NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
OCENIAMY WIADOMOŚCI TV MIEJSKIEJ I STELLI, co was denerwuje a co wam się podoba, poziom, autorzy itd...
~~Bobor
ff
Wysłany: 27 Sie 2007r. 08:14  
Cytuj
co was denerwuje a co wam się podoba, poziom autorzy, czego brakuje?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2007r. 08:14  
Cytuj

 
 
 
 
~~ktoś
ff
Wysłany: 27 Sie 2007r. 09:24  
Cytuj
TV Miejska to dno z tym programem.Kogo interesują obrady rad miejskich w Rudniku i Janowie a to przeważająca część oferty programowej tej kablówki.Ponadto TV miejska jest tak upolityczniona PiS-owo,że nawet sprawozdania z obrad radnych są bardzo ale to bardzo wybiórcze a powinny informować o wszystkich tematach poruszanych na tych gremiach przez wszystkich.

 
 
 
 
~~~~
ff
Wysłany: 27 Sie 2007r. 11:08  
Cytuj
A co sądziecie o Stelli? Bo co do TV Miejskiej to faktycznie w jej programach nie ma nic ciekawego...

 
 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 5 Kwie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2007r. 16:31  
Cytuj
Stella jest ok. ciekawe informacje o tym co istotne, nie podoba mi się trochę szata graficzna, ale na to trzeba kasy a lepiej ją zainwestować w coś poręczniejszego niż w jakieś "pierdoły".

no super...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~mieszkaniec 1
ff
Wysłany: 27 Sie 2007r. 20:12  
Cytuj
Jeżeli chodzi o "oprawę" wizualną to Diana bije Stellę na głowę - nie ma nawet co porównywać. Dalej o Stelli: przypomnienie "oglądacie Państwo...." o czym wspominał przedmówca - bezsens. Za dużo informacji "kościelnych" no i czasami wiadomości z Pysznicy tudzież innych wsi - bez przesady z tego co wiem to zasięg Stelli to tylko część Stalowej więc co mnie obchodzą jakieś dożynki czy zawody strażackie na jakieś wsi (bez obrazy). Na koniec jeszcze jedno - nie każdy nadaje się do telewizji - część osób np. Luiza (nazwiska nie pamiętam) no wybaczcie ale kamera wyraźnie nie lubi tej pani oraz akcent czytającego wiadomości w podkładzie - człowieku w polskim języku akcent nie pada na ostatnią sylabę !!! Nie jestem specjalnie przewrażliwiony na tym punkcie , ale czasami nie można aż tego słuchać. Za mało jest również moim zdaniem spraw blisko ludzi - a to się chodnik zapadł, a to źle zrobiona scieżka rowerowa - tym moim zdaniem powinnna zajmować się przede wszystkim taka mała telewizja lokalna.
pozdrawiam

 
 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 6 Sie 2007r.
Skąd: StaloweMiasto
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2007r. 20:16  
Cytuj
CYTAT
człowieku w polskim języku akcent nie pada na ostatnią sylabę !!!


oooooo właśnie o to mnie chodziło, tylko słownictwa jakoś zbrakło,dlatego napisałem o starym magnetofonie i triku z nim związanym

Btak opisu, aby zobaczyć opis, wciśnij F 13
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 27 Sie 2007r. 21:02  
Cytuj
@pseudokibic spokojnieumiech

 
 
 
 
~~mnich
ff
Wysłany: 27 Sie 2007r. 21:42  
Cytuj
Do mieszkaniec 1: chciałeś błysnąć i napisałeś głupoty bo ta Twoja opinia opiera się o doświadczenia z jednej "słusznej"...radzę zmień kanał i wracaj szybko do tvn trwam tam jest Twoje miejsce. Za tak marne pieniądze TVK Stella doskonale daje sobie rade w przeciwieństwie do Diany. Pozdro dla Stelli.

 
 
 
 
~~telewic
ff
Wysłany: 27 Sie 2007r. 21:55  
Cytuj
Nie wiem co wam się nie podoba w oprawie "wizualnej" Stelli. Oprócz tych okropnych latających okienek na początku (które sa chyba od zawsze) to reszta jest jak ok.
"Czołówka" sportu jest jedną z najlepszych jaką można wogóle zobaczyć we wszystkich telewizjach, a ten słup ogłoszeniowy z Kultury też mi się podoba (choć też jest chyba od zawsze w Stelli)
A np. napisy czy tabele są o wiele ładniejsze niż np.: w TVP3 Lublin czy Rzeszów.

 
 
 
 
~~działacz
ff
Wysłany: 27 Sie 2007r. 21:57  
Cytuj
ale jesli chodzi o jaka kolwiek wspolprace stella zawsze i na wszystko jest otwarta naprawde wielkie dzieki dla zalogi jak i samego Prezesa p.Gawędzkiego a co do miejskiej to pozostawie bez komentarza pozatym ze nieslowni 0 wspolpracy i zdziercy za wszystko kasa kasa kasa...

 
 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 6 Sie 2007r.
Skąd: StaloweMiasto
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2007r. 22:06  
Cytuj
nie wiedziałem, że w stalówce mieszkają jeszcze ludzie pierwotni :

CYTAT
możemy się spotkać i ci ręcznie zmienię

poza tym każdy ma prawo myśleć i mówić to, co mu sie podoba. Może tak spróbuj zmienić nastawienie do życia tym, co głosowali na PIC, znaczy PIS, przepraszam.
A poza tym temat brzmi : "Oceniamy wiadomości tv miejskiej i Stelli" a nie post mieszkańca1

Btak opisu, aby zobaczyć opis, wciśnij F 13
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~do mieszkaniec 1
ff
Wysłany: 27 Sie 2007r. 22:14  
Cytuj
...akcent czytającego wiadomości w podkładzie - człowieku w polskim języku akcent nie pada na ostatnią sylabę !!! ... zgadzam sie z tym kiedy za kazdym razem slucham tego pana mam ochote zadzwonmic do stelli i powiedziec co o tym mysle. to w jaki sposob on sie wyslawia sprawia ze nie chce sie sluchac i ogladac tej tv

 
 
 
 
~~pseudokibic
ff
Wysłany: 27 Sie 2007r. 22:23  
Cytuj
allin 1 nie wpi........ się, tak dla twojego spokoju to napiszę że to "skrót myślowy", cobyś się bardzo nie niepokoił.
Pozdo dla Stalówki.

 
 
 
 
~~Andrzej
ff
Wysłany: 28 Sie 2007r. 03:38  
Cytuj
haha kolejny napinacz smiech2

 
 
 
 
~~mieszkaniec 1
ff
Wysłany: 28 Sie 2007r. 19:29  
Cytuj
OT
Czytając takie posty jak pseudokibica czy mnicha zastanawiam się nad jednym: czego oznaką jest reakcja na post nikogo nie obrażający przedstawiający subiektywną opinię (bo o to tu chodzi) - reakcja zawierające obelgi i dziecinne pogróżki skierowane do osoby, które ma odmienne zdanie, jednocześnie nie przedstawiające swojego zdania popartego merytorycznymi argumentami (o dokładnym przeczytaniu postu już nie wspomnę).Dziecko przy klawiaturze? Niezaspokojenie seksualne?

 
 
 
 
~~~`
ff
Wysłany: 31 Sie 2007r. 23:12  
Cytuj
"Dziennikarze" Telewizji Miejskiej układ programu,
magazyny, studio (niezłe), tło, grafikę, nawet sprzęt kamery itp. ściągnęli od Stelli.
W ostatniej sztafecie zmałpowali okienka do zapowiedzi. Wstyd.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 31 Sie 2007r. 23:17  
Cytuj
jak diane ogladam to czasem mysle ze to tvn

 
 
 
 
~~ania 77
ff
Wysłany: 1 Wrz 2007r. 08:53  
Cytuj
Mieszkaniec1 .........popieram. Może apel do administratorów? Czas z tym skończyć. Nie warto się wypowiadać, bo dwóch czy trzech "myślących inaczej" zrobi wszystko, żeby na tą stronę nie zaglądać. Nie potrafią przyjąć do wiadomości, ze ktoś ma inne zdanie. Stronka fajna, ale coraz mniej ludzi na nią zagląda, bo po co się denerwować.

 
 
 
 
~~franio
ff
Wysłany: 1 Wrz 2007r. 12:02  
Cytuj
"Dziennikarze" Telewizji Miejskiej układ programu, magazyny, studio (niezłe), tło, grafikę, nawet sprzęt kamery itp. ściągnęli od Stelli. W ostatniej sztafecie zmałpowali okienka do zapowiedzi. Wstyd.


Hehe, chyba odwrotnie - przypominam, że TVM rozpoczęła nadawanie kilka lat wczesniej niż Stella... Stella powstała wskutek zmian w TVM i to jej twórcy sciagali pomysły od tv miejskiej. Co prawda tv miejska zatrzymała się ostatnio w rozwoju (niektórzy twierdzą nawet że się cofa...) ale stella wcale nie jest lepsza - niestety brak kasy sprawia, że lokalne gazety, telewizje, radio a nawet portale wink mamy takie jakie mamy...

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 1 Wrz 2007r. 21:14  
Cytuj
Szanowny Panie "franio",
Proszę obejrzeć taśmy z programami archiwalnymi
Telewizji Miejskiej sprzed choćby 4 lub 5 lat
i później napisać wiarygodne przykłady co takiego
oprócz studia i spikerki ściągnęła Stella z tak
"zawodowo" robionego programu Telewizji Miejskiej.
Nie bronię Stelli za wszelką cenę gdyż widzę braki w jej programie, jednak na wypisywanie kwestii bez podania konkretów szkoda czasu.

 
 
 
 
~~~~
ff
Wysłany: 10 Wrz 2007r. 08:32  
Cytuj
Jak oglądam wiadomości miejskiej to mam wrażenie, że zaraz usnę. Panie maja takie głosy... Przez to cały serwis jest nudny.

 
 
 
 
~~~~~~
ff
Wysłany: 10 Wrz 2007r. 10:08  
Cytuj
Jak oglądam wiadomości Stelli to wydaje mi się, że zaraz usnę, takie głosy mają te prezenterki.
Dlatego to jest nudne.

 
 
 
 
~~~~
ff
Wysłany: 10 Wrz 2007r. 14:32  
Cytuj
Widzę, że nie masz własnego zdania skoro piszesz tak samo. Ale złośliwość dopisuje nieprawdaż? Czyżby to ktoś z miejskiej? Dziś nie spicie? A racja w środę i piątek macie premiery...

 
 
 
 
~~~~~~~~
ff
Wysłany: 10 Wrz 2007r. 21:02  
Cytuj
Stwierdzam tylko fakty, jestem zwykłym abonentem Stelli, a pracuję w kuźni matrycowej.
I tyle.

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 11 Wrz 2007r. 01:56  
Cytuj
.. no to wszystko tłumaczy. Na młotach pracujesz? smiech2

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »