NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
inwalidzkie karty parkingowe,
Posty: 4
Dołączył: 20 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2009r. 23:10  
Cytuj
CYTAT
podobno aby miec karte zezwalajaca na parkowanie w miejscach
przeznaczonych dla niepelnosprawnych trzeba miec problemy
z przemieszczaniem sie.Odnosze wrazenie,ze w Stalowej Woli
takie karty maja tylko cwaniacy niepelnosprawni ale na glowe.
W Starostwie orzecznicy,zeby miec robote, daja takie karty
wszystkim cwaniakom a nie osoba niepelnosprawnym ruchowo.
Obserwoje jakis czas osoby parkujace na tych miejscach
i nie widzialem nikogo z problemami ruch.To jest wlasnie cwaniactwo.


Jesli myslisz ze kazdy musi utykac przynajmniej na jedna noge, to nic nie wiesz o chorobach narzadu ruchu

cyryl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2009r. 23:10  
Cytuj

cyryl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2009r. 07:03  
Cytuj
CYTAT
Pytanie 1:
jakie utrudnienia w poruszaniu się ma osoba po mastektomii?

Pytanie 2:
jakie utrudnienie w poruszaniu sie ma osoba po \"starym\" (kilka lat temu) zawale mięśnia sercowego?

wymieniać dalej??

chcą nagrody, rekompensaty - dlatego uważają, że wszystko im sie należy, celowo wzbudzają wspóczucie


ALE OCZYWIŚCIE NIE WSZYSCY! PODKREŚLAM, NIE UOGÓLNIAM, MÓWIĘ, ŻE JEST OGROM TAKICH LUDZI, ALE NIE WSZYSCY SĄ BE


ADDA
Po pierwsze nie jestem lekarzem i nie pracuje w służbie zdrowia
to nie wiem.
Po drugie Zawał mięśnia sercowego to na pewno nie choroba narządu ruchu więc daj już sobie spokój bo widzę,że drażnią Cię karty i bardzo Ci żal że ty nie masz.Na koniec dużo zdrówka.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~adda
ff
Wysłany: 15 Paź 2009r. 07:56  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Pytanie 1:
jakie utrudnienia w poruszaniu się ma osoba po mastektomii?

Pytanie 2:
jakie utrudnienie w poruszaniu sie ma osoba po \\\"starym\\\" (kilka lat temu) zawale mięśnia sercowego?

wymieniać dalej??

chcą nagrody, rekompensaty - dlatego uważają, że wszystko im sie należy, celowo wzbudzają wspóczucie


ALE OCZYWIŚCIE NIE WSZYSCY! PODKREŚLAM, NIE UOGÓLNIAM, MÓWIĘ, ŻE JEST OGROM TAKICH LUDZI, ALE NIE WSZYSCY SĄ BE


ADDA
Po pierwsze nie jestem lekarzem i nie pracuje w służbie zdrowia
to nie wiem.
Po drugie Zawał mięśnia sercowego to na pewno nie choroba narządu ruchu więc daj już sobie spokój bo widzę,że drażnią Cię karty i bardzo Ci żal że ty nie masz.Na koniec dużo zdrówka.


1.No więc przyjmij do wiadomości, że wydaje się bez wiekszych problemów karty parkingowe dla osób z określoną niepełnosprawnością wskutek przebycia wymienionych (tylko przykładowo nielicznych) wyżej chorób/urazów/jak zwał tak zwał.Osoby te pilnują "swojego" miejsca wyjątkowo zaciekle.

2.Ja jestem lekarzem, więc wiem, ale całego świata nie naprawię. Tyle ile mi sie udaje, to sie staram.

3.Nie potrzebna mi karta, bo mam swój garaż i nie mam kłopotu z parkowaniem samochodu - mnie denerwuje sposób w jaki osoby tzw. obrotne, cwane załatwiają sobie , albo wprost kradną ulgi nalezne innym, a na pewno nie im samym.

4. Moim zdaniem, gdyby w temacie miejsc parkingowych i ich uzywania było wszystko rozgrywane fair, to nie byłoby tej dyskusji.A nie dość, że jest coraz więcej wyłudzaczy (bo i prawo jest naciągane) to coraz bardziej się ich praw broni.

 
 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2009r. 09:33  
Cytuj
Adda
Zacznij naprawiać świat od swojego podwórka czyli środowiska LEKARZY ŁAPÓWKARZYbo jak by nie oniTwój problem by nie istniał.Twój ponieważ nikt na forum nie dyskutuje tak zawzięcie jak TY.Nie chce Cię obrażać ale jako lekarz powinnaś wiedzieć,że jak pisałem na zawał nie należy się kartadlatego uważam iż masz blade pojęcie na ten temat,ale za to masz dużo do powiedzenia.Jednak dzięki Tobie potwierdza się,że lekarze to PANISKA i traktują pacjentów jak niepotrzebne zło ale za to ich składki są cacy.Najlepiej jak były by specjalne miejsca parkingowe dla lekarzy wtedy nie było by tematu a TY broniła byś ich jak lwica.Na koniec takie pytanka do Twojego sumienia:
1.Czy przychodzisz na czas przyjmować w przychodni?
2.Czy udzieliłaś kiedyś pomocy zgodnie ze składaną przysięgą bezinteresownie?
3.Czy tego garażu i samochodu dorobiłaś się z pensji w szpitalu lub przychodni?
4.Dlaczego pacjenci poważnie chorzy wybierają szpitale lub lekarzy wszędzie tylko nie w Stalowej Woli?(Wierz mi bo ja też tak zrobiłem i jestem na razie dobrej myśli)
5.Dlaczego co lepsi czyt.mądrzejsi lekarze uciekają ze Stalowej Woli chociażby do Niska?
6.Czy Ty jako lekarz i osoba jesteś w porządku?
Przemyśl te pytania ja nie oczekuje na nie odpowiedzi, tych pytań jest więcej ale nie będę się rozpisywał.Zobacz belkę w swoim oku a potem szukaj drzazgi u obcego.
Lekarze ostatnio nader często pokazują swe umiejętności:
-Tarnobrzeg pacjent zmarł po odjechaniu pogotowia
-Nisko życiem przepłaciło dziecko pomyłkę lekarza
-Stalowa Wola wypisany w dobrym stanie zdrowia ze szpitala pacjent zmarł
-Stalowa Wola badany na pogotowiu młodzieniec przed osadzeniem
w areszcie lekarz nie dopatrzył się urazów głowy bo po co będzie zajmował się pijakiem.
To tylko nie które przykłady.
Też jak TY uważam,że nie wszyscy lekarze są "konowałami" którym pacjent przerywa drzemkę na dyżurze lub w ogóle przeszkadza.Uważam,że dalsza dyskusja jest zbędna.
Życzę pani doktor dużo zdrowia

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2009r. 10:55  
Cytuj
Slusznie prawisz adam1,

gdyby nie lepkie rece lekarzy i innych orzecznikow problemu by nie bylo.
A tak pretensje do osobnikow w kitlach i garniturkach 'co maja wladze' wbijania pieczatek na odpowiednie papierki umiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~adda
ff
Wysłany: 15 Paź 2009r. 11:14  
Cytuj
CYTAT
Slusznie prawisz adam1,

gdyby nie lepkie rece lekarzy i innych orzecznikow problemu by nie bylo.
A tak pretensje do osobnikow w kitlach i garniturkach \'co maja wladze\' wbijania pieczatek na odpowiednie papierki umiech



o widzicie, sama was skłoniłam do napisania prawdy i ocenienia rzeczywistości,czyli jednak nie wszystko jest OK! a ja po prostu zablefowałam - nie jestem lekarzem, jaki glupi by sie do tego przyznał tutaj?? uśmiech


potępiam tak jak wy łapówkarstwo i złodziejstwo! i o to chodzi!

adam 1 - ale sie rozpisałeś good i wszystko nie na darmo, moze ktoś wreszcie to poczyta i sie zastanowi chytry

 
 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2009r. 11:34  
Cytuj
to powinnas oficerem sledczym zostac i pracowac w kryminalnej - lapalabys tych zlych lekarzy na peczki (albo sama brala lapowy za umorzenie sprawy).

A kto z nas napisal w ktorymkolwiek punkcie, ze system nie jest dziurawy??
Piszemy caly czas, ze nawet jak jakis cwaniaczek z tego skorzysta to i tak nie jest to dla nas - jak dla Ciebie - problemem.
Zawsze sie znajda hieny co zeruja na ulomnosci i szmaty, ktore za pieniadze im to ulatwia. Czy to przy pozwoleniu na budowe, zdaniju egzaminu na prawo jazdy, kategorii D na komisji poborowej czy wydaniu zezwolenia srodowiskowego. Wiec czemu tu ma byc inaczej?
Wiec do niczego nas nie sklonilas. Sama nie umialas tego napisac i zaczelas od dupy strony - 'bo mi sasiad krzywo parkuje', 'bo krzyczy jak ktos mu je zajmie'. Gdzie tu sklanianie? Raczej brak zdolnosci przelewania mysli przez klawiature w wirtualna rzeczywistosc smiech2smiech2smiech2smiech2

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~zapiecek
ff
Wysłany: 16 Paź 2009r. 10:56  
Cytuj
jakby ktos z piszacych o cwaniactwie chcial moge mu podarowc swoja karte parkingowa ale nie przyjmie w prezencie moje zwyrodnienie kregoslupa jeden z przebytych zawalow dam mu gratis do karty ale jakby chcial to jeszcze jeden zawal dam mu dla tatusia /ofrty mile widziane/

 
 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »