NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Renowacja mebli w Stalowej!,
~~stalowowolanka
ff
Wysłany: 19 Wrz 2007r. 20:42  
Cytuj
Znacie może kogoś, kto odnawia meble kuchenne?
Jeżeli tak, proszę o numer telefonu bądź inny rodzaj kontaktu z takim fachowcem. Z góry dziękuje wink

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2007r. 20:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 12 Wrz 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2007r. 13:16  
Cytuj
widziałam ogłoszenie na sklepie prawie na przeciwko Dużego kościoła, tam gdzie jest kiosk ruchu, a niedaleko jubiler

@g@
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~piter
ff
Wysłany: 11 Paź 2007r. 14:06  
Cytuj
o ile mi wiadomo ten pan zajmuje sie oklejaniem , malowaniem , zmianą fasonu mebli, pokojowych i kuchennych np dawne bieszczdy itp

 
 
 
 
~~zbrodnicza picza spod tyldy
ff
Wysłany: 11 Paź 2007r. 21:45  
Cytuj
No, ten kolo zrobi Ci z Bieszczad g.Stołowe albo i Himalaje jak dobrze zapłacisz.


czk'ąąą

 
 
 
 
~~nikita
ff
Wysłany: 16 Wrz 2008r. 09:12  
Cytuj
prosze o pomoc a dokladnie o numer telefonu do kogos kto zajmuje sie renowacja mebli kuchennych

 
 
 
 
~~hyhy
ff
Wysłany: 16 Wrz 2008r. 09:29  
Cytuj
CYTAT
Znacie może kogoś, kto odnawia meble kuchenne?
Jeżeli tak, proszę o numer telefonu bądź inny rodzaj kontaktu z takim fachowcem. Z góry dziękuje wink


w rozwadowie chyba jest renowacja meebli

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 16 Wrz 2008r. 09:45  
Cytuj
Ale o co chodzi z tą renowacją czy ma być to naprawa czy zmiana ? bo ja korzystałam z usług gościa co pracuje w meblowym ale wymienił mi zawiasy wyregulował fronty ,zależy co ty chcesz jak coś to wezmę numer od znajomej bo ona teraz naprawia i napiszę

 
 
 
 
~~nikita
ff
Wysłany: 16 Wrz 2008r. 09:59  
Cytuj
CYTAT
Ale o co chodzi z tą renowacją czy ma być to naprawa czy zmiana ? bo ja korzystałam z usług gościa co pracuje w meblowym ale wymienił mi zawiasy wyregulował fronty ,zależy co ty chcesz jak coś to wezmę numer od znajomej bo ona teraz naprawia i napiszę
zamowilismy meble jakies 2-3 lata temu do kuchni i wczoraj najzwyczajniej odpadla okleina z 3 drzwiczek.Trzeba to solidnie przykleic jeszcze raz albo dac nowa okleine prosze o numer telefonu tego jegomoscia co by to wykonal.:ysz:

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »