NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4
Radio Leliwa, Opinie o programie
~~bv
ff
Wysłany: 26 Kwie 2008r. 20:21  
Cytuj
CYTAT

Uczy się w szkole. W pracy pracuje. Może lepiej napisz, że firmy nie stać na zatrudnianie profesjonalnych dziennikarzy i posiłkuje się amatorami - tak chyba będzie sprawiedliwiej.


Witam, pracuje w Stalowce jako programista... Na uczelni (informatyka na uniwersytelcie Marii-Curie skłowowskiej) Programowania w PHP miałem doslownie 15 godzin. Inaczej sie nie da. Obecnie na swiecie jest tak rozlegla wiedza, ze trzeba sie w czym specjalizowac. Praktycznie zadne szkoly (nie liczac zawodowych) nie ucza tego co bedzie Ci w pracy przydatne. Studia mają nauczyc myslec (przynajmniej te informatyczne), ale nie dacdza doswiadczenia, czy kompletnej wiedzy z danej dziedziny. Wszystkiego uczysz sie badz to a stażu, bądz w pracy. Z informatyka np. nie da się poprostu inaczej.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2008r. 20:21  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 27 Kwie 2008r. 17:13  
Cytuj
CYTAT
Witam, pracuje w Stalowce jako programista... Na uczelni (informatyka na uniwersytelcie Marii-Curie skłowowskiej) Programowania w PHP miałem doslownie 15 godzin. Inaczej sie nie da. Obecnie na swiecie jest tak rozlegla wiedza, ze trzeba sie w czym specjalizowac. Praktycznie zadne szkoly (nie liczac zawodowych) nie ucza tego co bedzie Ci w pracy przydatne. Studia mają nauczyc myslec (przynajmniej te informatyczne), ale nie dacdza doswiadczenia, czy kompletnej wiedzy z danej dziedziny. Wszystkiego uczysz sie badz to a stażu, bądz w pracy. Z informatyka np. nie da się poprostu inaczej.


Mówimy o nauce poprawnego czytania.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 2 Maja 2008r. 13:09  
Cytuj
Nie dramatyzujcie tak... Poziom jest w miarę , ale kiedy włączam radio i słyszę że program prowadzi Wojciech Janczura to mi się odechciewa. Ja nie wiem gdzie on się uczył czytać , ale kariery w radiu wielkiej z takim poziomem mu nie wróże.Audycje prowadzi jakby był w jakimś radiu internetowym o małej słuchalności, nie stara się prawidłowo wyrażać popełnia błędy językowe,często się myli i sepleni.

Kompletnie się nie nadaje gdzie szefostwo ma uszy?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 2 Maja 2008r. 13:16  
Cytuj
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Dodam jeszcze że najwyższy poziom prezentuje Iwona Mazur słychać że się zna,poziom czytania bardzo wysoki wykazuje emocje w czytanym tekście,i się nie "zacina"

 
 
 
 
« 1 2 3 4
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »