NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Poszukuję do wynajęcia mieszkania, Najlepiej 2-pokojowe umeblowane
Posty: 33
Dołączył: 8 Sie 2007r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2007r. 13:40  
Cytuj
Poszukuję wraz z mężem i 5- miesięczną córeczką mieszkania do wynajęcia. Dałam jush ogłoszenie w opcji OGŁOSZENIA ale bez skutku. Proszę o jakieś informacje na ten temat. Z góry dziękuję za każde propozycje. :haha:

VICTORIA>>>>> ZWYCIĘSTWO JEST TUSH TUSH :P:P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2007r. 13:40  
Cytuj

VICTORIA>>>>> ZWYCIĘSTWO JEST TUSH TUSH :P:P
 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 31 Sie 2007r. 22:54  
Cytuj
a jakie mieszkanie Was interesuje??

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 31 Sie 2007r. 23:01  
Cytuj
a jakie mieszk

 
 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 29 Sie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2007r. 23:08  
Cytuj
Właśnie jestem w trakcie transakcji kupna mieszkania dwupokojowego w centrum stalowej woli.Mieszkanie umeblowane,lodówka kuchenka gaz. centr.ciepła woda.Jeżeli jesteście zainteresowani wynajęciem mieszkania dajcie znać.Jestem nowy w tej "branży" i nie wiem jakie jest odstępne więc co proponujecie.[rozmiar=9][rozmiar=][/rozmiar][/rozmiar]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Użytkownik
ff
Wysłany: 8 Wrz 2007r. 19:02  
Cytuj
to jest forum a nie "dział ogłoszenia" jak se chcecie miec mieszkanie to se dajta ogloszenie i na forumie sie duzymi literami nie krzyczy

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 9 Wrz 2007r. 00:12  
Cytuj
Co to znaczy,że większość mieszkańców Stalowej Woli ma iloraz inteligencjii poniżej średniej?!Zastanów się Kobieto co piszesz,bo obrażasz ludzi!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 9 Wrz 2007r. 00:42  
Cytuj
NETYKIETE PRZECZYTAJ ZANIM SIE ZACZNIESZ KOBITO WYPOWIADAC! tak, krzyczałem

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 9 Wrz 2007r. 09:58  
Cytuj
W świecie internetu juz od wielu lat przyjelo sie, że duze literki to forma podniesionego glosu, krzyczenia.

Co od mieszkania to 100PLN za miesiac ??? Nie wiem czy znajdziesz ponizej 250zl. Taka jest smutna prawda, ceny nawet w Stalowej rosna zatrwazajaaco

 
 
 
 
~~Użytkownik
ff
Wysłany: 9 Wrz 2007r. 11:02  
Cytuj
CYTAT
WIĘC DZWOŃ ALBO PISZ TO SPROWADZIMY CIĘ NA ZIEMIĘ. MASZ NA TYLE ODWAGI

- to mogą być groźby karalne, i nie ryzykowałbym publicznie z takimi tekstami.
Naucz sie reguł, zasad i obsługi klawiatury swojego kompa. W przeciwieństwie do ciebie- chodzę po ziemi, dupsko też mam na odpowiedniej wysokości. Nie jestem cwany, tylko zwróciłem uwagę, a ty się prujesz jak stare prześcieradło, co świadczy o tym , iż to ciebie trzeba sprowadzić na ziemię.
CYTAT
GG ALBO ZADZWOŃ NUMERY SĄ PODANE
więc sprawy załatwiaj, a nie śmiecisz.

i zastanów się co piszesz i do kogo piszesz, zanim ciebie ktoś "sprowadzi na ziemie", nim wciśniesz "enter" lub "capsLock"

CYTAT
CAŁKOWITY BRAK INTELIGENCJI. SZKODA, ŻE WIĘKSZOŚĆ MIESZKAŃCÓW STALOWEJ WOLI W TYM I TY:> MA ILORAZ INTELIGENCJI PONIŻEJ ŚREDNIEJ NAPRAWDĘ MI CIEBIE SZKODA. CO MAJĄ WSPÓLNEGO DUŻE LITERKI Z KRZYKIEM??? HMMM ZASTANAWIAJĄCE. A NA FORUM O TEJ TEMATYCE "MIASTO" NALEŻY ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA MAŁŻEŃSTWA I INNE OSOBY KTÓRE MAJĄ PROBLEM Z WYZWOLENIEM SIĘ Z DOMU RODZINNEGO POPRZEZ TRUDNOŚCI JAKIE STWARZA IM KONIUNKTURA. WCIĄŻ ROSNĄCE CENY MIESZKAŃ " TO WOŁA O POMSTĘ DO BOGA" I TYM SAMYM ROSNĄCE CENY WYNAJMU. A KTO TO NAKRĘCA????? POLACZKI ZA GRANICĄ!!!!!!!!! PRZYJEŻDŻAJĄC TU CHWALĄ SIĘ SWOIMI WYSIUDANYMI PENIĘDZMI" PODMYWAJĄC KOMUŚ DUPSKA" I NAKRĘCAJĄ TO WSZYSTKO. POLAK GŁUPI POLAK PŁACI. WIĘC NIE MÓW MI ŻE TO NIE PROBLEM MIASTA. TO JEST SPRAWA PIERWSZORZĘDNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


a teraz przeczytaj na spokojnie to co naklikałaś w moją stronę(koniecznie o ilorazie inteligencji), powinnaś znaleźć odpowiedź na własne problemy i zapewniam cię, że to nie moja wina i ja nie mam nic wspólnego, co więcej - nie mam na to żadnego wpływu, ale możliwe,że się to zmieni.

Jak nabierzesz ogłady, równowagi psychicznej i "sprowadzisz się na ziemię", to istnieje szansa na spotkanie, na razie chłopaków ze Straży Pożarnej nie będę fatygował, bo na obecną chwilę zachowałaś się jak pierwszorzędna prostaczka,której problemy są najważniejsze na świecie, świat powinien się kręcić dookoła ciebie i na każde tupniecie nogą wszystko ma stanąć w postawie zasadniczej.Już jedna taka była na forum - świat był zły, ona w porządku. Życzę dużo samozaparcia i szybkich postępów a przede wszystkim powodzenia. Nie osądzaj i nie obrażaj bezpodstawnie niewinnych forumowiczów, kiedy nie masz racji.Życzę sukcesów good

 
 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 8 Sie 2007r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2007r. 12:05  
Cytuj
BRAK SŁÓW smiech2 JA TYLKO ZAPYTAŁAM SIĘ GRZECZNIE O WYNAJEM MIESZKANIA A TY ZACZĄŁEŚ CAŁĄ TĄ WOJNĘ SŁÓW. JAKBYŚ SIĘ GŁUPIO NIE WYPOWIADAŁ " MOŚKU":haha: TO NIEBYŁO BY PROBLEMU. A JEŚLI CHODZI O DUŻE LITERY TO PISZE JAK MI SIĘ PODOBA. DEMOKRACJA CZYNI Z NAS OSOBY NIE ZALEŻNE, I NIE BĘDĘ SŁUCHAĆ WASZYCH GŁUPICH ZAKAZÓW. CO TO REŻIM CZY CO????? ZACHOWUJECIE SIE JAK......... LEPIEJ NIE BĘDĘ MÓWIĆ BO ZNOWU WAS DWÓCH GŁUPKÓWjezyk OBRAŻĘ. A TY UŻYTKOWNIK Z TYMI SWOIMI MĄDROŚCIAMI DO SEJMU ZAPPPIIIERDALAJ good

VICTORIA>>>>> ZWYCIĘSTWO JEST TUSH TUSH :P:P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 8 Sie 2007r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2007r. 12:15  
Cytuj
HMMM...??? STRASZYSZ KOLEGAMI ZE STRAŻY ??? WIESZ CO JUŻ SIE NIE "GAŚ" WIĘCEJ BO SIE "ZAPALISZ" I KOLEDZY BĘDĄ MUSIELI TOBIE POMÓC !!!

VICTORIA>>>>> ZWYCIĘSTWO JEST TUSH TUSH :P:P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Użytkownik
ff
Wysłany: 9 Wrz 2007r. 12:32  
Cytuj
inteligentna i jednocześnie zacofana, a co za słownictwo,ciekawe kto wystukał całą te wiązankę?
CYTAT
CAŁKOWITY BRAK INTELIGENCJI. SZKODA, ŻE WIĘKSZOŚĆ MIESZKAŃCÓW STALOWEJ WOLI W TYM I TY:> MA ILORAZ INTELIGENCJI PONIŻEJ ŚREDNIEJ NAPRAWDĘ MI CIEBIE SZKODA. CO MAJĄ WSPÓLNEGO DUŻE LITERKI Z KRZYKIEM??? HMMM ZASTANAWIAJĄCE. A NA FORUM O TEJ TEMATYCE "MIASTO" NALEŻY ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA MAŁŻEŃSTWA I INNE OSOBY KTÓRE MAJĄ PROBLEM Z WYZWOLENIEM SIĘ Z DOMU RODZINNEGO POPRZEZ TRUDNOŚCI JAKIE STWARZA IM KONIUNKTURA. WCIĄŻ ROSNĄCE CENY MIESZKAŃ " TO WOŁA O POMSTĘ DO BOGA" I TYM SAMYM ROSNĄCE CENY WYNAJMU. A KTO TO NAKRĘCA????? POLACZKI ZA GRANICĄ!!!!!!!!! PRZYJEŻDŻAJĄC TU CHWALĄ SIĘ SWOIMI WYSIUDANYMI PENIĘDZMI" PODMYWAJĄC KOMUŚ DUPSKA" I NAKRĘCAJĄ TO WSZYSTKO. POLAK GŁUPI POLAK PŁACI. WIĘC NIE MÓW MI ŻE TO NIE PROBLEM MIASTA. TO JEST SPRAWA PIERWSZORZĘDNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZASTANÓW SIĘ NASTĘPNYM RAZEM DO KOGO FIKASZ CWANIAKU. A JAK MASZ JAKIŚ PROBLEM TO NAPISZ NA GG ALBO ZADZWOŃ NUMERY SĄ PODANE I ZOBACZYMY CZY JESTEŚ TAKI CWANY. UFFFF JAK JA NIE NAWIDZĘ TAKICH LUDZI JAK TY PEŁNYCH WEWNĘTRZNEGO GNIEWU, NIE WIADOMO O CO. WIĘC DZWOŃ ALBO PISZ TO SPROWADZIMY CIĘ NA ZIEMIĘ. MASZ NA TYLE ODWAGI


raczej nie ja, schowaj sie kobieto w buty, twarz pod asfalt i wypierdalaj skąd przyszłaś!!!Właśnie takie jak ty są widziane, dzięki czemu rysuje się obraz całej Stalowej Woli,właśnie dokładnie taki jak opisałaś.
"MOSIEK" - fajny tekst, szkoda że zadaje sie tylko z ludżmi na poziomie,bo w przeciwnym wypadku miałbym większy zakres słownictwa do określenia takich buraków jak ty.

Póki co zapp.. do sejmu ze swoimi mądrościami, ale jescze wrócę.
CYTAT
DO SEJMU ZAPPPIIIERDALAJ
- "...PPPIII..." - rozumiem, że "długimi podskokami"?

Przepraszam za słownictwo,ale zachowanie tej "kobiety" pochodzi z epoki kamienia, więc cokolwek wyjaśnić była to konieczność:haha:
Idź do psychiatry, gdybyś była tak inteligentna, za jaką się uważasz- mogłaś po prostu "nie zauważyć" mojego postu i robić dalej swoje. A tylko sie skompromitowałaś, szukaj mieszkania, może w Sejmie? podobno demokracja, wszystko wolnogood

 
 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 8 Sie 2007r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2007r. 12:45  
Cytuj
inteligentna i jednocześnie zacofana, a co za słownictwo,ciekawe kto wystukał całą te wiązankę?
CYTAT
CAŁKOWITY BRAK INTELIGENCJI. SZKODA, ŻE WIĘKSZOŚĆ MIESZKAŃCÓW STALOWEJ WOLI W TYM I TYchytry MA ILORAZ INTELIGENCJI PONIŻEJ ŚREDNIEJ NAPRAWDĘ MI CIEBIE SZKODA. CO MAJĄ WSPÓLNEGO DUŻE LITERKI Z KRZYKIEM??? HMMM ZASTANAWIAJĄCE. A NA FORUM O TEJ TEMATYCE "MIASTO" NALEŻY ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA MAŁŻEŃSTWA I INNE OSOBY KTÓRE MAJĄ PROBLEM Z WYZWOLENIEM SIĘ Z DOMU RODZINNEGO POPRZEZ TRUDNOŚCI JAKIE STWARZA IM KONIUNKTURA. WCIĄŻ ROSNĄCE CENY MIESZKAŃ " TO WOŁA O POMSTĘ DO BOGA" I TYM SAMYM ROSNĄCE CENY WYNAJMU. A KTO TO NAKRĘCA????? POLACZKI ZA GRANICĄ!!!!!!!!! PRZYJEŻDŻAJĄC TU CHWALĄ SIĘ SWOIMI WYSIUDANYMI PENIĘDZMI" PODMYWAJĄC KOMUŚ DUPSKA" I NAKRĘCAJĄ TO WSZYSTKO. POLAK GŁUPI POLAK PŁACI. WIĘC NIE MÓW MI ŻE TO NIE PROBLEM MIASTA. TO JEST SPRAWA PIERWSZORZĘDNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZASTANÓW SIĘ NASTĘPNYM RAZEM DO KOGO FIKASZ CWANIAKU. A JAK MASZ JAKIŚ PROBLEM TO NAPISZ NA GG ALBO ZADZWOŃ NUMERY SĄ PODANE I ZOBACZYMY CZY JESTEŚ TAKI CWANY. UFFFF JAK JA NIE NAWIDZĘ TAKICH LUDZI JAK TY PEŁNYCH WEWNĘTRZNEGO GNIEWU, NIE WIADOMO O CO. WIĘC DZWOŃ ALBO PISZ TO SPROWADZIMY CIĘ NA ZIEMIĘ. MASZ NA TYLE ODWAGI


raczej nie ja, schowaj sie kobieto w buty, twarz pod asfalt i wypierdalaj skąd przyszłaś!!!Właśnie takie jak ty są widziane, dzięki czemu rysuje się obraz całej Stalowej Woli,właśnie dokładnie taki jak opisałaś.
"MOSIEK" - fajny tekst, szkoda że zadaje sie tylko z ludżmi na poziomie,bo w przeciwnym wypadku miałbym większy zakres słownictwa do określenia takich buraków jak ty.

Póki co zapp.. do sejmu ze swoimi mądrościami, ale jescze wrócę.
CYTAT
DO SEJMU ZAPPPIIIERDALAJ
- "...PPPIII..." - rozumiem, że "długimi podskokami"?

Przepraszam za słownictwo,ale zachowanie tej "kobiety" pochodzi z epoki kamienia, więc cokolwek wyjaśnić była to konieczność:haha:
Idź do psychiatry, gdybyś była tak inteligentna, za jaką się uważasz- mogłaś po prostu "nie zauważyć" mojego postu i robić dalej swoje. A tylko sie skompromitowałaś, szukaj mieszkania, może w Sejmie? podobno demokracja, wszystko wolnogood



Wiesz myślimy w podobnych kategoriach tesh chciałam napisać że jesteś z epoki kamienia w dodatku ŁUPANEGO. POMYLIŁBYŚ KAMIEŃ ZE SWOJĄ GŁUPIĄ ŁEPETYNĄ. UUUPPPSS I ZNOWU CAPS MI SIĘ WŁĄCZYŁ. MAM PYTANIE PO CO GŁUPIO KOMENTOWAŁEŚ MOJĄ PROŚBĘ O JAKĄKOLWIEK INFORMACJĘ O WYNAJMIE? SŁOWA TYPU "SE" CZYNIĄ Z CZŁOWIEKA PROSTAKIEM. I TO MNIE ZRAZIŁO BO WYPOWIADASZ SIĘ W KWIESTIACH W KTÓRYCH TWOJA WYPOWIEDŹ JEST ZBĘDNA I NIEPOTRZEBNA I RAZI W OCZY... analfabeto wtórny. RAGRES TO TWOJA DOMENA good

VICTORIA>>>>> ZWYCIĘSTWO JEST TUSH TUSH :P:P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Użytkownik
ff
Wysłany: 9 Wrz 2007r. 12:51  
Cytuj
CYTAT
REGRES TO TWOJA DOMENA. TAK CHCIAŁAM NAPISAĆ!!!!!!!!!!! WIESZ CO TO ZNACZY PROSTAKU???

CYTAT
TAKIE SĄ CECHY POLICJANTKI


to mi wszystko tłumaczy

 
 
 
 
~~Użytkownik
ff
Wysłany: 9 Wrz 2007r. 12:54  
Cytuj
zapomniałem dodać- powtarzasz się, bo gdziś już ten tekst widzałem i to chyba przez ciebie pisany

 
 
 
 
~~Użytkownik
ff
Wysłany: 9 Wrz 2007r. 13:03  
Cytuj
CYTAT
UUUPPPSS I ZNOWU CAPS MI SIĘ WŁĄCZYŁ.


zachowujesz sie jak tępa, zamotana blonynka i przestań sie już kompromitować, bo im bardziej się bronisz tym bardziej się pogrążasz. A wszelkie skróty i inne słowa zaczerpnięte są z codziennej "gwary", która przecież nie jest ci obca, ponadto wszystko co napisane zostało CELOWO zmienione.

 
 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 8 Sie 2007r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2007r. 13:33  
Cytuj
TERAZ SIĘ TAK ZASTANAWIAM DO CZEGO PROWADZI TA ROZMOWA?? DO JAKIEGOŚ KONKRETNEGO KONSENSUSU?? CZY TO WSZYSTKO BYŁO TAK NAPRAWDĘ NA POKAZumiech POZDRAWIAM I PRZEPRASZAM ZA WSZYSTKIE SŁOWA KTÓRE CIĘ URAZIŁY. I następnym razem postaram się wypowiadać na forum z małej literysmiech2 Tylko proszę Cię nie zaczynaj rozmowy do osoby szukającej mieszkanie z jakimiś wyrzutami, że nie powinnaś tu pisać to nie biuro ogłoszeń, BO FLUSTRACJA TEJ OSOBY MOŻE SIĘGAĆ ZENITU. TAK JAK BYŁO W MOIM PRZYPADKU. SZUKAM MIESZKANIA JUSH BARDZO BARDZO DŁUGO I BEZ SKUTKU. A JAK WIESZ NIE LUBIE PRZEGRYWAĆ. victory ----to moje motto, to moja piękna córeczka, której chce zapewnić byt na który narazie mnie stać chociaż próbuje i NIC Z TEGO NIE WYCHODZI. NASTĘPNYM RAZEM POMYŚL DWA RAZY ZANIM SIĘ WYPOWIESZ W TEJ SPRAWIE. PLISSSSumiechumiech PAPAPPAPAPAPAAP.

VICTORIA>>>>> ZWYCIĘSTWO JEST TUSH TUSH :P:P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Użytkownik
ff
Wysłany: 9 Wrz 2007r. 13:37  
Cytuj
co do nicka, to nie masz racji. Ja to ja, chyba,że ktoś się za mnie podaje. W najbliższym czasie postaram sie to zmienić.

szanuję kobiety, tylko Twoja "wiązanka" okrutnie mnie zraziła, więc sama rozumiesz chyba całą "burzę". Ze słowników nie korzystam, na zasób słów nie narzekam. Obracam się miedzy ludźmi, to i owo usłyszę. Pewnych epitetów celowo nie użyłem, i nie załuję.

Za wszystkie inne przepraszam i koncze temat, bo wiara ma uciechę i zawsze może znaleźć się drugi taki jak ja, który "wsiądzie na mnie"

Przeprasam i pozdrawiam - MOSIEKgood(fajny Nick, chyba mi sie podobasmiech2"

 
 
 
 
~~xyz
ff
Wysłany: 9 Wrz 2007r. 13:38  
Cytuj
Ludzie. Dajcie sobie po razie i rozejm. Po co przerzucać się epitetami. Inni też tu są i chcieliby może wymienić się opiniami. A nie mogą, bo każdy post to atak. Nie tak trudno powiedzieć PRZEPRASZAM (litery duże celowo). Ciekawe kto pierwszy? Jak mówi stare hasło: "ustąp głupszemu." Mam nadzieję, że nie dogadacie się i teraz będzie zmasowany atak na mnie.nie wiemjezykozdrawiam.

 
 
 
 
~~Użytkownik
ff
Wysłany: 9 Wrz 2007r. 13:47  
Cytuj
przeprosiłem wyżej, podejrzewam, że dotarło.
zachowałem się jak gówniarz:zawstydzony:

Zmasowanych ataków nie będzie, to jest Stalowa Wola, na szczęście jezyk

 
 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 8 Sie 2007r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2007r. 13:50  
Cytuj
rozejm i basta. PAAAAAAAA

VICTORIA>>>>> ZWYCIĘSTWO JEST TUSH TUSH :P:P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~xyz
ff
Wysłany: 9 Wrz 2007r. 16:06  
Cytuj
Super. Pozdrawiam serdecznie.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Wrz 2007r. 07:44  
Cytuj
nieciekawie....

 
 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 8 Sie 2007r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2007r. 16:56  
Cytuj
nieciekawie....


A o so chozi???good

VICTORIA>>>>> ZWYCIĘSTWO JEST TUSH TUSH :P:P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 8 Sie 2007r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2007r. 16:58  
Cytuj
Super. Pozdrawiam serdecznie.


I ty Użytkownik twierdzisz że te wszystkie symbole typu ~Użytkownik, ~, ~xyz nie są twoje??? Hmmm zastanawiającechytry

VICTORIA>>>>> ZWYCIĘSTWO JEST TUSH TUSH :P:P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »