NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
OCENIAMY WIADOMOŚCI TV MIEJSKIEJ I STELLI, co was denerwuje a co wam się podoba, poziom, autorzy itd...
~~~~~~~~
ff
Wysłany: 11 Wrz 2007r. 08:15  
Cytuj
Edzio, pudło.
Co nie zmienia faktu, że Stella ma słaby ten swój programik.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2007r. 08:15  
Cytuj

 
 
 
 
~~~~
ff
Wysłany: 12 Wrz 2007r. 08:17  
Cytuj
To może napisz co jest w nim słabego. I co Ci się nie podoba

 
 
 
 
~~mmm
ff
Wysłany: 12 Wrz 2007r. 13:22  
Cytuj
CYTAT
ale stella wcale nie jest lepsza - niestety brak kasy sprawia, że lokalne gazety, telewizje, radio a nawet portale wink mamy takie jakie mamy...


czyz by tu byla aluzja do naszego stalowego jezyk ?
mi IMHO ono sie podoba.

 
 
 
 
~~kablówkarz :)
ff
Wysłany: 25 Maja 2008r. 12:00  
Cytuj
Stella to profesjonalizm

 
 
 
 
~~auto
ff
Wysłany: 25 Maja 2008r. 16:11  
Cytuj
Stella prowadzi swój serwis profesjonalnie. Zawsze znajdzie się z ich programie lokalnym coś ciekawego. umiech Są też transmisje niektórych ważnych wydarzeń.

O tym, że nie są doskonali, świadczą m. in. drobne błędy podczas przeglądu zespołów z Dni Stalowej Woli 2008. Zatrzymajmy się w miejscu, kiedy przeprowadzali krótki wywiad z Ivanem Mladkiem. Mówił mówił o sukcesie Jożina z Bażin w Polsce. Niestety, pokazali fragment innej piosenki - typowo wiejskiej - z kobietą, która po prostu nie potrafi śpiewać. To wprowadziło wielu ludzi w błąd!

Kiedyś oglądałem fragment 1 odcinka TV Miejskiej. Nie był zbyt ciekawie nakręcony.

 
 
 
 
~~@@@
ff
Wysłany: 25 Maja 2008r. 20:08  
Cytuj
Z tego co wiem to telewizja nie zawsze ma zgodę czy zezwolenie na puszczanie wszystkiego.Budki Suflera i Kombi też nie było. Poza tym Stella nie popełniłaby takiego błędu...Wiem,co mówię,bo mam porównanie.Stella ociera się prawie o profesjonalizm, choć muszą jeszcze popracować nad sobą ,szczególnie dziennikarze.Ich komentarze są pełne błędów językowych.A przecież są to chyba ludzie z odpowiednim wykształceniem i nie przystoi im tak kaleczyć język.

 
 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 25 Maja 2008r. 20:12  
Cytuj
Stella rulez.
A w TV Miejskiej jakość jest taka ja z kociego członka młotek smiech2smiech2smiech2smiech2

 
 
 
 
~~picia
ff
Wysłany: 26 Maja 2008r. 11:32  
Cytuj
dajcie sobie juz spokój z tym ciągłym ocenianiem.nie wiecie ze w obu stacjach o wszytskim decyduje polityka prezesów, redaktorzy robia swoja robotę,nawet buzi otworzyc nie moga bez pozwolenia. dajcie tym ludziom po prostu zarabiać, a sobie siana z tymi głupowatymi pytaniami.

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 26 Maja 2008r. 15:06  
Cytuj
~picia masz rację na 100% - pracowałem kiedyś w jednej z tych tv i wiem jak to działa. Prezes decyduje o wyborze tematów, wtrąca się w montaż, grafikę i wszystko inne... A wiadomo jaki poziom reprezentują panowie Seidler i Gawędzki: \"znam się na telewizji bo oglądam telewizję\". Dlatego porównywanie obecnie Miejskiej i Stelli jest śmieszne bo obydwie tv są takie same, czyli do dupy!

Jedyne rozwiązanie na to, aby była w Stalowej jakaś dobra telewizja to przejęcie obu kablówek przez np. Multimedia albo inną ogólnopolską sieć i stworzenie przez ta firmę jednego programu lokalnego z profesjonalnym zarządzaniem! Myślę, że to już niedługo...

 
 
 
 
~~;p;p
ff
Wysłany: 26 Maja 2008r. 15:08  
Cytuj
a ja mysle ze jeszcze poczekamy;)

 
 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »