NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 »
Radio Leliwa, Opinie o programie
~~sluchacz
ff
Wysłany: 26 Sie 2007r. 19:18  
Cytuj
Co sądzicie na temat Radia Leliwa, co Wam się podoba, co przeszkadza, co chcielibyście zmienić, co nowego usłyszeć?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2007r. 19:18  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 26 Sie 2007r. 20:08  
Cytuj
a zdziałasz coś?

 
 
 
 
~~sluchacz
ff
Wysłany: 26 Sie 2007r. 20:37  
Cytuj
Fora są czytane. Jeśli będzie wiele podobnych głosów, mogą wziąć pod uwagę

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 26 Sie 2007r. 22:04  
Cytuj
Mi w zasadzie nic się nie podoba w Leliwie. Wróć, jedno mi się tylko podoba - mianowicie to, że Leliwa i Radio M. odbierają nawet wtedy, kiedy zamiast anteny jest wsadzony zwyczajny gwóźdź jezyk Jednak Radio M. odbiera nawet wtedy, jak ktoś ma stare, metalowe plomby w zębach. Tu już Leliwa wysiada smiech2
Edi

 
 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 5 Kwie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2007r. 16:19  
Cytuj
Nieciekawa muzyka tam leci(stare nuty).

@EDIT
Niedawno gdy popsuł mi się TV i byłem zmuszony słuchać radia ustawiłem przypadkowo na Leliwe i taka tam muzyka leciała, że zasnąć nie mogłem! Musiałem wstać i zmienić stacje…

no super...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~sluchacz
ff
Wysłany: 27 Sie 2007r. 16:57  
Cytuj
Nieciekawa muzyka tam leci(stare nuty).

@EDIT
Niedawno gdy popsuł mi się TV i byłem zmuszony słuchać radia ustawiłem przypadkowo na Leliwe i taka tam muzyka leciała, że zasnąć nie mogłem! Musiałem wstać i zmienić stacje…


Stare nuty też powinny być, tylko wszystko musi być w odpowiednich proporcjach wiekowych i gatunkowych.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 27 Sie 2007r. 20:56  
Cytuj
nie jest takie najgorsze, widzialem gorszeumiech

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 28 Sie 2007r. 07:24  
Cytuj
Co widziałeś gorsze? Fale radiowe?

 
 
 
 
~~Barbara
ff
Wysłany: 30 Sie 2007r. 17:55  
Cytuj
Moim zdaniem najgorszy w Leliwie jest Piotr Żak. Takiego narcyza to nie widziałam i nie słyszałam. I na antenie i na koncertach prowadzonych przez radio to widać i słychać i czuć. Poziom festynu w Koziej Wólce. Żenada....

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2007r. 18:35  
Cytuj
odnośnie piotra żaka to muszę się zgodzić. facetowi wydaje się, że jest jakąś gwiazdą. kiedyś sam słyszałem jak mówił przez telefon jednej stażystce z leliwy, żeby tylko nikomu nie dawała jego numeru bo fanki nie dadzą mu spokoju

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Barbara
ff
Wysłany: 30 Sie 2007r. 18:43  
Cytuj
On ma fanki w wieku 12-13 lat. Starsze dziewczyny śmieją się z niego, jak np. moje koleżanki, nie mówiąc o kolegach. Może powinien pracować w radiu domowe przedszkole umiech

 
 
 
 
~~Rafał Kozakiewicz
ff
Wysłany: 30 Sie 2007r. 21:07  
Cytuj
Witam serdecznie czytelników.

Pragnę kontynuować trwający już temat. Pochodzę z Lublina. Otóż, tak się składa, że często bywam w tamtych stronach, okolicach Stalowej Woli, Sandomierza i tak dalej. Zmusza mnie do tego firma, którą tam prowadzę, więc moja sytuacja finansowa. Ze względu na to iż jestem człowiekiem dojrzały, dorosłym, muzycznie odpowiada mi właśnie omawiane przez Państwo Radio Leliwa. Muzyka jest spokojna, miła dla ucha - bardzo przyjemnie i lekko się słucha (i tutaj brawa dla ekipy muzycznej!). Niestety, muszę się poskarżyć iż ten spokój burzy prezenter radiowy, Piotr Żak. Wszystko co on robi na antenie jest "inne" (jakby oderwane od rzeczywiśtości i normalnej twarzy Radia Leliwa) i drażni mnie tak, aż postanowiłem się z Państwem tym teraz podzielić. Owy prezent (chyba po najgorszej szkole dziennikarskiej) nie ma żadnego stylu. Zapomniał chyba, w swoich przemówieniach radiowych że słuchaczami są m. in ludzie starsi, poważni, businessman'i, którzy co do wyboru radia mają określone WYMAGANIA. Bo w końcu to przecież radio jest dla słuchaczy a nie słuchacze dla radia, prawda? Owy Pan kreuje się w moich oczach na postawę gwiazdora. Wydaje mi się, że często małpuje on "laleczki" z telewizji MTV czy VIVA. One podobnie się tam zachowuję, podobnie wysławiają. Takiemu stylowi mówię stanowcze i zdecydowane NIE! Skoro kreuje się na takiego "rasowego" gwiazdora to czemu nie gra w dobrych klubach? Planeta, Arkadia? Czemu nigdy nie słyszałem aby tam był. Moim zdaniem chyba coś tu nie gra, skoro uważa się (niesłusznie w mojej opinii) za DJ'a z klasą. Tam nie ma tej klasy! Bo jak można mówić o klasie jak program Dj Dance Chart's prowadzi jakiś 14-to letni (sam powiedział ile ma lat na antenie) Ariel (tak, dobrze napisałem!) (to imie czy nazwa proszu do prania?) i rozdaje wejściówki do klubu MobyDick w Zarzeczu? Przepraszam bardzo, to oburzające. Nie wiem, jak szanująca rozgłośnia może sobie na to pozwolić! Nie zniżajmy poziomu, jedynej regionalnej rozgłośni w mieście do poziomu wiejskich potańcówek i pseudo-dyskotek.

Wierzę, żę fala "amatorki" się skończy i każdą audycję mojego ulubionego radia będę słuchał z pełną satysfakcją, dumą, radością i uśmiechem na ustach.

Życzę wszystkiego dobrego i trzymam kciuki (za lepszą przyszłość mojej ulubionej rozgłośni).

 
 
 
 
~~Rafał Kozakiewicz
ff
Wysłany: 30 Sie 2007r. 21:26  
Cytuj
Proszę państwa, gwoli sprostowania, żeby nie być gołosłownym tylko do końca uczciwym... Oczywiście Ariel nie podawał na antenie swojego wieku, a ja pisząc ostatni swój post użyłem popularnego ostatnio skrótu myślowego, wprowadzając forumowiczów w błąd, jednak przedstawia się z nazwiska i imienia. Pozwoliłem sobie poszukać w googlach jakichś informacji o tym człowieku, skoro przedstawia się jako DJ. I jest. Jest strona, którą wklejam, gdzie Ariel sam podaje numer gg do siebie, w katalogu publicznym którego, jak byk widnieje 15 lat. Czy nie ma jeszcze młodszych DJów? Może 10 latki powinny prowadzić listę przebojów w poważnym radiu? Resztę pozostawiam bez komentarza.

O to dowód: http://www.ultra(...)143.html

 
 
 
 
~~proxima
ff
Wysłany: 30 Sie 2007r. 22:56  
Cytuj
Nie słucham radia wogole, nawet w domu nie mam smiech2

 
 
 
 
~~djRocco
ff
Wysłany: 31 Sie 2007r. 11:19  
Cytuj
dowód ?!?! a co to znów jakaś komisja śledcza?
widze, że za dużo polityki się naoglądałeś....
takie same metody działania !;) a podobno jesteś osobą dorosła i dojrzałą....

a jakie znaczenie ma wiek tego człowieka?
Najważniejsze, że ma jakąś wiedzę na temat tego co mówi, a i głos przyjemny dla ucha, a to chyba najważniejsze....;)
wierz mi, wiek naprawdę o niczym nie świadczy, a im bardziej ograniczony umysł tym większych uogólnień stosuje
pozdrawiam
;)

 
 
 
 
~~djRocco
ff
Wysłany: 31 Sie 2007r. 11:21  
Cytuj
a poza tym to wątpie by ten chłopak miał tylko 15 lat, akurat w przypadku facetów słychać różnicę w głosie 15 latka a dorosłego faceta ;)))

 
 
 
 
~~stalowowolanin
ff
Wysłany: 31 Sie 2007r. 11:49  
Cytuj
Skoro ten człowiek pisze w swoim komunikatorze, że ma 15 lat, to chyba nie kłamie. Zresztą, tu przecież nie ma nic do ukrycia - można wszystko sprawdzić.
Widze, że nawołujesz do pajdokracji, czyli rządów dzieci. Ten chłopak, mimo że ma 15 lat, w świetle prawa jest dzieckiem i nawet prawnie nie odpowiada za to, co powie na antenie. Załóżmy, że obrazi (nawet nieświadomie) kogoś. I co wtedy? Jaką wiedzę można mieć w wieku gimnazjalnym? Owszem, współprowadzić pod opieką osoby dorosłej programy dziecięco- młodzieżowe tak, ale nie samodzielnie prowadzić audycję.
Nie jestem tym facetem, na którego post odpowiadałeś, ale musiałem się wtrącić, gdyż napisałeś bzdury. Ponadto wybacz, ale czy Radio Leliwa to poziom klubów Sydney w Zarzeczu, Moby Dick w Dąbrowie Rzeczyckiej czy np. Oxiden w Sulisławicach? Ja nie mam nic do ludzi, którzy lubują się w zabawie w takich klubach, ale rozgłośnia też chyba powinna nadawać jakiś program dla ludzi z miasta.
Ponadto wszelka krytyka powinna odgrywać rolę edukacyjną i być brana pod uwagę w celu wyciągania wniosków.

 
 
 
 
~~gorzyczanin
ff
Wysłany: 1 Wrz 2007r. 20:12  
Cytuj
akurat znam go i ma 15 lat i ladny glosik, mutacja robi swoje

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 1 Wrz 2007r. 22:24  
Cytuj
stalowowolanin to mówisz ze to radio przedszkolakowsmiech2smiech2?

 
 
 
 
~~marcos
ff
Wysłany: 2 Wrz 2007r. 19:37  
Cytuj
Leliwa skonczyla sie odkad odeszli Rafal Frejer i Iwona Kutyna. R.I.P.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 3 Wrz 2007r. 08:56  
Cytuj
"Ten chłopak, mimo że ma 15 lat, w świetle prawa jest dzieckiem i nawet prawnie nie odpowiada za to, co powie na antenie. Załóżmy, że obrazi (nawet nieświadomie) kogoś. I co wtedy? Jaką wiedzę można mieć w wieku gimnazjalnym? Owszem, współprowadzić pod opieką osoby dorosłej programy dziecięco- młodzieżowe tak, ale nie samodzielnie prowadzić audycję."



sorry, ale o co wogóle tyle krzyku!!!! Przecież ten chłopak nie prowadzi audycji sam tylko z zakiem ;)
a wiedze nie ocenia się biorąc jedynie wiek pod uwagę, są ludzie którzy w gimnazjum więcej wiedzą na pewne tematy niz niejeden dorosły! a akurat o muzyce która prezentuja z zakiem wie dosc sporo...;)
ja tam mimo wszystko jestem za tym chlopakiem, niech sobie ma lat ile chce, milo sie go slucha po prostu i tyle!

 
 
 
 
~~Słuchacz Radia Leliwa
ff
Wysłany: 3 Gru 2007r. 01:39  
Cytuj
A mi wydaję się że Piotrek Żak jest naprawdę bardzo dobrym prezenterem! Leliwa nie miała takiego prowadzącego i mieć raczej nie będzie. Może faktycznie czerpie wzorce ze stacji typu mtv czy viva ale potrafi też fajnie coś sprzedać. Można o nim pisać dużo ale nie zmnienia to faktu że gość ma pojęcie co robi na antenie. Znam bardzo dużo ludzi którzy go słuchają i podobnie uważają. Gdybyscie byli na imprezach prowadzonych przez Piotrka napewno zauważylibyście że to co robi robi bardzo dobrze. Widziałem i słyszałem wielu prezenterów ale akurat Ten przyciągnął moją uwagę na żywo i w radiu. Życzę mu powodzenia i mam nadzieję że jescze o nim cała polska usłyszy bo Jest tego wart!!!

 
 
 
 
~~RL Ok
ff
Wysłany: 3 Gru 2007r. 01:51  
Cytuj
Hej

Jako mieszkaniec St.Woli pozwolę sobie wyrażić swoją prywatną opnię na tema Piotrka Żaka. Często go słucham i widzę na róznych imprezach. Nic do gościa nie mam i uważam że Jest dobrym prezenterem. Moja Siostra np ma na Jego punkcie bzika i mówi że Jej Koleżanki z liceum też go lubią słuchać (ma Kolo szczęście) Wydaję mi się że prowadzi audycję nowocześnie i z jajem co akurat bardzo lubię. Nie wiem na kim się wzorcuje ale robi to bardzo dobrze. Każdy ma swój styl i Piotrek też pewnie nad takim pracuje. Gdyby nie on to pewnie Radio Leliwa nie byłoby wieczorem tak dynamiczne. Oby więcej takich gości jak On. A i jeszcze widziałem go na kilku imprezach i muszę przyznać że zawsze gdy On Jest to wiem że będzie wesoło. Mam nadzieję że będzie w moim mieście prowadził jeszcze jaką imprezę:-) Pozdrawiam Wszystkich tych którzy lubią Radio Leliwa i Piotrka Żaka który jest już pewnym symbolem tego radia.

Karol

 
 
 
 
~~trójkowicz
ff
Wysłany: 3 Gru 2007r. 03:12  
Cytuj
Leliwa? A co to jest? Kto tego słucha wogóle? Jeśli ktoś ma zero wymagań intelektualnych od radia to może i słucha.

 
 
 
 
~~stare czasy
ff
Wysłany: 3 Gru 2007r. 19:33  
Cytuj
Karol, pewnie jestes b mlodym czlowiekiem.zaluj ze twoje pojecie o dobrych radiowcach zamyka sie w nazwisku i imieniu Piotrka z Leliwy, bo tz ze tak naprawde nie slyszales nigdy radiowcow z dusza, inteligencja i wszystkim tym co porywa sluchaczy/jeli chodzi o nasza lokalna stacyjke to zaluj ze nie slyszales programow Piotra Pyrkosza-to byly czasy stary, czekalo sie z wypiekami na twarzy az cos powie do sluchacza, bo kazde slowo, zdanie bylo jak zagadka ktorej sie nie da nigdy odgadnas/czola chyle-oby wiecej takich jak Pyrkosz Piotr bylo radiowcow

 
 
 
 
1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »