NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
UWAGA NA AGENCJE OCHRONY I MIENIA MiKST!!!,
~~kasia24
ff
Wysłany: 20 Sie 2007r. 22:55  
Cytuj
Opowiem wam jaka mialam ciekawa przeprawe z w/w Agencja.Podjelam prace oczywiscie umowa-zlecenie na tej umowie 400 brutto wynagrodzenia na reke na czysto mialo byc 700.Pracowalam na same nocki tak od 22 do 5 nieraz 7 rano w Ruchu pakowalam gazety.Nie pisala bym o tym tylko szef tej firmy okazal sie wielkim bezdusznym czlowiekiem,i nie boje sie tego napisac poniewarz chce przestrzec innych by nawt nie probowali dla tego czlowieka pracowac jeden wielki wyzysk,karzdy sie go tam boji nikt nie odezwie sie slowem .Odeszlam z dnia na dzien gdy poprosilam o 1 dzien wolnego oczywiscie nie dostalam .Niestety musialam dzis podejsc do owego Pana po zaswiadczenie bylam z dzieckiem Owy pan przedstawil mi argumeny iz nie wyda mi zadnego zaswiadczenia chlopak ktory byl rowniez ze mna wtracil sie do rozmowy iz owy Pan nie ma rcji poniewaz ja potzrbuje zaswiadczenia na jutro celem przedlozenia w UP i UM ,.Niestety nie doczekalam sie zaswiadczen a jedynie gburowate zachowanie brak jakiej kolwiek kultury osobistej .owy Pan potrafil powiedziec to co mial do powiedzenia niechcac mnie wysluchac gdy staralam sie przekonac go wezwal ochrone by wyprowadzili chlopaka ktory ze mna przyszedl.Moja rozmowa byla krotka .Oczywicei nie chcial dac nr do firmy by Urzedy sie z nim skontaktowaly wszystko mial za nic .Szczerze stwierdzam ze ten Pan powinien sie leczyc bo z psycika i kultura osobista to cos u niego nie tak .Po tym jakmmnie potraktowal nie mam nic do stracenia zglosze tego pana do Sadu Pracy poniewaz nie wypalcil mi za 14 dni kasy.Wiec OSTRZEGAN WAS jesli macie zamiar pracowac to idzcie do TESCO tm was potraktuja z wiele wiekszym szacunkiem niz wlascicielMiKSTU .W iem bo pracowalam tu i tu szkoda slow Gdy wyszlam od niego zadzwonil do ochroniarzy i kazal mnie z dzieckiem wyprowadzic po za teren firmy nie potrafi zalatwic zadnej sprawy wysloguje sie ochroniarzami jak ja bym byla jakims przestepca ale to on mi ublizal a nie ja jemu .Stwierdzilam ze mnie rodzice wychowali na porzadna kobiete a on chyba wychowal sie w oborze .Pozdrawiam .

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2007r. 22:55  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 20 Sie 2007r. 23:26  
Cytuj
Pan MS - właściciel miał kiedyś problemy z prawem, jego zachowanie jest skandaliczne, mam niestety okazje współpracować z tą firmą, człowiek jest beszczelny, nie wychowany i nie potrafi nikogo słuchać, zawsze ma rację. Jeżeli ktoś ma inne zdanie poprostu go nie słucha, to kawał S.... nie polecam kontaktów z tym Panem

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 20 Sie 2007r. 23:51  
Cytuj
Rany, znowu się zaczyna...

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 21 Sie 2007r. 01:23  
Cytuj
podajcie imie i nazwisko tego pana to moze ktos mu powie ze jest tu mowa o nim i moze sie uspomkoi
pozdrawiam

 
 
 
 
~~kasia24
ff
Wysłany: 21 Sie 2007r. 06:26  
Cytuj
Imie i nazwisko nie jest potrzebne bo jak widze wiele osob wie o kogo chodzi.A nawet jesli dotrze taka informacja do tego Pana to myslisz ze on cos z tego sobie zrobi? jesli tak myslisz to sie bardzo mylisz.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 21 Sie 2007r. 10:24  
Cytuj
po pierwsze to naucz sie ortografii a dopieo pozniej zabieraj glos na forum publicznym

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 21 Sie 2007r. 10:27  
Cytuj
Chodzi o Marka Skrok czy Michała Skrok?

 
 
 
 
~~-v-
ff
Wysłany: 21 Sie 2007r. 12:11  
Cytuj
tez slyszalem co nieco o tym czlowieku i wpelni zgadzam sie ze jest to osoba ktora nie ma kultury osobistej. A do osobnika co mu przeszkadza ortografia to powiem ci kolego ze nie o to tu chodzi jesli widzisz tylko bledy ortograficzne to widac jaki jestes slepy bo nie wiesz o co chodzilo w przeslaniu .Wydaje mi sie ze nikt nie zbiera glosow lecz dziewczyna napisala jaka ja krzywda spotkala.Przylaczam sie do autorki listu i popieram w 100%.Trzymaj sie i nie poddawaj.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 21 Sie 2007r. 12:13  
Cytuj
Z niecierpliwością czekamy na nowy temat z cyklu Kasia i jej życiowe problemy.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 21 Sie 2007r. 13:06  
Cytuj
dziwic sie ze ludzie wogole tu nie zagladaja a o wypowiedziach mozna zapomniec bo znajdzie sie taki krety co wie wszystko lepiej jak chcesz sie wypowiedziec to zaloz bloga .bark slow dla takich palantow jak ty!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 21 Sie 2007r. 13:45  
Cytuj
kasia24 to może jasiu śmietana z onetu ?

 
 
 
 
~~****
ff
Wysłany: 21 Sie 2007r. 13:58  
Cytuj
heh a moze toposzukiwany w onecie czuly wojtek, ktorego wszyscy szukajaumiech a gdzie nasz Edzio, ktory zawsze rozumiał problemy Kasi24?????

 
 
 
 
~~latające kombinerki
ff
Wysłany: 21 Sie 2007r. 16:48  
Cytuj
Walić ten cały Mikst od dawna oni sie juz nie liczą na rynku ochroniarskim.
A z właścicielem też miałem kiedyś przyjemność spotkac sie i to nie raz.
Dlatego teraz przy organizacji jakiś imprez klubowych biore ochrone "po prywatnemu" a tą stanowczo odradzam innym.

 
 
 
 
~~WBR
ff
Wysłany: 21 Sie 2007r. 22:56  
Cytuj
moj golf II 1.8 16v idzie lepiej, ma czip duzy wydech i nowe czesci

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 21 Sie 2007r. 23:45  
Cytuj
@**** - jestem, jestem, tylko trochę przysnąłem, lata nie te co kiedyś smiech2 Po prostu zaniemówiłem jak to przeczytałem, mój Boshe... Kasiu! Cóż mogę powiedzieć? Po prostu smutno mi jak zwykle kiedy czytam Twoje posty...

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 22 Sie 2007r. 00:26  
Cytuj
Jak możemy Ci pomóc ? Jest mi tak smutno, że życie na każdym kroku kładzie Ci kłody, ba, wielkie sekwoje pod nogi. neutralny

 
 
 
 
~~yoł!
ff
Wysłany: 22 Sie 2007r. 03:32  
Cytuj
frajerka sie zgrywa.
obyś ty kiedyś jeden z drugim nie miał takich problemów.

 
 
 
 
~~kasia24
ff
Wysłany: 22 Sie 2007r. 06:52  
Cytuj
:ysz:teraz wiem dlaczego ta stronka ma tak wielkie powodzenie .Skoro admina nie rusza ta cala maskarada to mnie tym bardziej tak wiec to byla ostatnia moja wypowiedz.Dalam linka znajomym stwierdzili ze jednak szkoda tracic czasu na taka strone jak STALOWE MIASTO.pozdrawiam.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 22 Sie 2007r. 10:22  
Cytuj
i myślisz ze ktoś będzie płakał za tobą ?

 
 
 
 
~~~echelon
ff
Wysłany: 22 Sie 2007r. 11:29  
Cytuj
no i co się dziewczyny czepiacie? wcześniej duża większość wyrażała solidarność z nią. teraz jak spotkała się z tym kretynem z mikstu (bo chyba przyznacie sami, że to co zrobił było dalekie od normalności) to każdy twierdzi, że się kasia użala nad sobą. co? skończyło się już 5 minut obowiązkowego współczucia? postawcie się w jej sytuacji. sama wychowuje dziecko, przepracowala ileś dni, żadnej kasy nie dostała, zbluzgano ją i kazano wyprowadzić ochroniarzom. chciała przestrzec kogoś żeby nie przychodził tam do pracy a tu taki zonk ją spotakł. ona się tu nad sobą nie użala tylko pisze o tym jak wyglądają stosunki między pracownikiem a pracodawcą w jednej z tutejszych firm

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 22 Sie 2007r. 11:42  
Cytuj
to niech go do sądu poda a nie na forumm...

 
 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 19 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Sie 2007r. 12:06  
Cytuj
CYTAT
to niech go do sądu poda a nie na forumm...


Przecież to forum "Rozmowy na każdy temat"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 22 Sie 2007r. 12:16  
Cytuj
Dobra, ale z tego na każdy temat powoli robi się Kasia i jej nowy problem.

 
 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 19 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Sie 2007r. 12:23  
Cytuj
CYTAT
Dobra, ale z tego na każdy temat powoli robi się Kasia i jej nowy problem.


Przeczytaj jeszcze raz (ale ze zrozumieniem) ostatnie zdanie jakie napisał Echelon.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 6 Sie 2007r.
Skąd: StaloweMiasto
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2007r. 13:38  
Cytuj
podobnie jak przed kilkoma miesiącami,wielkie problemy życiowe,niskie dochody,samotna matka...
po prostu znowu złapała wenę i zaczyna sie użalać nad sobą,może bloga założy znowu?zajmie się znowu narzekaniem?jaki to świat jest zły,wiecznie ma pod wiatr,oczekuje pomocy i nie pozwala sobie pomóc?truje jak potłuczona-mniej na kosmetyki i papierosy,imprezy wszelkiego rodzaju i na życie starcza.Znam osobiście takich,którzy za 1100 zł netto utrzymują trzyosobową rodzinę mieszkającą w bloku i co najważniejsze nie są zadłużeni,ponadto zadowoleni z życia-podziwiam ich naprawdę.Moim zdaniem pani szuka sponsora,a co do agencji ochroniarskiej,to pani ma rację-klient ma zryty łeb.

a tamten dalej to samo,pewnie kolega lub bliski przyjaciel Pana ochroniarzasmiech2-"moj golf II 1.8 16v idzie lepiej, ma czip duzy wydech i nowe czesci"

Btak opisu, aby zobaczyć opis, wciśnij F 13
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »