NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Zaproszenie - Forum Młodych,
Posty: 28
Dołączył: 5 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2007r. 20:29  
Cytuj
Witam , dla wielu z was będzie to agitacja dla mnie jest to demokracja - ale może na tym forum są osoby, które chciałyby się zaangażować politycznie i fajnie spędzić czas - Zapraszam na spotkanie Forum Młodych PiS - szczegóły
http://www.fm-pis.ovh.org

na mieście pojawiły się plakaty-zaproszenia ( opłacone w MDK umiech ) :

Obrazek


pozdrawiam Lucjusz Nadbereżnywink

Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2007r. 20:29  
Cytuj

Lucjusz Nadbereżny
 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 13 Wrz 2007r. 21:44  
Cytuj
Ja po kliknięciu w link mam błąd 403 forbidden. A tak chciałem się zaangażować w politykę. Szkoda :/
Pa!

 
 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Lip 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2007r. 21:52  
Cytuj
już powinien działać link

"Kazda swinia trafi do rzeznika"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 9 Wrz 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2007r. 22:13  
Cytuj
Mam pytanie do pana panie Lucjuszu odnośnie strony gdzie-taniej.pl/ różnica cen na tej stronie sięga 4-7 groszy. To dużo jak na Stacje jeżeli strona nie będzie aktualizowana Ciągle to nie ma sensu jej promować bo po co ? Wiem odpowie pan że strona jest aktualizowana przez mieszkańców a czy ci mieszkańcy będę specjalnie wchodzić i wpisywać ceny ? ile osób sie trafi że wpisze cene ot tak sobie przecież one nie są sprawdzane.?

Chcesz dowiedzieć się więcej pisz . E@Mail .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~GD
ff
Wysłany: 13 Wrz 2007r. 23:09  
Cytuj
one sa sprawdzane chyba. a bledy sie wszedzie zdazaja.

najtrwalsza zasada wszechswiata sa:
błąd
i przypadek

 
 
 
 
~~GD
ff
Wysłany: 13 Wrz 2007r. 23:10  
Cytuj
najtrwalszymi*

 
 
 
 
~~nieżywy
ff
Wysłany: 13 Wrz 2007r. 23:24  
Cytuj
do działu ogłoszenia Lucku z tym

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 13 Wrz 2007r. 23:26  
Cytuj
tak i jeszcze napisz że Bladek to mąż stanuumiech WSTYD BYĆ W PIS takie hasło jest ważne

 
 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 5 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2007r. 00:50  
Cytuj
Witam
Dział ogłoszeń kojarzy mi się z kup / sprzedaj , a ogłoszenie o młodzieżówce raczej do takich nie należy. Moim zdaniem wszystkim nam powinno zależeć, aby w mieście istniały młodzieżówki i to wszystkich partii – ciągle wielu z was narzeka na forum, że w polityce lokalnej stare twarze- młodzieżówka daje możliwości nowym osobom. Poza tym młodzieżówki organizują w wielu miastach ciekawe akcje – a Stalowa pod tym względem jest bardzo słaba. Czy PiS to wstyd – dla mnie nie i jestem dumny, że jestem członkiem Prawa i Sprawiedliwości – dla tych którym program i działanie PiS nie odpowiada, proszę bardzo Młodzi Demokraci PO mają spotkania we wtorek i czwartek od 17-19 w TKB ( jeśli pomyliłem dni proszę o poprawienie ) . Osobiście zależy mi na pobudzeniu życia publicznego, społecznego i politycznego w naszym mieście – bo jest bardzo znikome.

Pozdrawiam Lucjusz

Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 405
Dołączył: 17 Lip 2007r.
Skąd: z czeskich filmów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2007r. 11:42  
Cytuj
CYTAT
Czy PiS to wstyd – dla mnie nie i jestem dumny, że jestem członkiem Prawa i Sprawiedliwości... Pozdrawiam Lucjusz


Premier - zasady zobowiązują:
1. "Nie będę premierem, gdy mój brat będzie prezydentem."
2. "Nie będzie koalicji z Samoobroną"
3. "My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy."
4. "Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sadu lub przeciwko komu toczą się sprawy sadowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS"
5. "V-ce minister sprawiedliwości nie ścigał i nie osadzał w wiezieniu działaczy opozycji w latach 70"
6. "Wybudujemy trzy miliony mieszkań."
7. "Wprowadzimy szybko niższe podatki."
8. "Wycofamy wojsko polskie z Iraku."
9. "Prawie 200 km autostrad w 2006, to nasza zasługa."
10. "Tylko 6 km autostrad w 2007, to wina SLD."
11. "Marcinkiewicz, to premier na całą kadencję."
12. "Zredukujemy administrację państwową."

I jeszcze raz Jarek Kaczyński (10 VII 2006): "Dla mnie, raz dane słowo, jest święte..." good

Jutro To Dziś Tyle Że Jutro
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 14 Wrz 2007r. 14:16  
Cytuj
moze cos sie bedzie w koncu dzialo w miescie jakies akcje itp itd a i wazne ze jedyna mlodziezowka w miescie nie bedzie juz mlodziez wszechidiotyczna umiech
szkoda ze wiekem nie lapie sie juz do mlodziezowki umiech

 
 
 
 
~~do Lucka
ff
Wysłany: 14 Wrz 2007r. 15:47  
Cytuj
Lucek!

Nie ściągał pomysłów od Platformy.Jej ogłoszenia pojawiły sie wczesniej i rozwieszał je Dariusz Przytuła.

To jest tak drogi Lucku jak z biurem, które rzekomo otworzyłeś pierwszy, a to oczywiście minęło sie z prawdą.

Wymyśl coś sam wreszcie bo już mnie wkurzają te PiS-owskie metody dziadostwa!!!

 
 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 28
Dołączył: 5 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2007r. 16:22  
Cytuj
Szanowny „Do Lucka” zapewniam Cię, że PO nie posiada patentu na plakaty – a co do plakatów, które zawisły na mieście wczoraj – dla zainteresowanych prześle projekt tego samego plakatu stworzonego 5 września – kto się orientuje to wie, że w pliku Worda zapisuje się ostatnia modyfikacja – plakat ten więc powstał dużo wcześniej przed wywieszeniem plakatów Młodych Demokratów. Chętnym prześle na e-mail – proszę o informacje na lucjusz_(at)_nadberezny.pl – Darek Przytuła wieszał plakaty po 5 września – Do biura jak już kilka razy powtarzałem – nie będę wracał, bo to nie ma sensu. Poza tym z całym szacunkiem do PO i Młodych Demokratów – ale arkusze rozwieszane przez Młodych PO , nie miały formy plakatu tylko informacji tekstowej. A to jest mała różnica.
Pozdrawiam Lucjusz

Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 14 Wrz 2007r. 17:28  
Cytuj
CYTAT
Forum Młodych PiS


Forum Młodych Piwa i Seksu chyba, bo coś takiego jak "prawo" jest pojęciem różnie tłumaczonym. "Sprawiedliwość " też ma wiele znaczeń i istnieje z reguły dla tych, którzy mają władzę, kasę albo immunitet, nie ważne jaki. Przykład pana sędziego, złapanego "po pijaku za kółkiem" i " rok w zawiasach".Złapany nie po raz pierwszy, "pracował" w imieniu Rzeczpospolitej Polskiej "pod wpływem" i decydował o losach takich szaraków jak np. ja. Zwykły obywatel dostałby 2 latka, z możliwością ewentualnie odroczenia na 2x6 miesięcy i sowitą grzywnę do zapłaty!!!- sprawiedliwość. Wracając jeszcze do pojęcia "prawa";Prawo istnieje wyłącznie dla ludzi niezamożnych, ponieważ oni najbardziej cierpią z tego powodu. Jeżeli prezydent,minister, sędzia, prokurator i wszyscy inni władczy i możni będą sądzeni tak jak "zwykli " obywatele i wyroki w imieniu Rzeczpospolitej Polskiej będą wydawane według ogólnych i równych zasad oraz przede wszystkim niezawisłości, a nie znajomości, samopoczucia i humoru - wtedy możemy mówić o "Prawie i Sprawiedliwości". Poplecznik A. Leppera hoduje na podwórku dwie kaczki Lecha i Jarosława. Osobiście popieram faceta i jego podejście do polityki odkąd władzę objął PiS, śmieje się z nas CAŁY ŚWIAT. Podziałałeś Pan z cenami paliw, to teraz w ramach prawa i sprawiedliwości podziałaj Pan ze stręczycielstwem w Stalowej Woli, to będzie bardziej na miejscu. jest to kolejna "plaga" w naszym mieście. Głosem M. Wiśniewskiego(przepitym i zachrypniętym): "Ziomek pożyczcz eezłotókę na browara, iwesz jak jest zomek" albo "kopsnij szluga,ej sory ziomek"
Kolejna rzecz:byłem świadkiem jak do przydrożnego baru została wezwana ochrona i pogotowie, bo ww klientowi mózg przestał normalnie funkcjonować z nadmiaru płynów typu piwo, z pomocą również "sponsorów". Skuli gościa jak świnię, wsadzili do ambulansu i za pół godziny opatrzony, poskładany w całość wrócił i znowu "ziomek dołóż złotówkę, bo te k..wy mnie wywiezły i pic sie chce". Dlaczego zwykły obywatel musi czekać na leczenie a "sęp" ma od ręki?Z naszych podatków, naszych składek? Prawo i Sprawiedliwość? Młodzi niech na razie chodzą do szkoły i się kształcą, a nie mieszają w politykę. Jak ustabilizuje się ich stan umysłowy i zdobędą potrzebną wiedzę wtedy może zdecydują sie "wdepnąć" w politykę, bo z reguły człowiek, jeżeli już musi upaść, to pada na d..pę , rzadziej na głowę. Istnieją przypadki, gdzie klient, na lekcji wychowania fizycznego zostaje uderzony piłką lekarską w głowę i zapewniam, że ta piłka na pewno nie leczy. Stąd między innymi szopki, pośmiewiska typu rząd RP. Prostujcie Panie Lucjuszu a nie mieszajcie, naprawiajcie błędy a nie popełniajcie. Działajcie tak, aby prawo było prawem a sprawiedliwość sprawiedliwością i znaczyły dokładnie to, co powinny znaczyć dla wszystkich, sędziów i rowerzystów też!

 
 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 6 Sie 2007r.
Skąd: StaloweMiasto
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2007r. 17:30  
Cytuj
to wyżej jest moje, All_in_1, nie jestem "odważny " inaczej, po prostu tak wyszło,sorki

Btak opisu, aby zobaczyć opis, wciśnij F 13
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2007r. 17:37  
Cytuj
popieram inicjatywę pana lucka odnośnie pobudzenia życia publicznego/politycznego. fajnie, że nie prowadzi on tutaj agitki, ale zachęca do włączania się w działalność młodzieżówek innych niż pisowskie i próbuje pobudzić coś co się chyba powinno nazywać demokracją lokalną.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 14 Wrz 2007r. 19:10  
Cytuj
jest dobre określenie demokracja ciemniaków i doskonale pasuje do pis, no chyba nikt mi nie powie że Błądek to intelektualista a co do propagandy Lucka Jużw wiecie po co ta akcja była z paliwami? jak jeszcze nie to się zapisujcie jesteście tacy sami jak Lucekumiech

 
 
 
 
~~Barwinek
ff
Wysłany: 14 Wrz 2007r. 22:25  
Cytuj
Macie racje. Siedźmy cicho, nic nie róbmy, inni zrobią to za nas...

Tylko matołki jeden z drugim, nie miejcie pretensji potem do nikogo, że coś się wam nie podoba!!! Internetowi dyletanci... Jak jest szansa, żeby włączyć się w życie społeczne regionu, to ją wykorzystajcie, a nie krytykujcie wszystko i wszystkich za to tylko, że chcą cokolwiek zrobić.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 14 Wrz 2007r. 22:58  
Cytuj
prędzej sagatowska w ciążę zajdzie niż coś z tego pisu w stalowej będzieumiech

 
 
 
 
~~kaja
ff
Wysłany: 20 Paź 2007r. 13:08  
Cytuj
chłopie nie odzywaj się jak nie masz pojęcia,a Lucek to jest spoko gość,lokalny patriota,zaangażowany w sprawy miasta, a jak Ci coś nie odpowiada to pakuj się i do Angoli zmykaj,gdzie pewno masz już sporą grupkę znajomych,tam na pewno nikt dla Polaka nic dobrego nie zrobi!!!!!!!!
[rozmiar=]
[/rozmiar]

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »