NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Poszukuję do wynajęcia mieszkania, Najlepiej 2-pokojowe umeblowane
Posty: 33
Dołączył: 8 Sie 2007r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2007r. 09:55  
Cytuj
Jesteś Iazbellko najbanalniej w świecie głupiutką i niedojrzałą istotą próbującą poprzez obrażanie innych zwrócić na siebie uwagę. Może to brak zainteresowania twoją osobą, może jakieś kompleksy wyniesione z dzieciństwa, chociaż osobiście sądzę, że w tym dzieciństwie ciągle jeszcze pozostajesz. Pozatym to nie jest tylko twoje prywatne forum, na twojej prywatnej stronie, więc także ja mam prawo tutaj się wypowiadać. A tak na marginesie: nie pasuje do kobiety szczególnie o tak pięknym imieniu, styl i słownictwo którym próbujesz się posługiwać. Chyba, że przez wulgaryzmy i obrażanie innych chcesz dodać sobie powagi, co niestety wydaje mi się próbą niezbyt udaną. Zyczę odrobinę refleksji nad sobą i miłego dnia.

Hej może Ty Maro jesteś stonowany ale ja w tym świecie i w tych realiach jakich żyjemy nie potrafięumiech Życzę wytrwałości w swoich założeniach. Pozdrawiam. I jeszcze na koniec Ty chyba niemasz wogóle za kszty poczucia humoru. Znowu mi się trafił jakiś drętwiak:haha: Drętwiak to jest żart i nie wyolbrzymiaj tego:haha: Każdy z nas na swój sposób jest jeszcze dzieckiem a w tej chwili jestem mamusią 6 miesięcznej Victorii i może to powód mojej bardzo widocznej dziecinności. A ostry język miałam zawsze, a za przekleństwa jush przepraszałam i nie mam zamiaru przepraszać poraz drugijezyk Życzę miluskiego i pełnego wrażeń dzionkasmiech2:haha:

VICTORIA>>>>> ZWYCIĘSTWO JEST TUSH TUSH :P:P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2007r. 09:55  
Cytuj

VICTORIA>>>>> ZWYCIĘSTWO JEST TUSH TUSH :P:P
 
 
 
 
~~cymbał
ff
Wysłany: 29 Lis 2009r. 01:54  
Cytuj
Zachaczyłem o ten wątek aby przynajmniej dowiedziec się jakie są ceny w St.W. mieszkan do wynajęcia . I co widzę , ględzenie -bezsensowną kłotnie !
Czemu moderatorzy nic nie robią gdy to potrzebne , a działają wówczas gdy nie powinni ?
P.S. Ma ktoś jakąś wiedzę na temat odstępnego za 2 pokojowe mieszkanie ?

 
 
 
 
~~jajko
ff
Wysłany: 29 Lis 2009r. 08:49  
Cytuj
To nie wiedziales ze tutaj wszyscy pisza cokolwiek i zawsze nie na temat. Stalowowolska odmiana pudelka

 
 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »