NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Radio Leliwa, Opinie o programie
~~przypadkowy słuchacz
ff
Wysłany: 3 Gru 2007r. 19:39  
Cytuj
Słuchaczu Radia Leliwa, i RLok Karolu - bo to jedna i ta sama osoba. Podobny styl pisarski, te same błędy językowo-gramatyczne, podobna godzina wpisu. Ładnie tak się samemu przechwalać?
Może i jest ok, ale dla nastolatków. Ani wiadomości, ani programów publicystycznych czy problematyczno - społecznych by on nie mógł prowadzić, bo ani nie ma głosu ani wiedzy na ten temat. Czy może się porównać do prawdziwych dziennikarzy? Nie. A z tzw. showmaństwa, czyli tego co robi obecnie długo jadł chleba nie będzie, bo w tym świecie, jak za przeproszeniem w burdelach, z wiekiem tracimy wszystko, wchodzą nowi, młodzi, piękni, zdolni i oni nakręcają tzw. styl. Showman jest jak ozdobne opakowanie, blichtr i dobra reklama. W środku natomiast nie ma nic. Pustka, pycha, jak nadęty balon. I kiedy te nastolatki tak obecnie go uwielbiające dorosną i zmądrzeją - nabiorą więcej doświadczenia życiowego- już z tego stylu będą się śmiać.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2007r. 19:39  
Cytuj

 
 
 
 
~~EmaDwe
ff
Wysłany: 3 Gru 2007r. 23:42  
Cytuj
Az sie wypowiem
Co do mlodych prezentorow tj Ariela... a kto niby bedzie pozniej prezenterem.. od mlodosci sie uczy i mu to bardzo dobrze wychodzi. Ma 15 lat i ani glos ani wyglad sie nie liczy zbey mial tyle lat. Jestescie jacys tepi. Po 2 znam ariela dlugo bo znim grywalem i jest wporzadku. po 2 jesli komus sie niepodoba radio albo audyje niech idzie (jedzie) do studia i sproboje swoich sil w tzw Demie (kilkanascie minut wlasnego wystepu) poslucha siebie i stuli morde. Az mnie rozwala jak czytam tych wazniakow !!!

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 4 Gru 2007r. 00:54  
Cytuj
EmaDwe - ludzi do radia nie bierze się z ulicy. A twierdzenie, że gość kiedyś, może się nauczy możesz sobie wsadzić. Jest takie powiedzonko - jak ktoś się wróblem urodził, to słowikiem nie zdechnie. Choćby się uczył śpiewać całe życie...

 
 
 
 
~~Kasia
ff
Wysłany: 10 Gru 2007r. 20:33  
Cytuj
Piotrek Żak jest ok. Całusy dla niego!!!!!!

 
 
 
 
~~EmaDwe
ff
Wysłany: 11 Gru 2007r. 00:15  
Cytuj
CYTAT
EmaDwe - ludzi do radia nie bierze się z ulicy. A twierdzenie, że gość kiedyś, może się nauczy możesz sobie wsadzić. Jest takie powiedzonko - jak ktoś się wróblem urodził, to słowikiem nie zdechnie. Choćby się uczył śpiewać całe życie...


Gówno wiesz i gówno widziales idz ty i zasiadz za sterami radia... A powiedzenia i rozne inne pierdo*enie o przyslowiach sam sobie wsadz. Albo sproboj chociaz pograc w "internetowym" radiu ... takim dla amatorow ... jestes tepy w mordzie a sapiesz jakby cie stado murzynów waliło :/ Odpłyń

 
 
 
 
~~cosinus
ff
Wysłany: 11 Gru 2007r. 20:36  
Cytuj
Generalnie patrząc na to co jest na forum to można zauważyc, że pojawiają się bardzo negatywne opinie na temat Piotrka Żaka i Ariela a co z resztą??. Czy ekipa radia to tylko Piotrek Żak i Ariel..mam wrażenie ze te negatywne opinie piszą osoby, które niegdyś współpracowały z Piotrkiem i przemawia przez nie zazdrość lub porównują Radio Leliwa do FMF FM czy Zetki a chyba nie o to tu chodzi?!.Zbieg okoliczności,że te opinie pisane są w podobnym czasie czy tez fakt iż jedna z osób opowiada,że słyszała jak Piotrek rozmawiał na ulicy ze stażystką?.Czy sprawy dotyczące pracy załatwiałby na ulicy?!czy ktos w ogóle pamięta program Piotrka Pyrkosza?to pozostawia chyba wiele do życzenia..
Patrząc tak czy inaczej niektórzy nie zdają sobie sprawy z tego jak sie wypowiadają!Jeżeli nie odpowiada komuś przekaz Radia Leliwa to po co go słucha?nikt nikogo nie zmusza do tego,a jeżeli tak bardzo komuś przeszkadza w/w prezenter to niech przyjdzie i przejmie pałeczke za niego zobaczymy co potrafi!Uważam ,że zarówno Piotrek Żak jak i Ariel robią program całkiem nieźle skoro jest tyle opini!
pozdrawiam!!!

 
 
 
 
~~cosinus
ff
Wysłany: 11 Gru 2007r. 20:45  
Cytuj
tak dla sprostowania to chodziłojezyk mi o RMF FM bo w tekście wyżej popełmiłem błądjezykjezykjezyk

 
 
 
 
~~Niunia
ff
Wysłany: 9 Sty 2008r. 14:50  
Cytuj
Co chcielibyscie zmienic w Radiu Leliwa?

 
 
 
 
~~latające kombinerki
ff
Wysłany: 9 Sty 2008r. 14:54  
Cytuj
dac program z mocna rockowa muzyka.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 9 Sty 2008r. 15:00  
Cytuj
dac program z mocna rockowa muzyka.


No tak cos bardziej rockowego by sie przydalo umiech)

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 19 Sty 2008r. 18:21  
Cytuj
gdzie

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 20 Sty 2008r. 10:37  
Cytuj
smiech2

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 22 Sty 2008r. 08:22  
Cytuj
:blee:

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 22 Sty 2008r. 08:23  
Cytuj
smiech2

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 23 Sty 2008r. 17:08  
Cytuj
no

 
 
 
 
~~Użytkownik
ff
Wysłany: 23 Sty 2008r. 23:59  
Cytuj
Kompetencje prowadzących są porażające kiedyś zadzwoniłem do programu gdzie można było zamówić piosenkę i poprosiłem o Lecha Janerkę a facet zdziwiony pyta kto to jest i w jakim gra zespole. Podziękowałem i już nic nie zamawialem

 
 
 
 
~~ametysta
ff
Wysłany: 24 Sty 2008r. 11:39  
Cytuj
a kto to ten lech? jakis wsiun z disco polo/

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 24 Sty 2008r. 16:56  
Cytuj
:wśceikły:

 
 
 
 
~~Ariel
ff
Wysłany: 26 Sty 2008r. 02:48  
Cytuj
a ja dziekuje za negatywne i pozytywne opinie. I nie rozumiem niektorych ludzi.Ale mniejsza o to.Najwazniejsze ze robie to co kocham. A lat moge miec i 15 i 50 : )

 
 
 
 
~~PP
ff
Wysłany: 26 Sty 2008r. 21:03  
Cytuj
CYTAT
Kompetencje prowadzących są porażające kiedyś zadzwoniłem do programu gdzie można było zamówić piosenkę i poprosiłem o Lecha Janerkę a facet zdziwiony pyta kto to jest i w jakim gra zespole. Podziękowałem i już nic nie zamawialem


Czy lekarz psychiatra musi się znać na chorobach ginekologicznych? Jeśli w bazie są tysiące nagrań i akurat w danej chwili nie ma Lecha Janerki, to chyba można spytać, czy on nie grał w jakimś zespole, jak np. Krzysztof Krawczyk w Trubadurach. Bo może akurat nagranie tego zespołu jest w bazie. Jeśli ktoś chce pomóc słuchaczowi za wszelką cenę, to potem spotyka się z taką "wdzięcznością". Przecież można od razu odpowiedzieć - nie mamy tego i kropka. Proszę teraz zamówić. Już Janerka jest dostępny. Czy każdy ma być chodzącą encyklopedią i znać biografie każdego twórcy? Nie każdy się rockiem interesuje, pomimo że go emituje na życzenie. Czy wyobrażasz sobie, by Piotr Metz nie znał jakiejś piosenki? A ja Ci powiem, że tak było. Na początku lat 90tych dzwoniłem do RMF FM aby zamówić sobie Vanessę Paradis i Joe le taxi, a Piotr się mnie pyta, co to jest? A czy Ty drogi użytkowniku znasz biografię zespołu Boney M, czy Joe Dassina albo Dalidy? Wiesz, czy nie występowali oni w swoim życiu w jakichś zespołach? Nawet profesor nie wie wszystkiego o wszystkich. Nikt nie ma komputera w głowie, aby w ciągu 30 sekund udzielić słuchaczowi wyczerpującej odpowiedzi. Spróbuj drogi użytkowniku w konkurencyjnej stacji zamówić sobie takie spectrum piosenek, jak możesz w Leliwie. Życzę powodzenia. Albo Ci odpowiedzą, że nie mają, albo, że nie grają takiej muzyki na antenie. W Leliwie możesz zamówić wszystko, od metalu poprzez rock po disco polo, jeśli tylko jest, zostanie wyemitowane zaraz po zamówieniu. A jeśli w danym momencie nie ma, to osoby odpowiedzialne starają się uzupełniać braki, tak by zadowolić gusta każdego. No i jeszcze jedno. Znajomość muzyki rockowej nie jest jakimś kryterium umiejętności czy wiedzy, nie jest papierkiem lakmusowym decydującym o kompetencjach kogokolwiek, bo muzyka rockowa nie jest jakimś pępkiem świata, że tak jak hymn narodowy, powinno się ją znać. Są ludzie, którzy mają w paluszku wiedzę z muzyki rockowej, ale nie mają pojęcia o innych gatunkach i vice versa. Każdy jest potrzebny, aby się uzupełniać i tworzyć jedną całość.

 
 
 
 
~~r
ff
Wysłany: 26 Sty 2008r. 22:24  
Cytuj
problem polega na tym ze w naszym kraju graja w wiekszosci stacje komercyjne (mowie tu o radiach odbieranych przez radioodbiorniki).stacji radiowych jest garstka a kazda stacja gra prawie te sam nuty. na pewno byloby by lepiej jakby powstaly stacje radiowe grajace kazda swoj gatunek muzyczny. co do radia leliwa i prowadzacych to nic nie mam. jest i audycja z muzyka klubowa i leca stare utwory (bodajze w niedziele).

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Sty 2008r. 15:48  
Cytuj
good

 
 
 
 
~~Jocker
ff
Wysłany: 31 Sty 2008r. 16:22  
Cytuj
To co dzisiaj usłyszałem było straszne ... gościu sie jąkał mylił w ogóle wyszło mu to jakby chciał a nie mógł ... Radio Leliwa zatrudnia amatorów i taką polityką schodzi na psy...

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 1 Lut 2008r. 00:05  
Cytuj
Czy prezes z leliwy nie jest w KRRIT

 
 
 
 
~~ametysta
ff
Wysłany: 1 Lut 2008r. 09:39  
Cytuj
To co dzisiaj usłyszałem było straszne ... gościu sie jąkał mylił w ogóle wyszło mu to jakby chciał a nie mógł ... Radio Leliwa zatrudnia amatorów i taką polityką schodzi na psy...


Nie gadaj głupot człowieku .... każdy musi gdzieś zaczynać prawda.... ludzie więcej tolerancji!!!

 
 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »