NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Poszukuję do wynajęcia mieszkania, Najlepiej 2-pokojowe umeblowane
~~Użytkownik
ff
Wysłany: 10 Wrz 2007r. 17:42  
Cytuj
CYTAT
I ty Użytkownik twierdzisz że te wszystkie symbole typu ~Użytkownik, ~, ~xyz nie są twoje???

tak twierdzę!!!
Nawet jestem na tyle leniwy, że nie piszę tego tylko kopiuję:haha:
~Użytkownik to ~Użytkownik, wolno Ci myśleć, co Ci sie tylko podoba. Na razie tylko takim nickiem się posługuję. Nie musisz wierzyć, wystarczy , że wiesz. Też drażnią mnie "odważni inaczej" typu "~" lub "~~" albo "~***", a ~xyz już dawno widziałem na stalowemiasto. Musiałbym być zdrowo je..ęty, aby samemu sobie przytakiwać lub samego siebie popierać albo ganić. Kiedyś posługiwałem się innym nickiem, ale jakiś burak wlazł na moje konto, więc go nie używam i nie loguję się dopoki nie skończy sie chamstwo i cwaniactwo, o którym wspomniałaś w jednym z postów, no i pozostaje jeszcze problem "odważnych inaczej"

Pozdrawiam serdecznie

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2007r. 17:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 6 Sie 2007r.
Skąd: StaloweMiasto
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2007r. 21:10  
Cytuj
no, to teraz będę miał ciepełko:haha: pani izabell_smusz

Btak opisu, aby zobaczyć opis, wciśnij F 13
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~xyz
ff
Wysłany: 11 Wrz 2007r. 10:59  
Cytuj
xyz to nie kolejny nick Użytkownika. Jest mój i to od dawna. Chciałam Was pogodzić, ale jak widać się nie da. Tylko po co szarpac sobie nerwy? Ale to już nie moja sprawa. Bez takich niepotrzebnych kłótni lepiej się żyje. Spróbujcie. Pozdrawiam.

 
 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 6 Sie 2007r.
Skąd: StaloweMiasto
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2007r. 15:27  
Cytuj
jeżeli o mnie chodzi, to żadne kłótnie nie miały miejsca, to była tylko żywa wymiana poglądówsmiech2. A na obecną chwilę dla mnie - nie było i nie ma tematu jakiejkolwiek kłótni. I tak będzie, że ~xyz to ja.

Btak opisu, aby zobaczyć opis, wciśnij F 13
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 8 Sie 2007r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2007r. 23:03  
Cytuj
Mam wielkiego pomysła nie wiem żeby wszystkim było ciepełko i dobrzejezyk. Może ktoś zarzuci nowy temat bo ta cała farsa jush się przejadłajezyk Pozdrówka dla wszystkich rozmówców w szczególności dla niedobrego ~ Użytkownika, wrrrrrrr bardzo niedobrego:haha:wink

VICTORIA>>>>> ZWYCIĘSTWO JEST TUSH TUSH :P:P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 8 Sie 2007r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2007r. 23:05  
Cytuj
no, to teraz będę miał ciepełko:haha: pani izabell_smusz




Oj niedobry ~ Użytkownik:haha: Ale chyba to zdjęciono nie przedstawia twojego wnętrza bo jush się boję:szok:

VICTORIA>>>>> ZWYCIĘSTWO JEST TUSH TUSH :P:P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 6 Sie 2007r.
Skąd: StaloweMiasto
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2007r. 16:56  
Cytuj
nie ma strachu, a nawet strach się bać

http://www.cyberr.pl/awatar/slides/103.jpg
"toto" byłoby odpowiedniejsze, przecież nie zapodam zdjęcia A.Banderasa, bo daaaaaaaleeeeeeko mi do niegosmiech2

CYTAT
Użytkownika, wrrrrrrr bardzo niedobrego

Czczemu jeszcze warczy?jezyk
Moja druga połowa nie narzeka i pewnie, że niedobry- taki kościsty i żylasty:haha:

Btak opisu, aby zobaczyć opis, wciśnij F 13
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 8 Sie 2007r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2007r. 23:01  
Cytuj
nie ma strachu, a nawet strach się bać

http://www.cyberr.pl/awatar/slides/103.jpg
"toto" byłoby odpowiedniejsze, przecież nie zapodam zdjęcia A.Banderasa, bo daaaaaaaleeeeeeko mi do niegosmiech2

CYTAT
Użytkownika, wrrrrrrr bardzo niedobrego

Czczemu jeszcze warczy?jezyk
Moja druga połowa nie narzeka i pewnie, że niedobry- taki kościsty i żylasty:haha:

Lubie sobie powarczeć. A wracając do Banderasa może bijesz go na łeb na szyjejezyk Pozdro i dobrej nocki życzę z drugą połową i myślę, że nie tak żylastą i straszną jak Ty neutralnysmiech2

VICTORIA>>>>> ZWYCIĘSTWO JEST TUSH TUSH :P:P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 6 Sie 2007r.
Skąd: StaloweMiasto
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2007r. 16:16  
Cytuj
aale stosunkowo dobrej, czy tylko dobrej?smiech2
Moja połówka koścista i żylasta nie jest, jest w sam raz.
Z tym Banderasem sie mi tak wypaliło tylko, nie mnie to oceniać, nie gustuję w chłopcach i "Prawdziwa męszczyzna", ta kwestia została powierzona Wam- Kobietom!!!good, choc "męszczyźni" też się w to bawiąsmiech2

upierdliwych uświadamiam, iż wszelkie pojawiające sie błędy ortograficzne zostały spowodowane celowo, dla uwydatnienia pewnych faktów. I jak to sie często słyszy " faktów autentycznych ":haha:

Btak opisu, aby zobaczyć opis, wciśnij F 13
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 8 Sie 2007r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2007r. 08:44  
Cytuj
aale stosunkowo dobrej, czy tylko dobrej?smiech2
Moja połówka koścista i żylasta nie jest, jest w sam raz.
Z tym Banderasem sie mi tak wypaliło tylko, nie mnie to oceniać, nie gustuję w chłopcach i "Prawdziwa męszczyzna", ta kwestia została powierzona Wam- Kobietom!!!good, choc "męszczyźni" też się w to bawiąsmiech2

upierdliwych uświadamiam, iż wszelkie pojawiające sie błędy ortograficzne zostały spowodowane celowo, dla uwydatnienia pewnych faktów. I jak to sie często słyszy " faktów autentycznych ":haha:

Hej umiech Z tymi błędami to się domyśliłamjezyk Na chwilę obecną pisząc do Ciebie z samego rana życzę Ci stosunkowo miłego dnia. Ja tak za godzinkę z rodzinką i ze znajomymi jedziemy na mały wypadzik nad Solinę. Kurcze niebyłam tam wieki.
Ale mi się trafiłoumiech Jesteś rozmówcą nad wyraz inteligentnym, to jak piszesz wprawia wmnie w zdumienie. Jest tylko jeden problem niewiem jak masz na imię. Moje już znasz. Czy jesteś mi coś winienjezyk?????? Pozdro good

VICTORIA>>>>> ZWYCIĘSTWO JEST TUSH TUSH :P:P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 16 Wrz 2007r. 11:11  
Cytuj
z błędami nie chodziło o Ciebie.
CYTAT
upierdliwych uświadamiam...

Miałem nadzieję, że sie domyślisz , o co w tym biegaumiech. Ze "stosunkowo" udanego dnia nici, "z przyczyn czysto technicznych"smiech2, niemniej jednak dziękuję.
Przestańumiechtak słdzić, bo obrosnę w piórka, konsekwencje łatwo przewidziećsmiech2.
Na Solinie byłem w ubiegłym roku, na dosyć długim spacerku, bo aż za tą "zatoczką", którą widać po prawej stronie od wejścia, przez lasek, na ławeczkę, tak więc widziałem całą zaporę od strony zbiornikagood Widok zajefajny, sk...sko zaje...good

Wracając jescze do tematu "inteligencji"-sprawiam tylko takie wrażeniesmiech2, przecież jestem facetemjezyk i czasem się zdarzy, że błysnę.

Staram się również udowodnić, ze forum to nie tylko wyrażnie swoich negatywnych poglądów, przeważnie ostrej krytyki, cwaniactwa, czepiania się szczegółów i błędów(choć czasami są rażące)lecz również możliwość prowadzenia legalnej i kulturalnej konwersacji, bez wywyższania sie, okazywania swojej tzw. nadiinteligecji(chamstwa), co mialo miejsce nie tak dawno i tutajsmiech2, za co jeszcze raz przepraszamneutralny
Czy ktoś wyciągnie z tego jakieś wnioski? Szczerze wątpię. Znając tutejszą kulturę- zostaniemy pewnie wyśmiani, skrytykowani, podejrzewani ...
Czy jestem Ci coś dłużny?Hmm, niech to na razie pozostanie moją słodką tajemnicą, choć za słodyczami nie przepadamneutralny

 
 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 6 Sie 2007r.
Skąd: StaloweMiasto
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2007r. 11:15  
Cytuj
to na górze jest moje,Pisze "Witaj All_In_1 a po wysłaniu jest "~ no name"

Btak opisu, aby zobaczyć opis, wciśnij F 13
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 6 Sie 2007r.
Skąd: StaloweMiasto
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2007r. 20:37  
Cytuj
normalnie wżarło Panią Izabellę?Nie wróciła z Soliny, wpadła do zbiornika i pożarły ją wielkie karpie, prawie metrowesmiech2neutralnyneutralnyneutralnyneutralnyneutralny

Btak opisu, aby zobaczyć opis, wciśnij F 13
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 21 Wrz 2007r. 17:02  
Cytuj
normalnie wżarło Panią Izabellę?Nie wróciła z Soliny, wpadła do zbiornika i pożarły ją wielkie karpie, prawie metrowesmiech2neutralnyneutralnyneutralnyneutralnyneutralny

Jak widzisz jeszcze żyjesmiech2 formatowałam dyskjezyk Omały włos nie wpadłam do jeziórka ale nie tam gdzie są karpiki tylko z drugiej strony:szok: więc sobie wyobraź co by było jakby mnie niebyłogood Oczywiście to żart. Na forum powinna obowiązywać zasada KULTURA>> SZTUKA>> I NAUKA:haha:jezyk. Mam pytanie. Czytałeś kiedyś książkę Elżbiety Hałas " Konwersja......."?? nie pamiętam dalej tytułu:(. Miałam egzamin z niej na studiach >> przedmiot>> SOCJOLOGIA RODZINY. Referowałam wtedy artykuł o feminiźmie. Polecam bardzo ciekawa lekturaumiech GODNA UWAGI. Pozdrawiam Pana Nieznajomegojezyk:haha:good

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 21 Wrz 2007r. 17:05  
Cytuj
Tak na marginesie to nadal szukamy mieszkanianeutralny Smutna sprawa i bardzo deprymującaneutralny Może masz jakiegoś pomysła:haha:

 
 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 8 Sie 2007r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2007r. 17:07  
Cytuj
Nie zalogowałam siem wcześniej. Za co z góry przepraszam. Pozdrojezyk

VICTORIA>>>>> ZWYCIĘSTWO JEST TUSH TUSH :P:P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 6 Sie 2007r.
Skąd: StaloweMiasto
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2007r. 23:53  
Cytuj
kurcze, pomysłów to ja mam tysiące na sekundę,jednak ten problem mnie przerasta - tłumacząc na język polski : "wyżej ch...ja nie podskoczy". Ten problem ma wielu moich znajomych, a nawet ktoś z rodziny, lipa :((. Studenci, uczniowie (ucznie umiech)- porażka.

Książki "żem" nie czytał, choć jestem "czytaty i pisaty", jakoś nie wpadła w moje ręce. Może i dobrze, bo pewnie chciałbym ją naprawić, za co studenci i "studęci" byliby mi wdzięczni być możesmiech2

Jak chcesz wpadać do wody, to proponuję basen w St Woli, bezpieczniej, płytko i zawsze jest jakiś ratownikgood

Panowie wyginęli w XVIII wieku i tak im zostałosmiech2

Btak opisu, aby zobaczyć opis, wciśnij F 13
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 8 Sie 2007r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2007r. 10:45  
Cytuj
:haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha


POZDROWIENIA I MIŁEGO WEEKENDUgoodgood

VICTORIA>>>>> ZWYCIĘSTWO JEST TUSH TUSH :P:P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 29 Wrz 2007r. 10:57  
Cytuj

 
 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 8 Sie 2007r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2007r. 13:02  
Cytuj
http://www.ogloszenia.stalowemiasto.pl



Niestety ceny walą niezłe np. za wynajem jedna mądra woła 650 PLN. Paranojaneutralny Co to za zjebany krajjjjjjjjjjjjjjj WRRRRRRRRRR Nie nawidzę go. Jak tylko nadarzy się okazja to wyjadę z rodziną za granicę. Planujemy USAgood Mamy tam rodzinkę i prspektywy o wiele większe niż w tym jebanym dupiastym kraju. Sorki wszystkich za słownictwo ale jestem wściekła i wtedy bardzo klnęjezyk Pozdrawiam KOŚCISTEGO. A ty ~ frędzel nie wysyłaj mi sugerownych stronek gdzie mam szukać mieszkania bo znam ich napewno więcej od Ciebie. Dzięki za pomoc ale jest zbyteczna mi są potrzebne konkrety smiech2 Zastanów się niemasz idiotki przed sobą, a ty na takiego idi.... wyglądasz jheheheheheh:haha:neutralny

VICTORIA>>>>> ZWYCIĘSTWO JEST TUSH TUSH :P:P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Maro
ff
Wysłany: 6 Paź 2007r. 16:52  
Cytuj
Mam wrażenie szczególnie po otatniej Twojej wypowiedzi, że nikt za Tobą nie będzie tęsknił. Mam tylko taką prośbę: bądź tak dobra i wyjedź jak najszybciej. Może bez Ciebie nie będzie od razu lepiej ale napewno przyjemniej.

 
 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 6 Sie 2007r.
Skąd: StaloweMiasto
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2007r. 21:23  
Cytuj
sie Pani Izie cisnienie podnioslo.Dzieki za pozdrowienia umiech

Btak opisu, aby zobaczyć opis, wciśnij F 13
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 8 Sie 2007r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2007r. 21:37  
Cytuj
Mam wrażenie szczególnie po otatniej Twojej wypowiedzi, że nikt za Tobą nie będzie tęsknił. Mam tylko taką prośbę: bądź tak dobra i wyjedź jak najszybciej. Może bez Ciebie nie będzie od razu lepiej ale napewno przyjemniej.

A tobie o soooo choziiiiiiiii????????good Zastanów się lepiej nad swoją wypowiedzią i nie wcinaj się w nie swoje sprawy. I tak na marginesie nie będziesz mi pisał banałów typu że nikt niebędzie za mną tęsknił.......... Jak Ci się nie podoba i jest Ci nieprzyjemnie to się odśwież bo może o to choziiiiiiii, bo naprawdę niewiem o co ci kaman?????????neutralny:haha:jezyk To jest mój temat, większość moich postów i ALLANKA więc nadal niewiem o so ciii choziiii:co?: Nie komentuj mojej wypowiedzi bo i tak będzie banalnością zasmrodzona więc odśwież umysł i zaczerpnij inny temat bo w tym akurat jesteś dennysmiech2

VICTORIA>>>>> ZWYCIĘSTWO JEST TUSH TUSH :P:P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 8 Sie 2007r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2007r. 21:41  
Cytuj
sie Pani Izie cisnienie podnioslo.Dzieki za pozdrowienia umiech

Pozdrowienia dla Allanka Allinka??? Jesteś Allanek, fajny allanek hehehehe Jakiś zonwu się wtrąca w nasze sprawy a tu nie o to choziii. Słodkich senków życzę Tobie i twojej ukochanej:haha: Do następnego kliknięcia:haha:

VICTORIA>>>>> ZWYCIĘSTWO JEST TUSH TUSH :P:P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Maro
ff
Wysłany: 8 Paź 2007r. 08:28  
Cytuj
Jesteś Iazbellko najbanalniej w świecie głupiutką i niedojrzałą istotą próbującą poprzez obrażanie innych zwrócić na siebie uwagę. Może to brak zainteresowania twoją osobą, może jakieś kompleksy wyniesione z dzieciństwa, chociaż osobiście sądzę, że w tym dzieciństwie ciągle jeszcze pozostajesz. Pozatym to nie jest tylko twoje prywatne forum, na twojej prywatnej stronie, więc także ja mam prawo tutaj się wypowiadać. A tak na marginesie: nie pasuje do kobiety szczególnie o tak pięknym imieniu, styl i słownictwo którym próbujesz się posługiwać. Chyba, że przez wulgaryzmy i obrażanie innych chcesz dodać sobie powagi, co niestety wydaje mi się próbą niezbyt udaną. Zyczę odrobinę refleksji nad sobą i miłego dnia.

 
 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »