NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Rustica II,
~~Sami
ff
Wysłany: 31 Sie 2007r. 22:07  
Cytuj
Czy wlascicielowi pizzeri Rustica nie zalezy na klientach??? Juz mialem dwie sytuacje gdzie pracownik poprostu olał klienta.
Po czekaniu 90 minut na dowóz wykonalem telefon i kierowca stwierdzil ze nie mogl znalesc ulicy KEN !!! odmowil dowozu ponownie... niestety tak trafilo ze w biurze mam 9 osob i wlasciciel wlasnie stracil 9 klientow przy jednym zamowieniu!!!
w ósemce problemow nigdy nie mialem i teraz tylko od nich bede zamawial....

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2007r. 22:07  
Cytuj

 
 
 
 
~~rambo
ff
Wysłany: 31 Sie 2007r. 22:15  
Cytuj
i slusznie w osemce nie ma takich problemow a pizza jest super

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 1 Wrz 2007r. 02:27  
Cytuj
Trzeba bylo zadzwonic do szefa nie do pizzerii i sprawe zalatwic

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 1 Wrz 2007r. 08:27  
Cytuj
po co dzwonic, klient nasz pan

 
 
 
 
~~oka
ff
Wysłany: 1 Wrz 2007r. 08:34  
Cytuj
Trzebab bylo zadzwonic do "Rustica I" stamtad napewno by ci przywiezli bez problemow.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 1 Wrz 2007r. 21:00  
Cytuj
Też czekałam na pizze głodna jak wilk przez godzinę!Ale w końcu po moim telefonie i wytłumaczeniu jak dojechac do mojego bloku,pizzę mi dowieziono,przeproszono.Ale pracownik pizzerni powinien podszkolić się trochę z planu miasta!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 1 Wrz 2007r. 22:22  
Cytuj
jak nie wiedza gdzie jest jaka ulica to niech sobie gpsa kupia albo taksowkarza wynajma do rozwozenia, jakbys mieszkal w wiekszym miescie to by Ci 2 dni przywozilismiech2

 
 
 
 
~~esek
ff
Wysłany: 2 Wrz 2007r. 00:12  
Cytuj
A ja polecam Veronę. Moim zdaniem najlepsza pizza w Stalowej i dowożą zawsze i wszędzie bez problemu.

 
 
 
 
~~latające kombinerki
ff
Wysłany: 2 Wrz 2007r. 16:31  
Cytuj
A ja polecam Veronę. Moim zdaniem najlepsza pizza w Stalowej i dowożą zawsze i wszędzie bez problemu.

wole juz diablo.

 
 
 
 
~~Stalówek
ff
Wysłany: 2 Wrz 2007r. 18:45  
Cytuj
ostatnio zamawialem w osemce i na koncu spytalem sie ile trzeba czekac a pani mowi ze do 40 minut.ok.minela godzina,dzwonie a pani mowi ze to nie ona zamawiala i ze musi sprawdzic i pochwili mowi ze nagle taki ruch sie zrobil ze dojazd sie wydluzy i spytalem sie TO ILE JESZCZE MUSZE CZEKAC?a pani mi mowi he he jeszcze ponad godzine i spytalem sie czy ta pizza jest wogole zrobiona i zgadnijcie czy byla?podziekowalem...

 
 
 
 
~~kaczucha
ff
Wysłany: 4 Wrz 2007r. 10:26  
Cytuj
mi pizze z osemki przywiezli z wlosami ! nigdy wiecej ;/

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 4 Wrz 2007r. 15:21  
Cytuj
mi pizze z osemki przywiezli z wlosami ! nigdy wiecej ;/

Najlepsze są Diablo i Avanti. Reszta to paść.

 
 
 
 
~~mandaryna
ff
Wysłany: 5 Paź 2007r. 09:56  
Cytuj
ja w iagu m ca zamawialam 2 razy pizze z rustici i 2 razy czekalqm ponad godzine ostatnio to ich zjechalam bo powini byli uprzedzic ze dluzej im zejdzie.

 
 
 
 
~~latające kombinerki
ff
Wysłany: 5 Paź 2007r. 12:44  
Cytuj
kuźwa miałem założyc podobny temat.
w Sobote zamówiłem lasagne i dostałem ja po 2 godzinach!!
Wczoraj jak zgłodniałem pomyslałem sobie dobra daje im ostatnią szanse, zamówilem pizze i dostałem ja po 1.5 godziny.
No to jest poprostu śmeiszne :/

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 5 Paź 2007r. 13:23  
Cytuj
quatro tam sobie zamow jak nie wyrabia sie kierowca to wlasciciel dowozi sam widzialem zamawiam tam juz od dluzszego czasu

 
 
 
 
~~latające kombinerki
ff
Wysłany: 5 Paź 2007r. 14:29  
Cytuj
a mają swoje www?

 
 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 12 Wrz 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2007r. 13:18  
Cytuj
http://www.rustica2.ipr.pl/

@g@
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Quattro
ff
Wysłany: 2 Gru 2007r. 00:52  
Cytuj
http://www.quattro.go3.pl/

 
 
 
 
~~italiano
ff
Wysłany: 2 Gru 2007r. 01:04  
Cytuj
Co za bzdury piszecie ósemka to dziadostwo w Stalowej liczy sie tylko Rustica i Joker.

 
 
 
 
~~RYCHU
ff
Wysłany: 2 Gru 2007r. 01:08  
Cytuj
Jak nie chce sie wam czekac to ruszcie swoje 4 litery a nie narzekacie POLACY RODACY tylko narzekac

 
 
 
 
~~gusto
ff
Wysłany: 6 Gru 2007r. 21:21  
Cytuj
Co za bzdury piszecie ósemka to dziadostwo w Stalowej liczy sie tylko Rustica i Joker.

to zależy jaką pizzę i lokal się lubi.

 
 
 
 
~~ocz
ff
Wysłany: 7 Gru 2007r. 14:03  
Cytuj
jak tak dlugo czekacie , na te dziwne makaroniarskie placki-otworze wam polskie jedzonko z dostawa w 15 min- NIEBAWEM!!!

 
 
 
 
~~poseł B.
ff
Wysłany: 7 Gru 2007r. 22:16  
Cytuj
Najlepsze pizze to majom w biedronce

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Gru 2007r. 10:15  
Cytuj
no

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Gru 2007r. 10:22  
Cytuj
pycha

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »