 4 5 6 7 8 »
Dentysta, jakiego polecacie w Stalowej Woli???
~~ewa
ff
Wysłany: 17 Paź 2008r. 17:23  
Cytuj
CYTAT
do ewy:nie wiesz,nie rozumiesz,nie znasz szczegółoów to nie wypowiadaj sie na ten temat i zostaw rodzine w spokoju!
znam dobrze szczególy ty bewnie tatus tej dzieciny jak to dziecko poczuje sie za kilka lat? powinniscie wspierac je i obdarowac go ogromna miloscia by zrekompensowac mu kalectwo a nie pozostawic go na pastwe losu,ja tego niepotrafie pojac wsydzicie sie kalectwa??ale bedziecie sie wstydzic swej podlosci bo ludzie beda was palcami pokazywac!!!!

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2008r. 17:23  
Cytuj

 
 
 
 
~~aaa
ff
Wysłany: 17 Paź 2008r. 19:05  
Cytuj
jak nie mozesz pojac ewa to sie zamknij gadulo. idiotka, ktora wyciaga sprawy prywatnych ludzi na ogolnodostepne forum. admin powinien usunac te wpisy.

 
 
 
 
~~Stalówek
ff
Wysłany: 17 Paź 2008r. 19:07  
Cytuj
znam szczegóły i porozmawiamy sobie na ten temat za kilka miesięcy.nie zdradzę szczegółów...nie jestem ojcem tego dziecka kobieto.

 
 
 
 
~~k125
ff
Wysłany: 17 Paź 2008r. 20:51  
Cytuj
gdzie jest admin?

 
 
 
 
~~just c
ff
Wysłany: 17 Paź 2008r. 21:06  
Cytuj
To podłe wywlekać takie sprawy na forum,nikt nie wie jakby sam się zachował w takiej sytuacji.Dziecka oczywiście bardzo żal,ale nie forumowiczom oceniać rodziców.

 
 
 
 
~~dadad
ff
Wysłany: 17 Paź 2008r. 21:23  
Cytuj
CYTAT
To podłe wywlekać takie sprawy na forum,nikt nie wie jakby sam się zachował w takiej sytuacji.Dziecka oczywiście bardzo żal,ale nie forumowiczom oceniać rodziców.
a jakies konkrety o co chodzi nazwiska adresy???

 
 
 
 
~~stalowiak
ff
Wysłany: 17 Paź 2008r. 23:29  
Cytuj
Pani Iwona Kulig to zarozumiała i arogancka dentystka,trzymająca ręce w kieszeni jak rozmawia z pacjentem.Zero kultury.

 
 
 
 
~~MARIOLA
ff
Wysłany: 17 Paź 2008r. 23:52  
Cytuj
CYTAT
To podłe wywlekać takie sprawy na forum,nikt nie wie jakby sam się zachował w takiej sytuacji.Dziecka oczywiście bardzo żal,ale nie forumowiczom oceniać rodziców.
bardziej podłe to zostawic dziecko w takiej sytuacji :ysz:

 
 
 
 
~~***
ff
Wysłany: 18 Paź 2008r. 17:30  
Cytuj
Lepiej zmieńcie temat, przecież chcecie namiar na dobrego stomatologa. Polecam gabinet na przeciwko sklepu ALDIK w szeregówce, fachowość 100%, delikatna, bez kolejek, pełne zaangażowanie w to co robi. Ratuje każdego zęba i do pacjenta ma dobre podejście. Atmosfera jak w żadnym gabinecie.jezyk

 
 
 
 
~~Rull
ff
Wysłany: 18 Paź 2008r. 19:14  
Cytuj
CYTAT
To podłe wywlekać takie sprawy na forum,nikt nie wie jakby sam się zachował w takiej sytuacji.Dziecka oczywiście bardzo żal,ale nie forumowiczom oceniać rodziców.
To jeszcze wolny kraj i każdy ma prawo pisać gdzie mu się to podoba, mam nadzieje że nie dojdzie do innej zmiany, tak jakby to chciało PiS

 
 
 
 
~~aaa
ff
Wysłany: 18 Paź 2008r. 19:34  
Cytuj
Rull widac ze jestes zidiocialym zwolennikiem PO. Nie masz zielonego pojecia o prawie, administratorzy chyba tez, bo jeszcze nie usuneli zadnych postow...

 
 
 
 
~~mn- juo
ff
Wysłany: 19 Paź 2008r. 17:12  
Cytuj
własnie sie dowiedziałam o co chodzi szkoda mi tego dziecka ale mysle ze nieda rady ona(dentystka) tego zapomniec bedzie ją to gryzło długo nawet bardzo długo :ysz::ysz::ysz::ysz:neutralny

 
 
 
 
~~konto
ff
Wysłany: 20 Paź 2008r. 18:19  
Cytuj
gdzie jest matka tego dziecka????????

 
 
 
 
~~gizmo
ff
Wysłany: 20 Paź 2008r. 21:40  
Cytuj
Moze ktos napisze o co kaman?

 
 
 
 
~~Ewa
ff
Wysłany: 22 Paź 2008r. 11:32  
Cytuj
Bardzo proszę - o co chodzi z dzieckiem? Co sie stało?

 
 
 
 
~~Bulba
ff
Wysłany: 23 Paź 2008r. 14:00  
Cytuj
MIało być o dentystach...to może ktoś napisze kogo poleca z orto-mix???

 
 
 
 
~~nikt
ff
Wysłany: 23 Paź 2008r. 14:39  
Cytuj
Hejka z orto-mix polecam Ewe KaminskaumiechChodze do niej juz pare miesiecy.

 
 
 
 
~~Miastowy RNI
ff
Wysłany: 23 Paź 2008r. 14:40  
Cytuj
CYTAT
MIało być o dentystach...to może ktoś napisze kogo poleca z orto-mix???


u nas we wsi to zaś chodzi się do kowala z takom sprawom jak boloncy zomb, i un te od renki zalatwia, tanio i ze znieczuleniem tj. 0,5 litra z petentem najwsamprzód każu wypić smiech2

 
 
 
 
~~zapytowywuję
ff
Wysłany: 23 Paź 2008r. 14:44  
Cytuj
-> ~Miastowy RNI,

-> "u nas we wsi.."

widzę to pewną niekonsekwencję - w końcu miasto czy wieś to nisko ??

 
 
 
 
~~sołtys
ff
Wysłany: 23 Paź 2008r. 15:20  
Cytuj
Zgodza sie. Nisko jest wiś. To je moje sołectwo.

 
 
 
 
~~RST
ff
Wysłany: 23 Paź 2008r. 18:46  
Cytuj
To o co w końcu chodzi z tym dzieckiem u Pani doktor z ORTMIXU?

 
 
 
 
~~wszystkowiedząc
ff
Wysłany: 23 Paź 2008r. 19:43  
Cytuj
Ta pani Dr ma gadinet w okolicy Carefura. O co chodzi. Była w ciązy nie ma dziecka. Gdzie dziecko?????? Wiem ale [...] administrator

 
 
 
 
~~ola
ff
Wysłany: 23 Paź 2008r. 19:51  
Cytuj
Ta z ortomixu urodziła ślicznego chłopczyka, wiem, bo spotykam ich na spacerach w parku i czekam aż wróci z macierzyńskiego

 
 
 
 
~~blee
ff
Wysłany: 24 Paź 2008r. 08:21  
Cytuj
CYTAT
Ta z ortomixu urodziła ślicznego chłopczyka, wiem, bo spotykam ich na spacerach w parku i czekam aż wróci z macierzyńskiego


łał, doprawdy urzekła mnie ta historia :blee:

 
 
 
 
~~less
ff
Wysłany: 24 Paź 2008r. 08:47  
Cytuj
dość już o zębach i dentystach w każdym bloku macie dentystę idźcie i sprawdzajcie,pytajcie o ich dzieci,z forum sio

 
 
 
 
«« « ... 3 4 5 6 7 8 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »