NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
avon- jak domagac sie kosmetykow, niekompetentna konsultantka
Posty: 227
Dołączył: 16 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Paź 2009r. 09:17  
Cytuj
co jesli konsultantka pisze mi w mailu ze przyjdzie ze mna spisac 1 zamowienie a pozniej nie raczy nawet zadzwonic i powiedziec ze nie moze przyjsc, wtedy aj wysylam jej zamowienie mailem. w mailu znajduje stara wiadomosc w ktorej pytam o skladanie zamowienia i trzymanie paczki pisze ze teramin skladania w pon a otrzymam w piatek. ( zawsze jest 12-16, pozniej 19-23 id) gdy aj poobiecywalam kosmetyki na 16 ta wczoraj pisze ze zamowienie sklada sie w piatek i otrzymam paczke 23. przeciez nigdy na kosmetyki sie tyle nie czeka, a ta wyraznei anpsiala wczesniej w mailu ze zamowienie sklada sie w poniedzialek a paczka przychodzi w piatek ?? jak ja mam teraz starac sie o swoje kosmetykI??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2009r. 09:17  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2009r. 09:19  
Cytuj
urzekła nas twoja historia.
Ale co to kogo obchodzi nie ma umowy nie ma zaliczki nie ma żalu.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 16 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Paź 2009r. 09:23  
Cytuj
nie napisalam tego by sie wyzalic tylko po to by dala mi kosmetyki an czas tak jak sie umawialismy. nie zaliczka jest podstawa do kupna kosmetykow a zamowienie - chyab nie wiesz na czym to polega a jasne ze umowy nie ma bo ona ci wszytsko przekazuje na szczescie mi mailowo i wszytsko mam zachowane co mi mowila a co teraz gada

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2009r. 10:04  
Cytuj
A w katalogu nie ma nic o tym że czas realizacji zamówienia może się wydłużyć ?

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 16 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Paź 2009r. 10:07  
Cytuj
niema , widzisz jak ona ci pisze w mailu ze zamowienia skladamy w poniedzialek a paczke odbieramy w piatek, i na pon sie umawia ze mna na skladanie zamowienia to chyba potwierdza fakt ze zamowienia skladamy w poniedzialek. a ta 15.10 pisz eci ze paczke dostane 23.10 to co aj mam powiedziec tym ludziom skoro sprzedawalam obcym dlatego pytam moze sa tu jakies inne konsultanki albo takie osoby ktore podpowiedzialy mi co moge w takiej sytuacji zrobic, ewidentnie oan zawinila.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2009r. 10:10  
Cytuj
a napisala ci w który piatek odbiór ? tznczy podała konkretną datę bo bez tego nie możesz nic zdziałać musi być podany który to dzien miesiąca

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 29 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2009r. 10:11  
Cytuj
jaga zmień konsultantkę umiech proponuję siebie smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 16 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Paź 2009r. 10:12  
Cytuj
ale patrz skoro pisze mi w pon - zamowienie w piatek odbior i umawia sie ze mna na 12,10- tj pon to zawsze odbior jest wtym samym tyg tylko w piatek tak rozpisala mi nastepny katalog wszytskie 3 mozliwe zamowienia. problem w tym ze ona teraz twierdzi ze 1 zamowienia sklada sie w piatek - co jest bezsensu poniewaz inaczej pisala w mailu i nie umawialaby sie ze mna na pon tylko na czwartek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 16 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Paź 2009r. 10:12  
Cytuj
zmienie napewno , ok jak mi pomozesz to przejde do ciebie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 16 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Paź 2009r. 10:14  
Cytuj
najgorsze to ze zamowily z allegro 3 osoby i kurde teraz co 50 pozytywy i pzrez taka zolze 3 negatywy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2009r. 10:27  
Cytuj
To straszne, jakaś biedaczka nie będzie teraz miała czym ust pomalować bo szminki nie przysłano jezyk. Sprzedawca z allegro, który sprzedaje towar, którego fizycznie nie ma prawie nigdy nie jest dobrym sprzedawcą i prędzej czy później zaczynają mu się negatywy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 16 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Paź 2009r. 10:30  
Cytuj
ej gosciu nie cwaniakuj bo takie glupoty to kazdy glupi umie napisac napisz cos madrego a nie ....eh echeleon hehe samo mowi za siebie jak sa sprzedawcy ktorzy maja po 3000 i same pozytywy co ty mozesz wiedziec

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2009r. 10:41  
Cytuj
ciekawe sprzedawac cos czego sie nie ma.........
looool.
na to nigdy nie wpadłem że tak można, kiedys miałem sytuacje taką ale sprawa skończyła sie w sadzie bo kupilem towar którego nie było ;p

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 16 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Paź 2009r. 10:47  
Cytuj
sprzedawca cos czego niema -- co ty piszesz tam kupisz wszytsko a ze sie trafi ktos niekompetenny albo trafi na taka jak ja trafilam to ma negatywy lub sprzedaje cos nie zgodne z opisiem - ale trzeba myslec i zanim sie cos zamowi sprawdzic jakie sprzedawca ma opinie i ile ma pozytywow.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2009r. 10:53  
Cytuj
CYTAT
co ty piszesz tam kupisz wszytsko a ze sie trafi ktos niekompetenny albo trafi na taka jak ja


Fajnie, że przestrzegasz klientów z allegro przed takimi jak ty jezyk.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2009r. 10:56  
Cytuj
moja droga rok byłem super sprzedawcą.i to nie najsłabszego koloru.
Trzasnąłem obrót za kwotę o jakiej ty słyszałaś pewnie tylko w banku ale nie o tym temat. przez rok na 2 kontach natluklem cos ponad 600 komentarzy zarówno kupując jak i sprzedając i nigdy by mi nie przyszło do głowy sprzedawac cos czego nie mam.
Jesteś sama sobie winna i tyle.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2009r. 10:58  
Cytuj
Dokładnie i nie ma wytłumaczenia, że dostawca zawiódł, bo mało którego kupującego to obchodzi. Towar na aukcję wystawiam wtedy jak mam go fizycznie u siebie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 16 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Paź 2009r. 10:59  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
co ty piszesz tam kupisz wszytsko a ze sie trafi ktos niekompetenny albo trafi na taka jak ja


Fajnie, że przestrzegasz klientów z allegro przed takimi jak ty jezyk.

szkoda tylko ze zapomniales 1 wyrazu dodac - ktore uciales i stad wyszlo co wyszlo ...... "....albo trafi na taka jak ja trafilam."

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2009r. 11:01  
Cytuj
Co nie mzienia faktu że dla allegro nawalilłas ty i komentarz negatywny zasłużony i tyle.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 16 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Paź 2009r. 11:02  
Cytuj
jak ci ktos mowi ze skladasz zamowienie 12 a kosmetyki masz 16 to chyba 16 bede miec te kosmetyki nieeee???- i tak tez pisalam na allegro!! wiec chyba wiedza co czytaja i rozumieja ze ich teraz niemam tylko ze bede miec 16 a ze jakas idiotka nie spelnila swoich bowiazkow to ja za to odpowiadam. a to ile ja pieniadzy mam czy widzialam nie mozesz mi wytykac bo nic o mnie nie wiesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2009r. 11:08  
Cytuj
Masz rację jaga, skopiowałem do zacytowania jeden wyraz za mało, ale mojej wypowiedzi by to nie zmieniło. Podaj jakiś link do swojej aukcji, ciekaw jestem jak wygląda jej treść.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 16 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Paź 2009r. 11:17  
Cytuj
alez zmneinia calkowicie postac rzeczy.'PERFUMKI ZOSTAJĄ zamawiane 12.10 WYSYŁANE OD 16.10"- tak pisze na ogloszeniach na allegro

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 16 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Paź 2009r. 11:20  
Cytuj
eh nie odpisuej juz- chyba ze bedzie to jakas konkretna pomoc w mojej sprawie czyli np pomoc inej konsultantki, podobny przypadek lub adres biura, albo miejsce gdzie szybko sie zaopatrze w takie kosmetyki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2009r. 11:31  
Cytuj
Na allegro znalazłem 3 sprzedawców ze Stalowej sprzedających produkty Avonu. Jeden z nich ma nick podobny do twojego i ten sprzedawca pisze tylko, że zastrzega sobie zwrot kasy w przypadku gdy nie może wysłać towaru z przyczyn niezależnych od niego. W aukcji pisze, że towar wysyła zaraz po zaksięgowaniu kasy. Oczywiście możesz napisać, że nie sprzedajesz ze Stalowej i faktycznie może istnieć taka możliwość, ale 1 nick ze Stalowej jest akurat podobny do twojego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 358
Dołączył: 11 Lip 2009r.
Skąd: sTALOWA wOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2009r. 17:31  
Cytuj
jeny jeny jak ja zyje bez szminki z avon zaklopotany

Jesli wiesz wszystko to znaczy ,ze zostales zle poinformowany
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »