NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
UWAGA NA AGENCJE OCHRONY I MIENIA MiKST!!!,
~~
ff
Wysłany: 22 Sie 2007r. 14:29  
Cytuj
:ysz:

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2007r. 14:29  
Cytuj

 
 
 
 
~~edek
ff
Wysłany: 22 Sie 2007r. 15:18  
Cytuj
Ortografia lezy i kwiczy. Firme Mikst jak i wlasciciela znam i faktycznie do najnormalniejszych ludzi on nie nalezy. Ale jak sama przyznalas z dnia na dzien rzucilas robote (a umowa do czegos zobowiazuje) wiec nie dzi sie, ze cie tak potraktowal. Szacun dla tego Pana.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 22 Sie 2007r. 17:08  
Cytuj
proponował bym usunąc ten temat

 
 
 
 
~~Mka
ff
Wysłany: 22 Sie 2007r. 17:15  
Cytuj
Potwierdzam !!

również z tą ... instytucją miałem do czynienia, okropne chamstwo, i brak kultury przejawia sie na kazdym kroku - choc ja tam nie pracowalem.

 
 
 
 
~~Andrzej
ff
Wysłany: 23 Sie 2007r. 13:49  
Cytuj
mikst to cioty.

 
 
 
 
~~****
ff
Wysłany: 23 Sie 2007r. 14:40  
Cytuj
ho ho mocne słowa Andrzejuz, poziom wypowiedz powalający, czlowiek moze sie dowartosciowac czytajac umiech

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 24 Sie 2007r. 13:49  
Cytuj
Ten Pan z MIKST-U niech sie otrząśnie i nie myśli sobie ze jest szefem wszystkich szefów .Pewnie prostak z niego co ma bande osiłkow chodz strasznych pracownikow to on niema ...ale skoro na dziewczyne nasyła jakiś osiłków to mu sie dziwie ...Pozdrawiam

 
 
 
 
~~cr
ff
Wysłany: 24 Sie 2007r. 14:09  
Cytuj
pewnie go leje jego kobita-stąd obawy

 
 
 
 
~~****
ff
Wysłany: 24 Sie 2007r. 14:57  
Cytuj
Kasia24 wyraznie napisala ze byla tam ze swoim kolega, zreszta sa kobiety, przy ktorych mezczyzni obawiaja sie o swoje bezpieczenstwo

 
 
 
 
~~Andrzej
ff
Wysłany: 25 Sie 2007r. 03:05  
Cytuj
hahaha chyba ty ziomus.

 
 
 
 
~~Ten typ tak ma
ff
Wysłany: 25 Sie 2007r. 10:10  
Cytuj
Dziadzio skrok i jego frajerskie zagrywki tak to jest nie dogada sie z byłym wojskowym który obawia sie wrócic do domu samochodem tylko za nim jada jego ochroniarze niczym z filmu gangsterskiego jakby był prezydentem eskorta musi być smiech2 a do tego wracajac wieczorami zauważyłem ze wybierają inna trasę smiech2 Panie Skrok skręcić w ulice za szkołą na wp czy przed nią nie robi różnicy najlepiej jechać naokoło stalowej. A ochroniarze pewnie potrzebni gryby dziadzio Skrok złapał gumę żeby wymienili oponę umiech. Każdy szanujący sie pracownik ochrony nie wstępuje do tej firmy a jeśli go zmyliły obiecanki na początku sie przekonuje i odchodzi po miesiącu gdzie indziej także pozazdrościć takiego szefa z taka zryta psycha. Gdyby nie jego synowie i rodzina to by już było po firmie ale co będzie jak i oni się zwolnią nie da im wypowiedzenia smiech2. Albo dziadzio Skrok taki cwaniak a boi sie wracać wieczorami do domu bo jest cały osrany. A najbardziej rozpierdala napis 007 smiech2 Agencie Skrok 007 zgłoś się smiech2

 
 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 6 Sie 2007r.
Skąd: StaloweMiasto
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2007r. 13:59  
Cytuj
jakbym tylu ludziom zaszedł za skórę i za paznokcie,a nie docierało do mnie,że jestem lekko jebniętysmiech2,też obstawiłbym sie ochroniarzami,w razie gdyby "inni ochroniarze" z niewiadomego dla mnie powodu,czyniąc swoją powinność, próbowali ubrac mnie w kaftanik z zawiązywanymi rękawami celem zawiezienia i poddania "kuracji klimatycznej"smiech2

A miałem tam pracować.Na szczęście w porę się opamiętałem.Zbierając informacje-wprawdzie tylko czarne scenariusze utwierdziłem sie po raz kolejny w przekonaniu,że wszędzie "U Polaka" w robocie jest tak samogood

Btak opisu, aby zobaczyć opis, wciśnij F 13
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~dfsbg
ff
Wysłany: 25 Sie 2007r. 14:06  
Cytuj
I dalej to was gamonie nic nie dociera. Jaki jest Skrok kazdy zainteresowany wie ale nie o to chodzi w tej sprawie. Ta cala pani Kasia jest totalna ignorantka i mysli, ze swiat sie kreci wokol niej i jej synalka. To widac po innych jest "inteligentnych" postach. Dragi? Kobieto czego ty wlasciwie chcesz od zycia? Tak cie to kreci? Przeciez synek....synek i synek raz jesczze i do tego mieszasz dragi, imprezki i kompletny brk pomyslu na zycie. Dac mi bo mi sie nalezy przeciez mam synka...Pusta idiotka.

 
 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 6 Sie 2007r.
Skąd: StaloweMiasto
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2007r. 14:23  
Cytuj
odsyłam do poprzedniego(Strona 2) postu,tam z grubsza jest wyjaśniony problem Pani kasi24,szczegółów nie będę opisywał,bo mi to nie leży,nie jestem upoważniony,to nie moje życie i komuś nie będę meblował na siłe,bo pani chce pomocy i jednocześnie ją odrzuca,i zawsze moge sie mylić


a byc może nie gamonie,tylko zagranie ze strony forumowiczów jest celowe? Odbiec od tematu na tyle,aby kontynuowac wątek,a jednocześnie nie spełnic oczekiwać kasi24?,czyli nie okazać żalu i wspóczucia,nie przyszło ci to do głowy inteligencie,~dfsbg?

co do tematu Pani kasia24 podzielam zdanie,tylko ci "gamonie mi troszkę nie podeszli

Btak opisu, aby zobaczyć opis, wciśnij F 13
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 25 Sie 2007r. 15:18  
Cytuj
dfsbg popieram..

 
 
 
 
~~****
ff
Wysłany: 26 Sie 2007r. 08:10  
Cytuj
ta dziewczyna w zasadzie sama nie wie czego chce, ciekawe jak wiele jeszce osob oprocz mnie dalo sie nabrac na jej "wolanie o pomoc", ona tak naprawde swietnie sobie radzi manipulujac ludzmi! z perpektywy jej wpisow na tym forum smiem przypuszczac, ze byly pisane na fazie, a moze na stale glowka sie zryla od ziola, hmm nie wiem, dobrze ze sa specjalisci, ktorzy zajmuja sie ciezkimi przypadkami

 
 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 6 Sie 2007r.
Skąd: StaloweMiasto
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2007r. 21:06  
Cytuj
jej już nic nie pomoże, oprócz niej samej. Najciekawsze jest to, że wbrew jej zamierzeniom (prawdopodobnie)- nikt jej nie współczuł i nikt nie pożałowałgood

Btak opisu, aby zobaczyć opis, wciśnij F 13
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 26 Sie 2007r. 21:50  
Cytuj
Jak to nikt. A ja??????
Edi

 
 
 
 
~~lolka
ff
Wysłany: 27 Sie 2007r. 08:08  
Cytuj
...bo pewnie Cię coś łączy z tą babą nie powiem jaką...

 
 
 
 
~~****
ff
Wysłany: 27 Sie 2007r. 08:25  
Cytuj
hehe edzio!ktos te twoje deklaracje potraktuje serio w koncu ;)a poza tym to allin1 dostal po tylku w poscie"historyjka". styl wypowiedzi autorki wydaje mi sie znajomy
umiech

 
 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 6 Sie 2007r.
Skąd: StaloweMiasto
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2007r. 18:46  
Cytuj
ja dostał po tyłku? gdzie, jak, kturendy, pokaszcie,
tesz kcem poczytac, gdzie ta chistoryjka?

bardziej upierdliwych informuję, iż wszelakie błędy w powyższym i poniższym są celowe i zamierzone.Nie miewam i nie posiadam problemów z ortografią, czasem zjem literkę, a często zapominam "dać" spacji po przecinkusmiech2, nie mniej jednak staram się nie przypieprzać do cudzych błędów w pisownismiech2,choć w trakcie pisania ten czerwony kolor pod błędnym wyrazem nie szczypie nikogo w oczy?smiech2

pozdrawiam wszystkich,żeśta som cool,oprócz tych co nie somgood

Btak opisu, aby zobaczyć opis, wciśnij F 13
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Jarek
ff
Wysłany: 5 Lis 2008r. 16:51  
Cytuj
Potwierdzam, nierówno pod sufitem ma ten facet(może przydałby się mu jakiś walec wyrównalec...to tak a propo jednej z reklam w tvumiech. Miałem tam pracować, ogłoszenie jest w urzędzie pracy w stalowej woli, zresztą to ogłoszenie jest tam bez przerwy od przeszło półtora roku. Ciągle ściema, niby powiedział że mnie przyjmuje, ale przyjdź jutro, przyjdź pojutrze, ja zadzwonie do ciebie kiedy masz przyjść po ubranie itp. Oczywiście nigdy nie zadzownił, a gdy sie przyszło to kazał przyjść następnego dnia i tak w kółko...szuka pracownika czy może lubi jak ktoś go codziennie odwiedza? Dałem sobie spokój po kilku wycieczkach, niech sie idzie leczyć. Skoro na tym etapie olewa ludzi to ciekawe jak jest później.

 
 
 
 
~~jakion
ff
Wysłany: 5 Lis 2008r. 19:54  
Cytuj
dużo słysząłem na temat tej agencji..
i same negatywy...
Podobno szef jest popie...ony
nie wiem jak te chłopaki którzy pracują, wytrzymują z nim....

 
 
 
 
~~ina
ff
Wysłany: 6 Lis 2008r. 11:01  
Cytuj
Wiekszosc ochorniarzy to ........... szkoda gadac.

 
 
 
 
~~atf2020
ff
Wysłany: 6 Lis 2008r. 22:11  
Cytuj
ZNAM TEN TEMAT Z BLISKA, MOGĘ POWIEDZIEC IŻ TRZEBA WSPÓŁCZUC RODZINIE DZIADZIA M.S. , A W SZCZEGÓLNOSCI TYM NAPRAWDE BLISKIM !!!!!!!!!!!!! ZOSTAWCIE PRACOWNIKÓW W SPOKOJU KARZDY GDZIEŚ PRACUJE , ONI WYKONUJĄ POPROSTU IDIOTYCZNE POLECENIA PRZEŁOŻONEGO !!!

 
 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »