NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
gdzie taniej,
~~ania77
ff
Wysłany: 11 Wrz 2007r. 15:32  
Cytuj
Nie wiem jak często aktualizowana jest strona z cenami, ponieważ nigdzie daty nie ma. Przed godziną tankowałam na stacji BP w Nisku i za 95 płaciłam 4,34 zł. Stronka "gdzie taniej" podaje 4,49. To czemu ma to służyć? Jeśli ktoś podjął się jakiegoś zadania mógłby to robić staranniej. Wystarczy podać datę kiedy cena była wpisana i nie wprowadzać ludzi w błąd. Pojechałam trochę dalej i była tablica informacyjna z cenami stacji Nisko - Boczna. Tam 95 kosztowała 4,28 zł.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2007r. 15:32  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Wrz 2007r. 15:46  
Cytuj
Droga Aniu jak widzisz ceny sa aktualniane przez meszkancow jezeli widzialas ze cena jest inna to trzabylo ja zmienic.

 
 
 
 
~~mmm
ff
Wysłany: 11 Wrz 2007r. 15:51  
Cytuj
Czy Aniu - zaktaulizowałaś cenę ??

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Wrz 2007r. 15:54  
Cytuj
Jak już napisałam, wystarczyłoby podać datę. Owszem, ceny są uaktualniane przez mieszkańców, ale ktoś nad tym czuwa. Podejmując się jakiegoś zadania, robię to jak umiem najlepiej. Tu najwyraźniej ktoś o swojej pracy (której się podjął) zapomniał. Pozdrawiam.

 
 
 
 
~~ania77
ff
Wysłany: 11 Wrz 2007r. 15:58  
Cytuj
mmmm. Nie zaktualizowałam. Być może jutro cena będzie inna , a na stronce będzie się pewnie pojawiać jeszcze długo. Nie będę wprowadzać innych w błąd.

 
 
 
 
~~mmm
ff
Wysłany: 11 Wrz 2007r. 16:06  
Cytuj
widac aniu nie rozumiesz idei. Jesli nie zaktualizowalas - cena jest bledna - jesli ktos inny tak pomysli - cena dalej bedzie bledna.

a teraz innyscenariusz.

Zaktualizowalas. Napisalas na forum jaka stronka fajna. Ktos to przeczytal, bedac jutro na stacji zobaczyl znowu inna cene ... i ?? ZAKTUALIZOWAL

PRZEZ takie osoby ja TY - ta stronka traci na aktualnosci !

CYTAT
ale ktoś nad tym czuwa. Podejmując się jakiegoś zadania, robię to jak umiem najlepiej. Tu najwyraźniej ktoś o swojej pracy (której się podjął) zapomniał. Pozdrawiam.


- czuwaja mieszkancy - tak mysle. Bo nie wiem czy Lucjusz z Darkiem sa w stanie co godzine sprawdzac ceny plaiw na kazdej ze stacji, zreszta ni taka jest idea tej STRONY !

 
 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 28 Cze 2007r.
Skąd: zza firewalla
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2007r. 16:26  
Cytuj
Dziękujemy za uwagi. Przy każdej cenie już siępojawia data jej wprowadzenia.

\"Przed użyciem przeczytaj ulotkę lub skonsultuj się z lekarzem, lub farmaceutą\"...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ania77
ff
Wysłany: 11 Wrz 2007r. 16:28  
Cytuj
mmmmmmm. Być może się mylę. Przeczytałam jednak zasady, które są opisane na stronce. m.in. cel akcji, jej organizatorów, i założenia cyt. "to strona dla mieszkańców Stalowej Woli i okolic - pozwalająca na bieżąco MONITOROWAĆ ceny na stacjach paliw w okolicy". Być może słowo "MONITOROWANIE" rozumiemy inaczej. Ale jest słownik J. POLSKIEGO, NA KTÓRY W INNYM POŚCIE POWOŁUJE SIĘ NASZ RADNY. Może warto tam zajrzeć i sprawdzić znaczenie tego słowa? Oczywiście organizatorów jest dwóch. Nie jest trudno się domyślić kto to jest. Nadal uważam, że jeśli się za coś biorą, powinni to zrobić jak należy.

 
 
 
 
~~sami
ff
Wysłany: 11 Wrz 2007r. 16:43  
Cytuj
ja tam tankuje zawsze na jednej stacji i tyle... omijam male stacje ze wzgledu na jakosc. a i o 5gr nie bede jechal ze stalowej do niska bo zaoszczedze 2 zl na baku a strace 3zl na przejazd...

pzd!

 
 
 
 
~~mmm
ff
Wysłany: 11 Wrz 2007r. 17:36  
Cytuj
CYTAT
mmmmmmm. Być może się mylę. Przeczytałam jednak zasady, które są opisane na stronce. m.in. cel akcji, jej organizatorów, i założenia cyt. "to strona dla mieszkańców Stalowej Woli i okolic - pozwalająca na bieżąco MONITOROWAĆ ceny na stacjach paliw w okolicy". Być może słowo "MONITOROWANIE" rozumiemy inaczej. Ale jest słownik J. POLSKIEGO, NA KTÓRY W INNYM POŚCIE POWOŁUJE SIĘ NASZ RADNY. Może warto tam zajrzeć i sprawdzić znaczenie tego słowa? Oczywiście organizatorów jest dwóch. Nie jest trudno się domyślić kto to jest. Nadal uważam, że jeśli się za coś biorą, powinni to zrobić jak należy.


owszem. mylisz sie.

a do konca przeczytac to juz nie łaska ?

"Przyłącz się do tworzenia tej strony ! - informuj o cenach paliw." - Ty ta czesc zlekcewazylas - wiec dla Ciebie to juz nie jest zaden "monitor"

CYTAT
Nadal uważam, że jeśli się za coś biorą, powinni to zrobić jak należy.

- ale taka jest idea tej stronki - by mieszkancy wzajemnie siebie informowali ! - i teraz ylko od nas zalezy jak ja wykorzystamy ! - albo tak jak Ty ... - albo tak jak ja ... umiech

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Wrz 2007r. 18:16  
Cytuj
Wypowiedź Twoja świadczy o Tobie. To było do mmmm. Pomyśl trochę. Czyżbyś był radnym z innym nickem? Dobrze, ze chociaż administratorzy zrozumieli uwagi Ani i już jest data wprowadzenia ceny. A jeśli według Ciebie czuwają nad tym mieszkańcy, to nie czuwa nikt w myśl zasady, że jeśli coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Przy okazji "monitor" i "monitorowanie" to dwie różne rzeczy. Ale pewnie znów nie zrozumiesz.

 
 
 
 
~~mmm
ff
Wysłany: 11 Wrz 2007r. 18:56  
Cytuj
a Ty kolego coś mowiac bys sie ... chociaz podpisal ...

a monitor - to bylo w cudzyslowiu jezyk

 
 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 6 Sie 2007r.
Skąd: StaloweMiasto
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2007r. 21:21  
Cytuj
taniej z reguły jest "tam" , gdzie są niższe cenyjezyk

Ogólnie jest dobrze, Rząd Rzeczpospolitej obiecał, że paliwo nie pójdzie w górę i nie poszło, mieszkania nie pójdą w górę i nie poszły, energia elektryczna, gaz - nie poszły w górę.
Tylko ceny za ww są windowane, reszta stoi w miejscu a MY Obywatele i Towarzysze(gdzieniegdzie) dostajemy w xxxx (cztery litery)
Pozdrawiam

Btak opisu, aby zobaczyć opis, wciśnij F 13
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~mmm
ff
Wysłany: 11 Wrz 2007r. 21:45  
Cytuj
mieszkania w gore nie poszly ? gaz w gore nie poszedl, energia elektryczna nie poszla, paliwo nie poszlo ?
- Ty chyba w innym wymiarze zyjesz jezyk

 
 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 6 Sie 2007r.
Skąd: StaloweMiasto
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2007r. 16:47  
Cytuj
CYTAT
Tylko ceny za ww są windowane,


~mmmoże naucz sie czytać, a jeżeli jednak umiesz to czytaj dokładnie i zrozum, co przeczytałeś, będzie Ci łatwiej w życiu. Albo przepisuj sobie posty, to pomaga zrozumieć i poprawia pamięć.
Ponadto wszędzie trąbią, że ceny mieszkań "poszły w górę", a więc nie mieszkania, bo w takim przypadku mieszkałbym ze 3 piętra wyżej.
Cena paliwa "poszła w górę" a nie samo paliwo, bo wysokość stacji paliwowych i rafinerii nad poziomem morza też sie nie zmieniła.
Gaz zawsze "idzie w górę", bo jest lżejszy od powietrza, butle z gazem pozostały na swoim miejscu i kuchenka gazowa też mi się nie wzniosła, jedynie cena jest podniesiona.

Polityka braci K.- "Nie będzie żadnych podwyżek oprócz podwyżek cen"
Zapomniałem o energii elektrycznej, może celowo, by pobudzić Twoją wyobraźnię?

mmmyślenie ma przyszłość,pozdrawiam

Btak opisu, aby zobaczyć opis, wciśnij F 13
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~mmm
ff
Wysłany: 12 Wrz 2007r. 18:26  
Cytuj
CYTAT
Gaz zawsze "idzie w górę", bo jest lżejszy od powietrza, butle z gazem pozostały na swoim miejscu i kuchenka gazowa też mi się nie wzniosła, jedynie cena jest podniesiona.


a wlasnie ze nie zawsze ... i to wlasnie ten w butlach jest ciezszy od powietrza jezyk


P.S.
a sensu faktycznie poprzedniego posta niezalapalem - pisalem na szybko, nawet konca nie odczytalem umiech

 
 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 6 Sie 2007r.
Skąd: StaloweMiasto
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2007r. 18:34  
Cytuj
ej juz za dużo wszystkiego i czasem zdarzy sie gafa i dla mnie nie ma sprawy.Pozdrawiam,przeprasam, jeżeli uraziłem

Btak opisu, aby zobaczyć opis, wciśnij F 13
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »